Tatlı Tarifi Kaymaklı şöbiyet -Torku şeker sponsorluğunda

:p Benden duyduğunu söyleme sakın @talhayasir ,Be _ni'nin konusunda 6.sayfada söylemiş:KK45:.Temize çıkayım diye araştırdım.Çok kırıldım sana çok:KK53:.Yaptığın tatlıyı bana gönderirsen affederim seni:KK70:

Oyyy gunahini alisim senin canimm ,hic yaparmisin oyle sey :KK53: Zehir hafiyem :rolleyes: Tamam ben bu vicdan azabi ile yasayamam ,adresi ver iki tepsi yollayayim da rahatlayayim :KK53:

Oyyy gunahini alisim senin canimm ,hic yaparmisin oyle sey :KK53: Zehir hafiyem :rolleyes: Tamam ben bu vicdan azabi ile yasayamam ,adresi ver iki tepsi yollayayim da rahatlayayim :KK53:
Göndermeyen ne olsun,buldum madalyalarını sel alsın:KK53:.Bu korku yeter ,kesin şimdi yalvarır ,adresimi almak için.:KK8:.Hem Batman dediğin neresi ki,hadi sana kolaylık olsun,şerbetini ben yaparım,sen kuru kuru yolla bana.Güzel bir tabağa paket yap,çiçek te koy.Sunumun gibi paketin de güzel olsun.

Göndermeyen ne olsun,buldum madalyalarını sel alsın:KK53:.Bu korku yeter ,kesin şimdi yalvarır ,adresimi almak için.:KK8:.Hem Batman dediğin neresi ki,hadi sana kolaylık olsun,şerbetini ben yaparım,sen kuru kuru yolla bana.Güzel bir tabağa paket yap,çiçek te koy.Sunumun gibi paketin de güzel olsun.

Tamam :KK53: Kurdela da baglim mi :KK45: :-)

Yapsana o zaman,yarışmaya katılsana,yapamaz ki yapamaz ki:KK53:
Kız ben diyorum ki ev baklavası yemesi favorimdir tatlıdan anlamam yazdım ya Allah senii ben kim baklava kim o değilde benim oğlan da dün tutturmus anne baklava yapsana diye :KK70::KK70:

Bu arada anneme bayramlarda baklava su böreği yaptırmak için herkez sıraya girerdi malzemeyi kapan gelirdi :KK55:

X