Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Hanımlar ben muhtemelen banlanacağım. Burcu benim yazdığım mesajı görmezse siz söyleyin konudan engellemeyi öğretin artık ban almasın. Vasiteyimdir 😂
Ay neler olmuş yine , çok güldüm ya vasiyetimdir deyip banlanmış, arkadaşlar lütfen salı artık şu konuyu, ısrarla neyi kanıtlama derdine düştünüz, ya hu okuduğum bazi yorumlar karşısında hayrete düştüm, bu ne hırs ve nefret böyle 🙄🧐

Bu forumda benim karar kredi çeken kişi sayısı o kadar azdır ki. Aylık 300 bine yakın kredi ödüyorum. Hane olarak da 3 milyon civarı aylık kredi ödüyoruz. Bankalar eşimden dolayı yani o ticari müşteri olduğu için ve onunla beraber çalışmak istedikleri için benim de tahsil kabiliyeti olan bir işim olduğu için şu faizli şu kredimiz var çekmek ister misiniz diye sürekli arar. İspat seven bir insansınız buyurun aşağıda paylaşıyorum bir kısmını. Şimdi hal böyleyken ben nasıl oha nasıl size kredi vermezler diyip kendi gerçeğimi tek doğru saymıyorsam sizin de ben kredi alamadım kimse alamaz demeniz yanlış.
Ayrıca 0,69 dan ev sahibi olan o kadar çok tanıdığım var ki.
Kadının aklında 0,69 dan ev sahibi olmak yokmuş çünkü evi var sanıyormuş ?
Evi olmadığını bilse ona göre araştırır öğrenirdi.
Ben de hobi olarak hangi banka ne kredi veriyor diye araştırıp çekmiyorum eş ticaret yapıyor büyümek gerekiyor öyle öğreniliyor.
Hanımlar banka , faiz vs ile ilgili konular için ayrı bir post açın lütfen, resmen sabote edilmiş konu , sizleri anlıyorum fakat yeri burası değil, başkasının konu başlığında tartışılmaz bu konular, haksızsam uyarın lütfen...

Neden banlandı ki acaba ????
Ya Allah aşkına sal artık konuyu. Ne takıntılı çıktın senin yüzünden okuyamaz olduk herkes de tepki gösterdi hâlâ aynı terane devam inanılmaz

Hayırdır, siz mi karar veriyorsunuz hangi konuda kimin ne yorum yapacagina? @Mune polemiğe girmek istemiyorum , artık böyle mi oluyor burda?

Polemiğe girmek istemiyorsanız aynı konuya neden sadece siz ısrarla bakış açınızı dayatmaya çalışıyorsunuz?
Sizin yüzünüzden ban yedi şimdi koştur koştur şikayet ettiniz muhtemelen ben de yiyeceğim ama sorun yok. Konu sahibini banlatmayın artık yeter. Kadın boşanma aşamasında, riskli gebeliği var ve sizin bu düşmanlığınız karşısında şok oldum insan en azından hamileymiş biraz daha dikkat edeyim der.

aburcuburju aburcuburju geldiğinde konunun başına dönüp üç noktadan yasakları yönete tıklayarak istediğin kullanıcıyı konundan engelleyebilirsin. Bir daha ban yeme boş yere
Bundan olabılır. Emın degılım ama

Kedi cim oğlum yok ama anam-babam var, vicdanım var, aklım var...Etmeyin ya, farklı görüşlerden korkmayın bu kadar. Ben de sizin gibi yazıp geçiyorum, acaba demek çok mu zor?
Piraye sana daha önce de yazdım
Sen farklı görüşte değilsin ki
Sen olmayan şeyleri biraz yazdın gibi oldu. Kadın ss attı. Daha ne yapsın
O yüzden şu an tepki çekiyorsun

