kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

asla anne gibi olamaz.benim kaynanamda her zaman seni kızlarımda ayırmıyorum der.ama bişey olsun hemen yargısız infaz yaparlar.ama anne gibi olan kaynanalarda yok değil.

Tabiki annelerimizin yerini tutamaz .Kocamın annesi olduğu için saygı duyarım ama annem kadar sevemem .

ne ben onu annme gibi görebilirim ne de o beni kızı gibi görebilir ama ben saygı duyarım o da sever beni hepsi bu işte

benımde tam tersi kaynatamla çok iyiyiz benı çok sever ve bellide eder yanii.. ama kaynanam araya hep bi mesafe koydu ne bılım sevemedı benı galiba be surekli ignelıyor beni :KK43:( neyse belki zamanla gecer cunku daha nısanlıyım ben.

Kayınvaldemi de kayınpederimi de çok severdim. Allah rahmet eylesin. İyi insanlardı. Ama annem bir başka elbette, ne kadar samimiyiz, seviyoruz birbirimizi desem de annemin yerini alamadı hiçbir zaman. Mutlaka bir mesafe vardı aramızda.

o bemi kızı gibi mi görüyor ki ben onu anem gibi görcem
zaten bu tarz ilişkiler cok yapmacık kimse kimsenin annesi olamaz herkes inin önce kendi evladı
beim annem benden izmet beklemez yorulmayım diye önüme yemek koyar
ama kayınvalidem dogum yaptıgımda dahi benden hizmet bekliyor muşşşş
yaptım mı yapmadım tabi
yapamam daa
ben kimseye köle omak icin evlenmedim
içimden gelir o ayrı

İlk yıllarda öyle bir hatada bulundum,anne gibi olacağını düşünmüştüm.Yanılmam epey sürdü.
Kayınvalidem kızı gibi olamayacağımı ve anne gibi olamayacağını öyle güzel olaylarla gösterdiki .
Asla anne gibi olamaz...

Benim ne kayınvalidem var ne kayınpederim. İkisi de vefat etmiş. Eşimin halası ve eniştesi var en yakını. Onlar da yaşlı insanlar ve gerçekten çok seviyorum onları. Ailemden gibi öz halam öz eniştem gibi seviyorum. Onlar da sağolsunlar bana karşı çok iyiler. Ama eşimin anne ve babasını tanımayı çok isterdim açıkçası.

kaynanam annem gibi olamaz kim olursa olsun anagibi olurmu bende kaynanamı seviyorum ama annemin yerine kimseyi koyamam ister benim anam çöçü olsun ama benim:nazar: ÇANIM ANAM

Annem kadar olmasa da çok severim kendisini:nazar:

30 dan sonra kaynana buldun abla
ıstersen sev yanı :roflol:sevmemezlık edıp damadı elınden kacırma sakın ha kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bence kımse kımsenın ne evladı ne de annesı olur
he sevılır o ayrı bısey ama annesı gıbı olamaz şakkıdı

Ben bekar/nisanli biri olarak su kaniya sahibim:

1. Kayinvalide´den anne olmaz..!

2. Kayinpeder´den baba olmaz..!

3. Gelin´den evin kizi olmaz..!

4. Damat´dan evin oglu olmaz..!

Herkes kendi konumunu bilmeli ve konumuna göre sevgisini ve saygisini elde etmeye calismali..! Kendi konumunun disinda biri olmaya calismamali..!

:enbuyukkk:

ne anne ne kaynana olarak görmek istiyorum kendisini karşıma bile çıkmasın sinsi cadaloz
tüylerim diken diken oldu yinee

asla olamaz asla annem evlendiğim halde evim için birşeylerim olsun diye uğraşırken o hep yesin ona baksınlar diye uğraşıyo nasıl ben onun kızı gibi olamazsam o da benim annem gibi olamaz

Annem gibi olmakmi asla hayirrrrrrrrrrr...
Ben onunla ayni ortamda bile olmak istemiyorum aslinda.
Ama mecburen oluyor işte ara sirda olsa..
Şu anda bile eşim ve benim ailem floryaya gideceğiz sahile oda gelicek diye içimde öyle bir sikinti varki anlatamam.
Nedenini bilmiyorum ama kalbim sıkışıyor.
Aslinda bana yaptiği o kadar kötülükler varki aklima geldikce çildiriyorum...kötükedihüsokötükedihüso

X