Esim esim esim

Ablacım okumadan cevap veriyorsun ya adam kapıyı çıplak açtı diye niye barışalım Allah aşkıma ya kafanda herhangi bir erkek vücudunu çıplak canlandırır misin sence kaç kadın sadece turk erkeği vücudu görüp aziyor olabilir Allah aşkına ya , ya gerçekten size yapılsa bu yorumlar ne düşünürsünüz. Valla hiç kusura bakmayın esim hala benim eşim isterse o bosanma evrakı adliyeye verilene kadar çıplak oturabilir, ben bunda sapıklık aramam belki birseyler yaşarız konu kapanır diye düşünüyordu bence ki biz oturup konuşup oyle anlaştık,
Ya size söyleyecek bir şey bulamıyorum. Demek adam belki bir şeyler yaşarız konu kapanır diye kapıyı çıplak açtı, o zaman adam çıplak olmasaydı oturup konuşmayacaktınız? O zaman İİ ki eşinizin vücudu görünce aklınıza başınızdan alacak cinste değil. Düşünsenize tartışıyorsunuz adam soyunuyor olay kapanıyor 🤣🤣

Artık kafamı duvara sürterek ölümü bekleyeceğim çünkü okumuyorsunuz , ya tamam okuma ama okumadığın şeye ne yorum yapıyorsun, doğru biz barıştık fakat o eve donmemi istedi bende biraz daha kendimi toplayayım öyle döneyim dedim o da buna bozuldu ben ortak tanıdığımız bir erkek arkadaşımla tatile gidicem dedi bende nereye gideceksiniz deyince soylemicem dedi (inat yapıyor eve dönmedim diye ) bende ben senin karinim bana tabiki haber vereceksin diyip kavga ettim . He simdi size göre ergence gözükebilir ama sizin eşiniz eve dönmezse bakalım sizin tepkiniz ne olur ya da sizin eşiniz size nereye gideceğini haber vermeden giderse tepkiniz ne olur ?
Baristiysaniz evinize donmeliydiniz adam hakli

Ya size söyleyecek bir şey bulamıyorum. Demek adam belki bir şeyler yaşarız konu kapanır diye kapıyı çıplak açtı, o zaman adam çıplak olmasaydı oturup konuşmayacaktınız? O zaman İİ ki eşinizin vücudu görünce aklınıza başınızdan alacak cinste değil. Düşünsenize tartışıyorsunuz adam soyunuyor olay kapanıyor 🤣🤣
Ablam sen anlamamak için ısrar ediyorsun, biz adamla beraber olup barışmadik, kaldı ki ben bunun için barismayi da tercih edebilirim, gönlüm affetmek istiyordur ciplakliginı bahane ederim barisirim hatta kendim soyunurum o yanaşmak zorunda kalır. Ama öyle olmadı oturduk adam gibi enine boyuna konustuk , herkes bosanma karari verdiğinde düşman gibi olmuyor lütfen şunu artık anlayın aynı yastığa baş koyduğum adamla siddet aldatma yokken düşman gibi olmamı beklemeyin ekmeğini yemişim suyunu içmişim o da aynı şekilde

Barıştıktan sonra gurur yapıp eve dönmemek çok saçma geldi. Zaten duruşunuzu kaybetmişsiniz neden geri sisteme döndün anlamadım. Adamda barisip barismadiginizi anlayamadı heralde öyle trip atıyor. Karısıyım diye karşılık veriyorsan o karısı neden o evde kalmıyor? Hem öyle yapiyosun hemde evlilik yıldönümü kutlaması bekliyorsun. Boşa bekleme gelmeyecek. Sanırım evlilik yıldönümünde sizi kucaklayıp eve getirmesini bekleyeceksiniz, üzgünüm fazla beklenti içine giriyorsunuz üzülen yine siz olursunuz. Beklentiye girmeyin

Baristiysaniz evinize donmeliydiniz adam hakli
Dönmedim evet belki onun tarafından bakınca o da haklı görüyor olabilir kendini lakin ben kendimi değiştirmek istedim biraz , üstelik bana evden git diyen oydu o her istediğinde ben evden cikip her istediğinde dönemem, kendisine de biraz kafamı toplayayım döneceğim dedim