Piraye sana daha önce de yazdım
Sen farklı görüşte değilsin ki
Sen olmayan şeyleri biraz yazdın gibi oldu. Kadın ss attı. Daha ne yapsın
O yüzden şu an tepki çekiyorsun
SS attı da noldu nau nau, adam yalan söylemiş eee? SS e filan gerek yoktu ki bunu anlamak için, ben burda konuyu okur okumaz yazdım yalan olduğunu, ertesi gün de aileler toplanınca çikti ortaya zaten...Ben 7 kat elken anlayabiliyorsam , konu sahibi de bunu çoktan anlamıştır , kendisi cin gibi, bir yıl önce atılan mesajları saklayacak kadar , hepimizden akıllı maasallah, ama çocugun kaza kurşunuyla olduğu, kendi maddi varlığı, eş ailesinin evlenirken hiç destek olmadığı gibi konularda kendi ağzıyla kendini defalarca yalanladi.Hal böyle olunca benim ona anlattığı diğer konularda da inanmamam sorun oldu. Sanki herkes adamı maaşını annesine verirken, arabanın bilmem kaç hissesini bankada öderken , kızın ailesinin her ay damada 15 bin maaş ödediğini görmüş , yanindaymiş gibi konu sahibini savunmaya geçti...Neyse, herkes neye istiyorsa ona inansın körü körüne ,benim için hava hoş, ama sorgulayabilene kızmak da saçma yani...Burda aptal yerine konulmak herkesin hoşuna gitmeyebilir sonuçta....Hepsi bu...

Son düzenleme:
Bu konularda dümdüz net tastamam doğruyu söyledi.
Bak yine yapıyorsun....
Bak önceki soruna sana saygımdan yanıt verdim, ama ben yazınca tekrar tekrar aynı şeyleri söylüyorsun diye kiziyorlar. Dümdüz net tastamam doğru söylediği hiçbirsey yok, hepsini sonradan duzeltmek zorunda kaldı. Alintilama yapmiycam artık yoruldum ama hepsi ilk yorumlarinda var. Lütfen dikkatlice tekrar oku ben de artık girmeyeyim bu konuya

Hanımlar banka , faiz vs ile ilgili konular için ayrı bir post açın lütfen, resmen sabote edilmiş konu , sizleri anlıyorum fakat yeri burası değil, başkasının konu başlığında tartışılmaz bu konular, haksızsam uyarın lütfen...
O konuların konuşulmasının sebebi konu sahibinin 0.69 ile ev alacaktık ama ailesi eviniz var bu ev sizin zaten dediği için Piraye hanim da öyle bir kredi yok diye ısrar etmesiydi. El birliği ile -nedense- onu ikna etmeye çalıştık. Ama kendisi önce senaryo yazıyor sonra ona koşulsuz ona inanıyor

Haksızsınız. Burası soru cevap değil forum sitesi. Forum konu konuyu açar demek. Sayfalarca krediden konuşulmamış konu sahibinin bilseydi kredi çekeceğinden bahsedilmiş haliyle insanlar kendi hayatından da örnek vermiş ki forumun olayı bu zaten aksi dediğim gibi soru cevap sitesi olurdu . Ki konu sahibi adına da faydalı konular dönmüş. Burada çoğu insanın kredi çekip ev alabildiğini ama kendisinin kocasının yalanı yüzünden alamadığını biliyor artık. Konusu geçince örnek gösterebileceği hikayeler okudu.

Birisi kaynanasından bahsedince başkası da kaynanasından bahseder başkası tanıdığının kaynanasından bahseder oradan bir - iki sayfa kaynana dedikodusu yapılır. Ana konu çerçevesinde başka konulara da saparak konuşulur. Forum demek bu demek

Bak önceki soruna sana saygımdan yanıt verdim, ama ben yazınca tekrar tekrar aynı şeyleri söylüyorsun diye kiziyorlar. Dümdüz net tastamam doğru söylediği hiçbirsey yok, hepsini sonradan duzeltmek zorunda kaldı. Alintilama yapmiycam artık yoruldum ama hepsi ilk yorumlarinda var. Lütfen dikkatlice tekrar oku ben de artık girmeyeyim bu konuya
Ben de böyle sana yüklenmesine üzüldüm. Ama konu sahibine de üzüldüm. Sen iddianda teksin ve asla geri adım atmıyorsun. Onlarca yoruma rağmen. O yüzden bence de kapatmak en iyisi... Ben de doğru söylediğini alıntılayabilirim çünkü ama birbirimizin fikrini değiştiremeyeceğiz maalesef

X