Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Ben arabaya ne oldu onu da merak ediyorum. Arabayı alıp köye gittiler mi? Yoksa araba kaldı mı?
O konuyu unıtmusum olaylardam sonra. Yuzsuz eşinin aılesı almıstır arabayı
Yada tam tersi kv drama quinlik yapmıstır. Arabayı bıraktım sıze ben otobuste surunucem de dıyebılır. Kadın tam bır performans oyuncu

O konuyu unıtmusum olaylardam sonra. Yuzsuz eşinin aılesı almıstır arabayı
Yada tam tersi kv drama quinlik yapmıstır. Arabayı bıraktım sıze ben otobuste surunucem de dıyebılır. Kadın tam bır performans oyuncu

Yani bencede KV ne yaparsa yapsın oğlunun vicdanına oynayacak. fedakar anne moduna bürünüp, araba sizde kalsın dese de adam alın gidin diyebilir.

Zaten bir de aynı evde yasama planı yapmışlar ana oğul. Konu sahibine Allah sabır versin.

Yani bencede KV ne yaparsa yapsın oğlunun vicdanına oynayacak. fedakar anne moduna bürünüp, araba sizde kalsın dese de adam alın gidin diyebilir.

Zaten bir de aynı evde yasama planı yapmışlar ana oğul. Konu sahibine Allah sabır versin.
Yıllardır evlenmeden once maasını da almıs kv.
Evlenınce barı sal artık. Salmıyırlar
Gercekten işi zor

Gecen hafta maas aldığım banka 1.5milyonluk konut kredisi teklifi icin aradi. Bordroda asgari ücretli görünüyorum, elden aldigim maasi bilemezler ve yaklasik 6 aydir calisiyorum. Ustume mal mulk de yok bu arada.
imkansiz degil yani bu kredi cikma olayi

Gecen hafta maas aldığım banka 1.5milyonluk konut kredisi teklifi icin aradi. Bordroda asgari ücretli görünüyorum, elden aldigim maasi bilemezler ve yaklasik 6 aydir calisiyorum. Ustume mal mulk de yok bu arada.
Daha önce alınmış eviniz var mı? Yanlış anlamayın bize 2. Evse ev fiyatının sadece %10 unu veriyoruz dendi de ondan sordum

Burcu cnm lütfen bu sefer konuyu ısrarla saptıranları engelle...
Mihrimah cim ben konuyla ilgili yorum yapınca sürekli kafadan uyduruyorsun diyorlar ama bu konuda asıl mesele ev ve araba değil mi? Kavga olayı araba yüzünden çikmadi mi? Aile görüşmesinde ev meselesi patlamadı mi? Bunlardan bahsedilince nasıl konu sapmış oluyor? Cinsel hayat, ev işi, komşularla iletişim, ihanet, iş yaşamı , sağlık , beslenme vs. başka bir sorun vardı, konu başlığında konuşuldu da ben mi kaçırdım ?

Son düzenleme:
Offff saka gibi ya. Ev ve kredi hesplamalarinizi rica ediyorum ozelden yaparmisiniz ben gercekten burcunun son durumunu merak ediyorum kiz gelip guncelleme yapsa goremeyecegiz. Bircok kisi merak ediyor. Kendi hayal dunyasinda kafasindan ureten senaryolar yazanida engelle burcu rica ediyorum konu uzamista uzamis nerelere gelmis.

Hadi ya bu kadar kredi çıkıyor mu. En son kredi çıkmıyor diye vazgeçmiştim ev durumlarından.

Hadi ya bu kadar kredi çıkıyor mu. En son kredi çıkmıyor diye vazgeçmiştim ev durumlarından.
Banka bana once mesaj atti. Kampanya, hesap kesimini belirten mesajlarıda aynı yerden atiyolar, numarasız sadece banka isminin oldugu yerden geliyor mesaj. Bikac gün sonra da 444le baslayan kurumsal numaralarından aradilar. O numarayi googlea yazinca ilgili bankanin iletisim bilgileri cikiyor.
Kendim bile o kadar inanamadim ki 🤣

X