Kayinvalidem...

Demez miyim?
Ablamda yanimdaydi oda cok begendi o begenince aldik dedi sonra konuyu degistirdi
Çok rahatsızsan inceden laf dokundur. Senin eşyalarının aynısını alma konusunda. Laf arasında şakayla karışık iğnele geç. Aynı onun yaptıgı gibi lafı agzına tıka konuyu değiştir geçiştir 👍

Bunlar da bir şey mi benimki nikah kıyafetini aynı istemişti hatta hastalanmıştı. Şükür ki güç bela o düğünde ben nikahta giymiştim 😁😁

Ailen geldiginde emrivaki yapmasina izin verme cagirmak zorunda degilsin cagirma ararsa telefonunu acma ozel bisey konusucaz de cok gerekirse ne bileyim. Herseyin aynisini alma konusunda laf sok mesela. Paran varsa aldigi perdeleri hic söylemeden degistir kendisi sendeki seyin aynisini alma lafi yaparsa sen baska al anne aynisi olmasin istemiyorum falan de bukadat alttan almayin ozellikle ailenle yanliz kalmana firsat vermemesi en siniz bozucu sey bunlari mesafeyle laf soyleyerek vs asmalisin keske ayni yerde oturmasaydin yonetmeye calisiyor derdi o

Ailen geldiginde emrivaki yapmasina izin verme cagirmak zorunda degilsin cagirma ararsa telefonunu acma ozel bisey konusucaz de cok gerekirse ne bileyim. Herseyin aynisini alma konusunda laf sok mesela. Paran varsa aldigi perdeleri hic söylemeden degistir kendisi sendeki seyin aynisini alma lafi yaparsa sen baska al anne aynisi olmasin istemiyorum falan de bukadat alttan almayin ozellikle ailenle yanliz kalmana firsat vermemesi en siniz bozucu sey bunlari mesafeyle laf soyleyerek vs asmalisin keske ayni yerde oturmasaydin yonetmeye calisiyor derdi o

Telefonu acma diyorsunuz ama yukari cikar diye korkuyorum. Sonucta altli üstlüyüz...ve yapar bundan eminim. Bilerek ariyor bilerek soruyor cünkü. Eline bir tencere yemek alir kizi size yaptim diye getirir :110: Ozaman napcam? Perdeleri degistirmeyi düsünüyorum zaten :) evimde ufak tefek degisiklikler yapcam

X