Kayınvalidemin bilmişliği :))

Niye tersleyip duruyosunuz ya insanları hepimize bir şeyler diyorlar, insanlar iyi niyetli yani. Karınca yağı sür diye bebişiniz kıllansın diye mi söylüyorlar veya kıyafeti kötülüğünüze mi size vermek istiyorlar? Amacınızı anladım, siz de kötü niyetli değilsiniz ama buralarda gezip çok dolmayın insanlara. Söz hakkı sizin anne olarak ama doğurduğunuz bebek sadece sizin çocuğunuz değil. Başkasının torunu, başkasının yeğeni, başkasının arkadaşı eşi vs de olacak. Sizin kadar olmasa da fikirlerini söylemeleri çok normal.

Anladığınız anlayışla karşıladığınız ve saygı duyduğunuz için gerçekten teşekkür ederim. Evet fikir ayrılığımız olabilir bu hiç önemli değil bende size saygı duyuyorum haklı olabilirsiniz. Ama gerçekten çok ince ve konuşmasını bilen bir insan olduğunuz için teşekkür ederim.

Ben de halayım ben de görümceyim ben de ben de gelinim yengeyi eltiyim kardeşim ama kimseye haddimi aşıpta akıl vermiyorum. Had bilmek cidden önemli. Mesela ben yeğenimin bir şeyine karışmıyorum annesi ne yaparsa o. Ben sadece seviyorum. Ya da gelinim kv evine karışmıyorum yada eltime gidip fikir sunmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…