Kaynana sorunsalı

duygucinar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
22
3
34
Merhaba hanimlar. Kimseyle paylasamadigim icin buraya yaziyorum. Ailemin gonullu olmadigi bir evlilik yaptim. 10 ay oldu. Kayinvalidemle beraber yasiyorum. Dün esimle aramda olan kucuk bir tartismaya karisti. Esim evde yoktu. Tartisma buyudu ben zaten esimden dolayi sinirliydim bana bi iki hakaret edince dayanamadim bende ona ettim sonra uzerime yurudu bende ittim bana bir tane tokat atti. Bende panikle ona vurdum bi tane. Sonra beni evden kovdu filan. Soylemedigi sey kalmadi esime dedi ayrilacaksin ondan esim de o soylemeden once kavgadan dolayi bitti dedi zaten. Esimle o gun konustuk cikti geldi yanima bi arladasinda kaldik annesine soylemedi o. Simdi bana diyo annem ne derse sesin cikmayacak. Annesi de bilerek eziyet edecek bana biliyorum simdi 10 gun yok ama gelecek. Kocami da cok seviyorum. Ayrilmayi hic dusunmedim ama simdi boyle huzursuz olcz. Bana nasihat verecek olan yada benzer durumla karsilasmis olan var mi. Biraz yazin lutfen kafayi yicem yoksa

kv ile ne konuda tartıştınız

yani nasıl bir tartışma ki bu hakaretler tokatlar havada uçuşuyor

tek çözüm var madem kv 10 gün yok 10 gün sonra o geldiğinde siz o evde oturmuyor olun

10 gün süreniz var kendinize ev kurmak için
Esim onu kabul etmez. Teklif bile edemem yani

Merhaba hanimlar. Kimseyle paylasamadigim icin buraya yaziyorum. Ailemin gonullu olmadigi bir evlilik yaptim. 10 ay oldu. Kayinvalidemle beraber yasiyorum. Dün esimle aramda olan kucuk bir tartismaya karisti. Esim evde yoktu. Tartisma buyudu ben zaten esimden dolayi sinirliydim bana bi iki hakaret edince dayanamadim bende ona ettim sonra uzerime yurudu bende ittim bana bir tane tokat atti. Bende panikle ona vurdum bi tane. Sonra beni evden kovdu filan. Soylemedigi sey kalmadi esime dedi ayrilacaksin ondan esim de o soylemeden once kavgadan dolayi bitti dedi zaten. Esimle o gun konustuk cikti geldi yanima bi arladasinda kaldik annesine soylemedi o. Simdi bana diyo annem ne derse sesin cikmayacak. Annesi de bilerek eziyet edecek bana biliyorum simdi 10 gun yok ama gelecek. Kocami da cok seviyorum. Ayrilmayi hic dusunmedim ama simdi boyle huzursuz olcz. Bana nasihat verecek olan yada benzer durumla karsilasmis olan var mi. Biraz yazin lutfen kafayi yicem yoksa
o hakaret etti sen ettin, o vurdu sen vurdun ve hala aynı evde yaşamayı düşünüyorsun :KK57::KK57:
kocanı seviyorsun eyvallah da adam da bi parça seni sevseymiş ya annemin her dediğine he diyeceksin demiş olayı kapatmış
daha falza yorum yapamıyorum konuna :mad:

Sende vurarak falan saygisizlik yapmışsın neolursa olsun o senin esinin annesi hadi esinin annesini de gectim bi büyüğün.. :işsiz:
Evet buyugum. Hayatimda benden buyuk birine sesim bile yukselmedi. Bende bilmiyorum nasil yaptigimi. Ilk defa tokat yedim birinden panikledim sadece.

ben anlamaıyorum
kızların kendi ailelerine kaplan kesilip

üzerinde hiç emeği olmayan insanlar için eşi aman üzülmesin aman ayrılmayalım diye yalaka olmaları hoş değl

ayrıca tokat nedir
siz ayrı ev olmazsa olmaz demek yerine gidiyorsanız

yarın birgün haberlerde sizin kayınvalideniz siz uyurken kafanıza yağ döker haberlerden izleriz artık

Detayları bilmiyorum eşinle neden tartıştın vs içerik önemli. Çünkü bazı durumlarda anne baba müdahale etme gereğinde bulunabiliyor konuya göre. Ama yine de karışmaması lazım. Kaynananla tartışmanın büyümesi de kimden kaynaklanıyor bu da önemli. Şimdi kaynanan sana nasihat etmeye çalıştıysa sen de eşine olan sinirle kayınvalidene de cırladıysan ortada böyle bir durum varsa sen de haksızsın tartışmanın büyümesine sebep olmuşsun demektir. Ha yok direk eşim gidince bana çattı, kötü konuştu diyorsan haklısın. Dediğim gibi detaylar önemli. Ki iyi niyetle bile karışmış olsa karı koca arasına girilmez kaynanan o konuda kesinlikle haksız.
Melek bile olsa kayınvalideyle yaşanmaz. Neden kabul ettin kaynananla yaşamayı? Baştan hata yapmışsın zaten. Ailene bu şiddet olayını söyle bence. Madem eşinin annesi karışıyor, senin ailen de olaya el atsın. Hem eşinin dediği de çok çirkin. Ne demek anneme sesin çıkmayacak??? O zaman ezsin dövsün hakaret etsin sen de susmakla yetin... Öz annen olsa katlanılmaz.

X