Tatlı Tarifi Kaymaklı şöbiyet -Torku şeker sponsorluğunda

Nur yarışmaya iki tarifle katılamıyorsun o yüzden ilk tarif ile katılacaksın sonra yaptığını siliyorum:eek::KK70::KK70:
Sözünü tutup tarifimi yaptığın için çok teşekkür ederim:KK60:Onunla bile katılsan emin ol oy alabilirdin çok süslü olmuş:kk77::KK53:
Şöbiyet çok güzel olmuş ellerine,emeğine sağlık:kk77:Yine sunum şahane olmuş:KK19:Yarışmada bol şans diliyorum:KK36:
Ama @talhayasir şöbiyetin hakkında ne der bilmiyorum:KK30:

Benim icin buyuk keyifti nevoscum :KK19: Yuzumde koca bi gulumseme ve cocuklarimin saskin bakislari arasinda hazirladim kup sekerli ekmegi :KK70: :KK70: :KK70:

Begenmene cok sevindim nevosum :KK200: Babam ,annem ve kardesimden tam puan aldi bu tarifim :kk77: Denemeni tavsiye ederim :)
@talhayasir Sobiyet sevmeyenlerdenmiymis yagsam :KK45:

Benim icin buyuk keyifti nevoscum :KK19: Yuzumde koca bi gulumseme ve cocuklarimin saskin bakislari arasinda hazirladim kup sekerli ekmegi :KK70: :KK70: :KK70:

Begenmene cok sevindim nevosum :KK200: Babam ,annem ve kardesimden tam puan aldi bu tarifim :kk77: Denemeni tavsiye ederim :)
Çocuklar çok şaşırmışlardır :KK70:
Eminim çok güzel olmuştur,afiyet olsun:KK200::kk77:

öncelikle 3.madalyanı tebrik edeyim denk gelip edememiştim

ellerine sağlık yine döktürmüşsün her zaman ki gibi :kk77: can çektirici gerçekten

:KK39:

Aksine sobiyete asik olanlardanim:KK39:

öncelikle 3.madalyanı tebrik edeyim denk gelip edememiştim

ellerine sağlık yine döktürmüşsün her zaman ki gibi :kk77: can çektirici gerçekten

Cok tesekkurler canim :KK19:
Begenmene cok sevindim :KK60: Ayy ne ugrastim bu sobiyet icin ama annemlerden tam puan aldim sukur :KK200: :-)

X