Dönmedim evet belki onun tarafından bakınca o da haklı görüyor olabilir kendini lakin ben kendimi değiştirmek istedim biraz , üstelik bana evden git diyen oydu o her istediğinde ben evden cikip her istediğinde dönemem, kendisine de biraz kafamı toplayayım döneceğim dedim
Her istediginde cikip donemem diyorsaniz barismamissiniz iste bunu anlamiyorsunuz. Barisinca donulur eve ne yapmak istiyorsaniz evinizde yaparsiniz. Donmediyseniz adam sonuna kadar haklidir. Cok garip dusunme tarziniz var herkese yazdigimi okumadiniz diyip kiziyorsunuz ama biz okuyoruz ama garipliklerle dolu yaptiklariniz. Size gore mantikli olabilir ama bu kadar insan yaniliyor olamaz.

24 saatte 2. Konum kusura bakmayin benim arkadaşım yok , ailelere anlattığımda da ister istemez taraflı bakıyor o yüzden içimi dökmek ve devam etmek istiyorum
Eşimle toplamda 2 senedir evliyiz ikimizinde aileleri ayrı ve zor bir çocukluk geçirdik. Eşimin babası hiçbir özel günlerini rahat geçirmelerini izin vermemiş şuan esim aynı şeyleri bana yaşatıyor, 1 hafta sonra evlilik yildonumumuz fakat kuslugumuzu bahane edip kutlamayacak . Küstük evleri ayırıp bosanma karari aldık anlasmali protokolü imzalamaya gittigimde kapıyı çıplak açtı karnımı doyurucam dedi beraber yemek yedik konustuk barıştık eve geri donmemi istedi , ben dönmedim çünkü beni evden o kovdu onun ger istediğinde kovacak istediğinde dönecek biri olmak istemiyorum . Benim eve donmememe sinir oldu yakın erkek arkadaşıyla tatile gideceğini bana yerini soylemeyecegini söyledi bende kavga ettim . Kocamin ergenliginden tramvalarindan çok sıkıldım. Bir yanım bosa kızım diyor diğer yanım bugün bosasan yarın gelecek sen istemeyeceksin yazık olacak diyor . Yoruldum
Ne güzel çocuk yokken boşanın💚

Boşanmak üzere olduğunuz adamdan evlilik yıl dönümü kutlamasını beklemek,bir erkeğin karısını etkilemek için kapıyı çıplak açması(bunu filmlerde kadınlar yapıyordu genelde)🤭hangisine şaşıracağımı bilemedim.boşandığınız adamla sevişmeyi mideniz nasıl aldı?üstelik sizi evden kovmuş,kendinize saygınız olsun biraz.

Ablam sen anlamamak için ısrar ediyorsun, biz adamla beraber olup barışmadik, kaldı ki ben bunun için barismayi da tercih edebilirim, gönlüm affetmek istiyordur ciplakliginı bahane ederim barisirim hatta kendim soyunurum o yanaşmak zorunda kalır. Ama öyle olmadı oturduk adam gibi enine boyuna konustuk , herkes bosanma karari verdiğinde düşman gibi olmuyor lütfen şunu artık anlayın aynı yastığa baş koyduğum adamla siddet aldatma yokken düşman gibi olmamı beklemeyin ekmeğini yemişim suyunu içmişim o da aynı şekilde
Hayatta hiç bir şey istediğiniz gibi olmadı ama boşanma olacak, adam size düşman olmayacak, paşa paşa boşanacaksınız? Bana uyar ama siz yine de çok hayal kurmayın ablammm 🤣

Hayatta hiç bir şey istediğiniz gibi olmadı ama boşanma olacak, adam size düşman olmayacak, paşa paşa boşanacaksınız? Bana uyar ama siz yine de çok hayal kurmayın ablammm 🤣
Ablam ben evliyken evimde miydin ? Benim evliliğim için ben bu kadar emin değilim sen nasıl eminsin ? Valla istersem boşar tekrar evlenirim , benim hikayem sizin aklınıza yatmiyorsa ben napabilirim

Ya kiza ne kadar yuklenmissiniz, adam karisina kapiyi ciplak acti diye sapik bile olmus yok artik yani. Bazen evet kavgalarin bitmesi icin sevisilebilir, bunda ne anormallik var? Hep mi boyle tek duze bi hayatiniz var anlamiyorum ki?

