kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

Hickimse,kendi annemin yerini asla tutamaz..

dolayisiyla böyle birseyi düsünmem bile.

Anne ve babamın yerine kimseyi koyamam.
Onların yeri herkesten farklı.En iyi kaynana ve kayınprdere sahip olsam bile bu böyle.

benim canım annem babam melek

başkasının annesi babası beni ilgilendirmez

eşimi seviyorsam herkezi sevmek zorunda değilim

asla..anne diyorum ama saygu gereği, aramızda kötü değil fakat annem gibi göremem çünki annem beni hayatının hiç bir anında kızsada üzülsede reddetmedi, aöa kayınvalidem istemedi. şidi kabulleniyor artık evliliğimiz oturduktan sonra iyi davranıyor, annemiz gibi olamazlar çoğu oğlunu gelininin elinden aldığını düşünüyor zaten ..anne gibi görmek mümkün değil bence en azından şimdilik..
ama psikoloji dalı gelişiyor zamanla eşlerin evlilikteki rolu, akrabaların rolu eğitimle insanlara benimsetilirse belki o zaman kayınvalideler gelinin oğlunu n hayatındaki önemini kabul ederler ve bir anne sıcaklığı göstererek gelinlerini kazanmayı isterler o zaman neden olmasın..

aslaa anneme saygısızlık gibi geliyor kayınvalidme anne demek yaşadığımız sorunlardan olsa gerek ...sorun olmasa bile anne bambaşkaaa kimse yerini tutamaz

valla melek gibi olsada kendi annemin yerini alamaz.nedense hep mesafeyi korumak zorunda hissediyorum.arkadaşların cvplarını okuyuncada genelin anne yerine koyamadığı birine anne deme zorunluluğuda çok can sıkıcı göründü.ama napalım gelenekler görenekler böyle gelmiş böyle gidiyorCADIARZU

basta cok istedim,yalnizim oda yalniz birbirimize can yoldasi oluruz dedim,sonuc kocaman bir hayal kirikligi ve bas agrisi....
o beni kizi gibi görmedigini belli de etti agziylada söyledi.ben nasil onu annem gibi görebilirim ki???
bi tanecik annem var zaten allah basimdan etsik etmesin,gerisi yalan fasa fiso zaten....

aslaaaaaaaaa
annemin yerini kimse tutamaz onun gibi kimse olamaz kimse kimsenin annesi gibi olamaz benim kayın validemde bir anne ama nasıl olduğunu sorgulamak bana düşmez onu allaha havale ediyorum.

ne annesi.hangi anne çocuğunun en ufak hatasını cümle aleme duyurur.hangi anne kızı hastayken inanmaz.allah korkusu olan istisnalar hariç ben böyle birşeye inanmıyorum.

valla bana eşimin annesi ilk bastan beri hep annecim annem diye hitap etti
ilk intiba cok onemlidir derler ya işte gercekten oyle
bi kotulugunu gormedim cok sukur hakkım her zaman helaldir
naparsa yapsın
yararı var aksine beni tutar onemli olan tatlı dil guler yuz ya
gerisi bos bide sunu unutmamak lazım
kendine yapılmasını istemedigin seyi baskasına yapma

Annenin yerini ne tuta bilirki ne para pul, ne harika bir es, ne de dünyalar iyisi bir kayinvalide
dünya bir yana annem bir yana... annem söz konusu oldugu zaman akan sular durur benim icin annem. Melek annemin okusunu duyarak uyumayi cok özledim... Ben annemi cok özledim senağlama[/SIZE]

Son düzenleme:
O beni evladı yerine koymadıki ben onu annemin yerine koyayım.
Annenin yerini dünyada hiçbirşey tutmaz.

Annemle aramızda sadece biyolojik bir bağ yok.Aramızda kocaman,çıkarsız tertemiz bir aşk var.Annem,babam,kardeşim...Onlar benim hayattaki en kıymetli varlıklarım ve asla onların yerini kimse TUTAMAZ ! .. şakkıdı

X