Tatlı Tarifi Kaymaklı şöbiyet -Torku şeker sponsorluğunda

Kız ben diyorum ki ev baklavası yemesi favorimdir tatlıdan anlamam yazdım ya Allah senii ben kim baklava kim o değilde benim oğlan da dün tutturmus anne baklava yapsana diye :KK70::KK70:

Bu arada anneme bayramlarda baklava su böreği yaptırmak için herkez sıraya girerdi malzemeyi kapan gelirdi :KK55:
Oğlun ağzının tadını biliyormuş.:KK45:Anasına bak kızını al demişler.Kesin denesen yapmayı sen de becerirsin.:KK30:

Ellerine sağlık nuryolu nuryolu :KK66: Madalyalara gözün doymuyor bakıyorumda :KK48:
Çok şahane bir görüntü vallahi,agzımın suyu akıyor baktıkça :KK45: Gideyimde bir künefe yiyeyim bari :KK53:

4 cu madalyayi almadan yarismadan cekilmem :KK53: Aldiktan sonra uzun bi inzivaya cekilme niyetindeyim :KK30:
Tesekkurler canim :KK19: Afiyet sifa olsun :kk77:

Bak bana,madalyayı aldım çekildim kenara :KK48: Sen maşallah illa dörtleyeceğim diyorsun :KK51:
Çekil kenara çekil,milletin yarışma azmini köreltiyorsun şu sunumlara bak bee :KK51:

Bence boyle olunca yarismacilar daha bi hazirlikli daha bi azimli katiliyor yarismaya :) Kendimden biliyorum ,kek yarismasinda sonuncu siralarda yer aldiktan sonra daha azimli calismalar yaptim :kk77: :-) Ben aslinda diger arkadaslarin azmi daha şey olsun diye şeediyom yani :KK53:

:KK70::KK70::KK70: Maydanoz koymasaydın tepesine not kıracaktım ekmek tatlında.

Sunumuda çok hoş , yerken şekeri kıtlama mı yapıyoruz :confused::confused:

Ellerine emeğine sağlık nuryolu nuryolu Başarılar dilerim....

Ha pardon ,

Bi de şöbiyet vardı değil mi ? Ehhh o da ekmek tatlısı kadar meşakkatli ve 10 numara olmasa da :rolleyes:
:rolleyes::rolleyes:

:KK70::KK70::KK70: Maydanoz koymasaydın tepesine not kıracaktım ekmek tatlında.

Sunumuda çok hoş , yerken şekeri kıtlama mı yapıyoruz :confused::confused:

Ellerine emeğine sağlık nuryolu nuryolu Başarılar dilerim....

Ha pardon ,

Bi de şöbiyet vardı değil mi ? Ehhh o da ekmek tatlısı kadar meşakkatli ve 10 numara olmasa da :rolleyes:
:rolleyes::rolleyes:
Ekmek tatlısı çok özel bir tariftir:KK45: lütfen kusur bulmayalım:KK70:

X