kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

Aslaaaaa annem gibi görmekmi mümkün değil o benim annemin tırnağı bile olamaz, 5 senelik evliyim bir kere anne diye bile hitap etmedim çünkü benim bitanecik anneme seslendiğim şekilde ona hitap etmeme layık biri değil kendisi...

hiç beni kızı gibi görmedi ki ben onu anne gibi göreyim.allah evlatlarına bağışlasın.:teytey:

çok çok iyi de olsalar asla ana baba gibi olmaz
görüyorum kaynanam kızlarına bana davrandığından çok çok iyi davranıyo demekki bende onun için evlat gibi değilim
olmasının imkanı da yok zaten ya

çok çok iyi de olsalar asla ana baba gibi olmaz
görüyorum kaynanam kızlarına bana davrandığından çok çok iyi davranıyo demekki bende onun için evlat gibi değilim
olmasının imkanı da yok zaten ya

:dilcikar: valla kim ne derse desin bende böyle düşünenlerdenim asla ve asla kayınvalidemi annemle aynı değerde tumam 9 yıllık ewliyim o beni ilk günden bu yana birkez bile kızı gibi görmedi göremedi hatalarımı yanlışlarımı düzeltmeye yada bana yol göstermeye çalışcana beni zaman zaman daha fazla hata yapmaya sewk bile etti ( kızları bi hata yapınca üzeri örtülür eğer farkedilirsede savunmak ona düşer) anlatacağım o ki beni birgün bile kendi kızı gibi görmemiş görememiş birini ben niye annem gibi göriim süprizzzzz
ARTI ANNEMİN YERİNE KİMSEYİ KOYAMAM YA İNSANIN ANNESİ BİRTANEDİRRRRŞeniz

evlı deılm ama dusunuyorumda annem yerını koyabılırmıyım dıee ama asla koyamamm annenn yerıne kımseyı koyulmazzz anada baskaa yar olmazz kesınlıkleeee

kızlar ben sizin gibi düşünemiyeceğim. kaynanamla annemi asla ayırt etmem. o da neticede eşimin annesi. nasıl benim annem
eşiminde annesiyse onun anneside benim annemdir..
ama tabiki bunun sebebi kaynanamın melek gibi bir insan olmasından ibarettir.
bunu babam için deseniz belki biraz tereddütlü bakardımolaya. çünkü benim babam ben küçükken öldüve ben hep derdimki asla başka birine baba diyemem nitekim kayın babama dedimfisfisfis tabi oda kötü bir kişi değil ama babamın yeri hep ayrı kalacaktır bende:dilcikar:

kayınvalidem teyzem olduğu halde assssslaaaaaaaaa
asla koyamam annemin yerine
ki annem babam vefat ettiği için tek başına 6 çocuğunu büyüten bir anne

ayrıca zaten kayınvalidem de beni kendi kızı gibi sevmediğine eminim
teyze anne yarısı derler bi de

yalan külli yalan

bu arada anlaşmak bi yana

ben kaynanami cok seviyorum annemden hic ayirt etmiyorum birine birsey aldigim zaman digerinede alirim mutlaka birini aradigim zaman digerinide ararim ben her ikisinide ayni kefeye koyanlardanim sanirim bunda kaynanamin rolu buyuk o kanatsiz bir melek bir insan bukadar anlayisli ve kibar olabilir cok sevecen ve sicak Rabbim herkese benim gibi 2. anne nasip etsin amin........

hayır:1no2:

asla:1no2:

kesinlikle:1no2:

sadece saygı duyuyorum her ne kadar verdıgım saygıyı haketmıycek ınsanlarda olsalarkötükedihüso

benim anneme babama kurban olsunlar onlar benim canlarım a.s

degil onlarla bir tutmak tırnagı olamazlar

ennecigim ve babacıgım sizi cok seviyorum:icecream:

seviyorum tabii kii hemde çok ama annemi daha çok seviyorum.. umarım evlenince değişmezz ve bu sevgim azalmazz :))

tabikide HAYIRRRR

benim annem bambaşka o benim eşimin annesi saygıda kusur etmem
severimde ama annemi sevdiğim gibi olmaz benim bir tanecik annem-babam
var Allah başımızdan eksik etmesin herşeyim onlar benimsenağlama

Annem gibi göremem,sevemem,anne apayrı birsey :asigim:

Fakat annem gibi düşünmeye gayret ederim,anneme yapılmasını ve yapılmamasını istediklerim doğrultusunda hareket etmeye calısırım kendisine.Yani görmek istediğim,dilimden düşürmediğim, EMPATİyi yaparım.O da beni kızının yerine koyup(empati anlamında) düşünebilse ne güzel olurdu :nazar:

Son düzenleme:
kayınvalidem yok ama olsaydıa annem gibi sevmezdim
o beni evladı gibi sevemezdi çünkü
bu gayet normal bence

tabiki hayir annem gibi gormem imkansiz sen ne kadar anne gibi yaklassanda onlar seni hep gelin gozuyle gorecektir doganin kanunu bu herkesin bir annesi bir babasi vardir

X