kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

görmüyorum göremiyorum..evlatlarına davrandığı gbi davranmıyor ki ben onu annem gibi göreyim..kızlarını sürekli öpüyor sarılıyor...her dedeiklerini yapıyor...farklı işte..ama görebilmeyi çok isterdim...bu saatten sonrada olmaz

Asla annemin yerini tutamaz, onun tırnağı bile olamaz. Bu zamana kadar saydım ve iyi davrandım. Dünden beri onun yüzünden ağlıyorum, beni ağlattı allahta onu ağlatsın. 2 kızı var zannediyorki yaşlanıpta hastalanırsa kızları bakıcak, Allah onu benim elime bırakmasın. Anne diyordum artık onuda demicem.

kayınvalidelerin bazıları iyi bazıları ise kötüdür isterse dünyanın en iyi kadını olsun ben yinede annem derdim çünkü beni büyüten üzüntüm olduğunda beni avutan kişi annem dir ve onun yerini hiç kimse alamaz tabi bu bazen tam tersi de olabiliyor yani bazı anneler varki çocuklarına hiç bakmıyor bazı kayınvalidelerde varkı gelinine gül gibi bakıyor

asla öz anne gibi olamaz kaynana en iyisi dahi olamaz.........
nasıl olur ya bişey olsa yine sen kötü olursun el kızısın

Soru biraz tuhaf ama benim annemin yeri farkli.
Esimin anneside artik benim annem tabiki ama onun sevgisi ayri öbürnün sevgisi ayri.....

Hayat güzel insanlar güzel hersey güzel diyesim geldi:))))))))

henüz kayınvalidem değil ama erkek arkadaşımın annesiyle çok iyi anlaşıyorum nazar değmesin tabiii evlenince değişir mi bilemem

Kayınvalidemi gerçekten çok seviyorum..
Annem bambaşka ama ulaşılamayacak nitelikte benim için..Can benim için..
Kayınvalidem de aynı kendi ailemden gördüğüm biri gibi..Yani eşimin ailesi gibi düşünmüyorum onu ben..
Bir teyzem gibi,halam gibi anlatabiliyor muyum?
FONT]

aynen bizimde öyle kayınpederimi de çok seviyorum kayınbiraderimi ve küçük görümcemi benim kardeşim yok ailenin en küçük benim eşim ailenin en büyüğü ben eşim sayesinde kardeşe eşim de abi ablaya tamamladık birbirimizi:nazar::nazar::nazar::nazar::Saruboceq:birde bebeğimiz olursa mutluluğumuz kat kat artar:CüvCüv::jeyyar:hihoyyythihoyyythihoyyyt:Saruboceq:

annemin yerini tabiki tutamaz
ama seviyorum kaynanamı
hani saf olupta akıllıyım geçinenlerden
kötükedihüso kötükedihüso

seviyorum ya çok güldürüyor hareketleri beni.

sonsuz saygım var seviyorumda ayrıca......
ama anne sevgisi apayrı birşeydir.....annemi ve babamı genç yaşta kaybettiğim için onları anne ve babam gibi gördüm....onlarda bana aynı şekilde iyi davrandılar....
kendi kızlarını düşündükleri gibi düşünmelerini beklemek bence bencillik olurdu....nasıl beni doğuran annemin yerine koyamazsam oda kendi büyüttüğü evladının yerine koyamaz.....

benimkide iyidir..Hiç bir şeyime karışmaz konuşmaz vs vs
saygı duyuyorum.SOnuç olarak EŞİMİN annesişutarafagitti
Benim zaten annem vara.s

valla benim kaynıvalidem yok evli falan değilim ama ne kadar ii olsa da kayınvalidemi anne gibi falan göremem benim annem beni doguran kişidir..saygı gösteririm o ayrı

kayınvalidem biraz hatta biraz değil bayağı ortalık karıştırıcı çırpıcı bir insandır.asla annem olarak göremem onu.gerçi iyi olsada görmezdim ya neyse.herkesin annesi kendine benim annemde bana bi tanedir.

X