kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

ya kizlar onlar bizi gelinlerini kizi yerine koymuyor bizde onlari anne yerine koyamayiz yüzüme karsi bisey demez arkemdan söyler olsun padisahun da arkasindan söverler

annemın yerını asla tutamaz..zaten ne ben ne de esım gorusmuyoruz o kendı kızını ve kızından olan torunlarını sevsın.ben bebegım ve esım onun ıcın bır sey ıfade etmıyoruz onun bıze yanasması tamamen maddıyata kuruluymus ..olsun cok gec anlamadık en azından..boyle cok huzurluyuz....

kayınvalidemin iyiliğide kötülüğüde kendine ama her ne olursa olsun benim gibi anne babasına aşık biri için başkalarını onunla aynı kefeye koymak çok zor kayınvalidem de kayın pederimde onları kendi annem babam gibi sevip öpmemi istiyor ama bu imkansız böyle istek oluncada ister istemez mesafe giriyor araya kötüde olsa hiç insan başkasının evladını kendi evladından çok severmi sevemez kötüde olsa anne baba da öyle bence

kendisini severim (her ne kadar oğluna aşırı düşkünsede ve full telefonla konuşsalarda) ama annemin yerine bırakın kayınvalidemi kimse alamaz kimseyi annem gibi sevemem ve öyle içten 'anne' diyemem, kusuruma bakmasın...:eek:klava:

Benim annem de babam da sizlere ömür ve eşimin aileside bana karşı çok iyi mesela örneğin kayın valdem sen benim kızım gibisin diyo ama kızı hasta olduğunda 5 6 defa arıyo ben hasta olunca arayıp çocuğa nasıl bakçan şimdi diyo hiçbir zaman kendi annen gibi olmaz ve hiçbir kayınvaldede kızı gibi görmez seni bunu unutmayın arkadaşlar ben onları çok seviyorum ama sınırı var

öyle bişey olması mümkünmü ya..anne..bir tanedir...seni dünyaya getiren,büyüten süt veren insan......asla anne olarak göremem...25 sene ömrümde görmediğim bir insanı anne olarak kabul etmek saçma geliyor bana.....

annemle ilşkimiz hiç saglam ve ii olmadıgından benim için kayınvalidem annem onu çok severim .çünkü ben hayatımdaki en degerli varlıklarımdn birine onun sayesinde sahibim eşime ve nun sayesindede kızımaaa

belki sizlere ilginç gelcek ama benim için anne o.....

annemle ilşkimiz hiç saglam ve ii olmadıgından benim için kayınvalidem annem onu çok severim .çünkü ben hayatımdaki en degerli varlıklarımdn birine onun sayesinde sahibim eşime ve nun sayesindede kızımaaa

belki sizlere ilginç gelcek ama benim için anne o.....

gerçekten ilginç geldi...kayınvaldeni annen yerine koyyosun
demekki annenle aranızda mesafe var.:uhm:

annem gibi asla ve asla göremem:1no2: insan ilk evlenirken okadar saf ve temiz duygularla evleniyo ki işte annesi annem olsun babası babam...gerçekle tanışmaksa çok da uzun sürmüyo söylenilen herşey lafta kalıyor ne yazık.. istisnalar hariç hiç bi kayınvalide gelinini kızı gibi görmez bence :kahve:

Kendi annem gibi göremem, her ne kadarda zorlasam kendimi.

Bu konuda cok kötü anilarim var.

En iyisi hic baslamiyayim.

anne gibisi olurmu hiç ya....annene derdini,sıkıntını,mutluluğunu alatabilirsin...annen senin sırdaşın,dostun arkadaşındır...ama kaynana asla öyle olamaz....benim kaynanam bana ne kadar kızım gibisin desende öyle olmadığını herkes biliyor....benim kaynanam belki iyi olabilir ama onun düşündüğü sadece torunu ve oğlu.....neyse fazla uzatmayalım....annem bir yana dünya bir yana...Allahın kimsenin annesinide babasınıda başında ayırmasın....

bencede kızlar annenin yerini hiç bir kimse dolduramaz benim kaynanama saygım vardır ama annem gibi olamaz asla anne bambaşkadır annemi çok seviyorum

valla kusura bakmayın cicişler ama kimse annemin yerini tutamaz

kayınvalidemin ilk tanıştığımızdan buyana bana zorla anne dedittirmesine helede dahada bi gıcığımm

kaynanam beni kızı olarak görüyormu ki bende onu annem olarak göreyim..hem onun yaptıklarını bana söylediği sözleri annem bana hiç yapmadı...anne gibi hiç kimse olamaz..yerinede kimse geçemez....

en başından beri içimi öyle tatsız hatıralarla doldurduki beni kızı yerine koymayıp herşeyi suç etti.neyine anne yerine koyacam.konuşurken o kızım kızım dese bile artık ben çok mecbur kalmadıkça anne demiyorum.

Kaynana olarak görüyorum.Hiç sevmiyorum mecbur olduğum için evine gidiyorum.Ama yaşlanmış olsa eşimin hatırına bakarım ona .Sadece vicdan meselesi.Hiç sevmiyorum.Zamanında kalbimi çok kırdı.Eşim sağolsun her seferinde beni destekledi.

X