Tatlı Tarifi Kaymaklı şöbiyet -Torku şeker sponsorluğunda

Oyyy gunahini alisim senin canimm ,hic yaparmisin oyle sey Zehir hafiyem Tamam ben bu vicdan azabi ile yasayamam ,adresi ver iki tepsi yollayayim da rahatlayayim

Oyyy gunahini alisim senin canimm ,hic yaparmisin oyle sey Zehir hafiyem Tamam ben bu vicdan azabi ile yasayamam ,adresi ver iki tepsi yollayayim da rahatlayayim
Göndermeyen ne olsun,buldum madalyalarını sel alsın.Bu korku yeter ,kesin şimdi yalvarır ,adresimi almak için..Hem Batman dediğin neresi ki,hadi sana kolaylık olsun,şerbetini ben yaparım,sen kuru kuru yolla bana.Güzel bir tabağa paket yap,çiçek te koy.Sunumun gibi paketin de güzel olsun.

Tamam Kurdela da baglim mi

Yapsana o zaman,yarışmaya katılsana,yapamaz ki yapamaz ki
Kız ben diyorum ki ev baklavası yemesi favorimdir tatlıdan anlamam yazdım ya Allah senii ben kim baklava kim o değilde benim oğlan da dün tutturmus anne baklava yapsana diye

Bu arada anneme bayramlarda baklava su böreği yaptırmak için herkez sıraya girerdi malzemeyi kapan gelirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…