Kayınvalidem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır kendisi de geveze üstelik kayninin canına ot tikmis yol boyunca absbsvs
Konu başlığı da k.validem.
Kadının ne alakası varsa

kardeş peki sen niye benim meseleme üşenmedin etmedin bu kadar yorum yazdın hani hadi ben manyagım dert ettim sen neden bu kadar iş gördün kendine :) maşallah destan dizmişsin

Hiç üşenmedinmi Allah seni bunca uzun yazdın

Benden sana tavsiye bazı şeyleri alttan al biliyorum zor oluyor sürekli düşünüyorsun hatta aklından çıkmıyor ama bende senin gibi Bi süreç yaşadım hatta Bi oğlum var 4 buçuk yaşında ben yıllardır bu tavırları çekiyorum hala da aynılar o yüzden sen kendi keyfine bak kv ile arama mesafe de koyma bence sonuçta o sana iyi bakmış keşke bana öyle iyi baksalardı

Siz prenses değilsiniz herkes benden özür dilesin kafasından çıkın.

Kızlar bu şarkı size hediye mest olacaksınız kopyalayıp youtube den açın ..Konu sahibi sana da iyi gelecek

"Sway" (Frank Sinatra, Dean Martin & Sammy Davis - Gang Guys Tribute TV Show)​

.. Hele ki sözleriin güzelliği

Tembel bir okyanusun kıyıyı kucaklaması gibi
Sıkı tut beni, daha çok salla beni

Bir çiçeğin meltemle eğilmesi gibi
Benimle eğil, hafifçe salla beni
Dans ederken beni kolayca etkileyebilirsin
Benimle kal, benimle sallan

Pistte başka dans edenler olabilir
Sevgilim, ama gözlerim yalnız seni görüyor
O büyülü teknik yalnız sende var
Biz sallandıkça ben güçsüzleşiyorum

Keman seslerini duyuyorum
Çalmaya başlamalarından önceden beri
Yalnız senin bildiğin gibi heyecanlandır beni
Hafifçe salla beni, şimdi salla beni

Eklentiler

• Screenshot_20230524_231013.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Sana acı bir gerçekten bahsedeyim tek çocuk. Gözünde biricik olduğun tek kişi rahmetli annendi mekanı cennet olsun inşallah. Onun haricinde kimse kocan dahil seni kendi dünyasının merkezi yapmayacak. O yüzden bir an önce büyü yoksa yakında acı bir şekilde bunu öğreneceksin

valla yine linçlendim de, bende de hata oldugunu hissediyodum sanırım duymak istedim. saygısızlara cevap vermiyorum kendi kendine konusuyorlar
Aslinda kimse saygisizlik yapmıyor çünkü; yorumlar sizin yaptiklarinizla dolu, insanlar sizin yaptıklarınızı anlatan yorumlar yapıyor ve siz kendinize gicik oluyorsunuz okudukca.

Yapma bacım böyle içini karartma bak ağzınla söylüyorsun kadın el üstünde tuttu hoşgörülü davrandı diye ne yapsın suçu günahı ne evladın yok anlamıyorsun anneler bazen susar kalp kırmamak için .. ötekide genç delikanlı getirmiş götürmüş kaç defa uyuyormuş cocuk ayar olmuş ne anlasın abisi daha az çalışcak diye sevinmeyi o yaşta.. ne yararı var ona bu durumun biraz karsidan bak olaylara yaşı küçük daha olgun değil diyebilmeyi bil .. 23 yaştaki erkek hala ergene yakındır tam olgunlaşma olmaz büyüklük et alınma vurdur şakaya gitsin ben olsam kusura bakma yengecim yaa öküz gibi böğürdük, ettik uykuna falan derdim yani kasma insanları bide onlarin tarafindan bak hoş tutmaya calistik kizi memnun edemedik oğlumuzdan azar yedik diyorlardir onlarda üzülmezmi şimdi bu duruma hele o kadinin hiç suçu yok delikanli biraz fazla tepki vermis olabilir kimi insan uykudan kalkinca ne dedigini bilmez eşim mesela genelde bi asabi kalkar 10 dk hiç bulaşmam sonra kedi mode devam kendi ailen gibi gör bunlar iyi insanlar a benziyorlar kıymet bil bıktırma kendinden günahtır

Öncelikle gerçekten hayatı kendinize daha zorlaştıran birisiniz. Yas süreci diye kayınvalidemde kalmak kırk yıl kalsam düşüneceğim bir şey olmaz inanın. Tabi bu sizin tercihiniz bir de el bebek gül bebek olmanıza rağmen her şeye alınmıssınız.

eşinizin kardeşi özür dilerim ama sizin ne yapacağınız onun umrunda bile değildir. Çünkü neden olsun ki? Bu sizin hayatınız. İnsanların düzenini bozmuşsunuz bir de üste çıkıyorsunuz. Kayınvalidenize alınmayın diyeceğim ama karakter olarak siz başka bir şey bulur yine alınırsınız. Kendinizi törpüleyin lütfen

Uzun paylaşımı okudum.Öğretmen olduğunuzu yazıyorsunuz o zaman lütfen bir öğretmen gibi düşünün ve ona göre davranın.
Öncelikle kayın ailenizin (burada pek çok gördüğümüz kötü örnekler dışında) iyi bir aile olduğu belli oluyor.Bunun önce değerini iyi bilin.Olaylar karşısında hemen kötü düşünmeyeceksiniz.Siz artık bir aile oldunuz.Öyle herşeye bakılmaz.Size hakaret kötü söz olmadığı sürece elbette.Her şey hemen eşe aktarılmaz.Bunlar idare etme sanatıdır.Bunu yapmaz iseniz yarın inanın eş de ailede bıkar sizden.Hepimiz uzun evliliklerde neler yaşadık bir bilseniz.Bunlar hep olacak olur ama olgun olacaksınız.
Benim kv olan bir arkadaşım size benzer bir olayında oğlundan benzer bir fırça yedi haksız yere.Bana anlatmıştı.Oğluna diyor ki; ben burada haksız değilim eşine de yapılan hiç bir şey yok.Bir daha beni böyle haksız yere suçlar ve fırçalarsan bağrıma taş basar seninle görüşmem ayağını denk al diyor.Sizde size gösterilen sevgiyi yok ettirmeyin sakın.Bir daha geri gelmesi zor olur.
Ortada asla büyütülecek bir şey yok.Karşınızdaki 23 yaşında bir genç.Evet yanlış yapmış olabilir.Bazı insanların sabahı kötüdür.Onuda o sabah için öyle kabul edecektiniz.Bu, bu kadar büyütülecek eşe kadar anlatılacak ne var ki.Özür dilenecek de dilenecek.Daha neler, gitmemeyi bile düşünmüşsünüz.Amma abartmışsınız her şeyi.
Sonra ailenizle 3 ay eşiniz kalsın aynı evde veya siz tek başınıza mutlaka böyle ufak tefek şeyler olabilir.Bunlar hemen büyütülmez .Yarın bu tavra devam ederseniz tekrar yazıyorum insanları eşi bıktırır ve size olan sevgiyi yok ettirirsiniz.
Öğretmensiniz yarın size emanet çocukları eğiteceksiniz, bence biraz kitap vb okuyarak kendiniz geliştirin bu boş konularla vakit geçirmeyin.Sizi kırmak değil amacım asla.Bunu öyle almayın sakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…