Kaynanam beni düşman ve rakip ilan etmiş, eşim, kavgalar

Kayınvvalidem hiç bir zaman beni sevmedi o kadar uzun ki sadece en basit özet geçeyim anneme küfür etti bana hakaret etti 2 defa evden kovdu defalarca yalan söyledi boşanmamızı istedi. Neyse eşim öyle böyle birbirimizi yiyerek evlilik devam etti 4.5 aylık hamileyim ilk 2 sene bekledim sonra eşim görüşmedi baya düzeldi bende yaş geçiyor istedim. Bir düşük ve şuan riskli gebeyim. Ama son günlerde gene muhtemelen konuştu ben oraya gidecem sen ailenle görüşüyorsn hahaha yapıyorsun benim teyzem bana hesap sorabilir beni çok seviyor akrabalarım ben gidecem benim annem öyle biri değil yok ney kavga kavga 3 4 defa sinir krizi geçirdim sende ailene gitme yolda bayıldım stresen ve ben bu adamın 5 kuruşu yokken evlendim 2 miz çalıştık yaptık kimse destek çıkmadı ben çok yoruldum demiyor hamile kaç defa sinir krizi geçirdim artık bayılmışım yani o derece bu nasıl kadın 2 tane daha gelini var bana kancayı takmış eşim de pasif bilmiyorum ne olacak
Bebeğine aşırı derecede stres yüklüyorsun inşallah acısını çekmezsin

3-4 defa sinir krizi geçirdim ne ya Allah aşkına? Ben kolay kolay yazmam böyle şeyler ama gebesiniz farkında mısınız?
Huzursuz bir evlilikte gebe kalmışsınız zaten marifet gibi, bir de kendi saçma sapan ego savaşlarınız yüzünden bebeğinizi bu kadar germeye hakkınız yok!

Çok basit sen hamilesin ve artık onu boşayamazsın. Ceptesin yani. O yüzden özüne dönüyor.

Bu adam seni hamileyken aldatır, vücudun bozuldu vs diye ve sen burda yine konu açarsın. Geleceği görmek çık basit.

Merve bu kocayı ve aileyi kabul ettin artık, etmediysen de ettin. Çocuğu yaptın şimdi aa evet annem gelmesin babam görmesin mi diyecek sanıyorsun eşin? O bebeğe yazık değil mi strese sokuyorsun sinir krizi geçirip? Ya kabullen her şeyi evliliğine bebeğine odaklan ya da boşan. Boşanmayacapından eminiz o zaman kendini de bizi de darlama 2 güne bir

Susacaksiniz kaynananiz kazanmış.Olay hırs ise olay kocayı anneye kaptırmamak ise.Anne düşkünü annesi karısına hakaret eden bir erkekle evli kalinmazdi.Kusura bakmayın üzmek için yazmıyorum da.Hayatiniz böyle geçecek .

X