Konu sahibi ben seni anladim ama yorumlari okurken konuyu unuttum, birazdan yorumumu düzenleyeceğim.

Bi onceki konunu okumadim ama ben size cift terapisi onerecegim, sanki bosanirsan pisman olursun gibi okudum yazdiklarini

Naked Man diye bir bölüm vardı yabancı bir dizide o aklıma geldi.Sanirim how i met your mother idi.

Aslında madem bu kadar ilimlisiniz ,oturup konuşabiliyorsunuz ,barissaydiniz ve eve donseydiniz.Ben eşinize şu konuda hak verdim ,ne olduğunuz belli olmamış.Küs mü barisik mi?

Bir de ben eşim çıplak açtı ,yemek yedik diyince sevistiniz de sandım.Biraz garip bir deneyim olmuş.O durumda sanki, ya bu ne hal dersin, ya da sevişirsin... Bilemedim.

Boşanmak üzere olduğunuz adamdan evlilik yıl dönümü kutlamasını beklemek,bir erkeğin karısını etkilemek için kapıyı çıplak açması(bunu filmlerde kadınlar yapıyordu genelde)🤭hangisine şaşıracağımı bilemedim.boşandığınız adamla sevişmeyi mideniz nasıl aldı?üstelik sizi evden kovmuş,kendinize saygınız olsun biraz.
Sevistigimizi kim söyledi pardon ?

Ya kiza ne kadar yuklenmissiniz, adam karisina kapiyi ciplak acti diye sapik bile olmus yok artik yani. Bazen evet kavgalarin bitmesi icin sevisilebilir, bunda ne anormallik var? Hep mi boyle tek duze bi hayatiniz var anlamiyorum ki?

Konu sahibi ben seni anladim ama yorumlari okurken konuyu unuttum, birazdan yorumumu düzenleyeceğim.

Bi onceki konunu okumadim ama ben size cift terapisi onerecegim, sanki bosanirsan pisman olursun gibi okudum yazdiklarini
Bir sürü kalp ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

24 saatte 2. Konum kusura bakmayin benim arkadaşım yok , ailelere anlattığımda da ister istemez taraflı bakıyor o yüzden içimi dökmek ve devam etmek istiyorum
Eşimle toplamda 2 senedir evliyiz ikimizinde aileleri ayrı ve zor bir çocukluk geçirdik. Eşimin babası hiçbir özel günlerini rahat geçirmelerini izin vermemiş şuan esim aynı şeyleri bana yaşatıyor, 1 hafta sonra evlilik yildonumumuz fakat kuslugumuzu bahane edip kutlamayacak . Küstük evleri ayırıp bosanma karari aldık anlasmali protokolü imzalamaya gittigimde kapıyı çıplak açtı karnımı doyurucam dedi beraber yemek yedik konustuk barıştık eve geri donmemi istedi , ben dönmedim çünkü beni evden o kovdu onun ger istediğinde kovacak istediğinde dönecek biri olmak istemiyorum . Benim eve donmememe sinir oldu yakın erkek arkadaşıyla tatile gideceğini bana yerini soylemeyecegini söyledi bende kavga ettim . Kocamin ergenliginden tramvalarindan çok sıkıldım. Bir yanım bosa kızım diyor diğer yanım bugün bosasan yarın gelecek sen istemeyeceksin yazık olacak diyor . Yoruldum
ne yaptığının farkında mısın? Barıştık diyorsun ama eve dönmüyorsun. Kovulmanı gurur yaptın anladık. Ama hem barışıp hem eve dönmemek de ne? Eşini tanımıyorum. Lakin en doğru kararı sen verirsin

Bakın anlıyorum siz bosanam çiftleri kedi köpek gibi kavga ederken görüyorsunuz, ama bizimki öyle değil. Yani olmadı diye o da bana düşman değildi olsaydı o gün eve çağırmaz kapıma getirir imza alır giderdi yüzüme dahi bakmazdı . Biz birbirimize kotu birsey yapmadık
Ya hu adam evden kovuyor, siz kötü bir şey yapmadı diyorsunuz. Barıştınız diyelim, tepesi atınca yine yapacak aynısını. Böyle dengesiz bir adamla ömür çürütmeye değer mi?

X