kayınvalidem yatağımda yattı

Henüz meme emen bir bebeyle nişanlanmaya utanmıyormusunuz anneyle uyumak ne ya o yaşta

Tek yatağında yatsa kaynanan birşey olmaz beli agrımıştır yatak sünger rahat gelmiştir derim ama oğluşuyla uyuması çok saçma e iyi anne kuzusu bir nişanlın var henüz köprüden önce son çıkıştasın karar senin .

Yatagımızda derken?? Neden konuyu düzgünce açmıyorsunu? Yeni düzdüğünüz ev mi yoksa nişanlının su andaki bekar evi mi? Beraber mi uyuyorlar? O evde sizin işiniz neydi sabah sabah?

Hâlâ kapıda mısınız?

Bana bu vazgeçmemenin altında, erken yaşanmış bir cinsellik var gibi geldi.

Birde nişanlın sanki sen cepteymişsin gibi kendine güveni var. Gitmeyeceği den emin. Cinsellik olmasaydı bu derece rahat olmazdı galiba.

Bu şekilde olduysa gerçekten çok üzgünüm.

Olay şöyle devam edecek canım benim, sen mecburen bu mundar yemeği yemek durumunda kalacaksın.

Çok üzgünüm, keşke bı yol bilsem kestirme

Doğru …

Kk daki konuları okuyunca söz meclisten dışarı ama bu toplumdaki erkek annelerinin gerçekten psikolojik sorunlu olduğunu düşünüyorum
Yanlış anlamayın hanımlar kimseye laf atmak amacıyla yazmıyorum ama kocalarından ya da babalarından göremediği sevgiyi oğlundan görmek istiyorlar ve gelinlerin hayatını berbat ediyorlar.
Bu toplumun aile ilişkileri komple sorunlu bana göre
Bazı kız annelerinde de kızlarını kıskanma var
Paylaşmama ya da benim yaşadığım hayatı yaşamasın diye maddiyata aşırı bir değer biçme var.
Ama hiç kimse çocuğumun kendi hayatı , kendi seçimi nasıl mutlu olacaksa öyle yaşasın demiyor.
Bilemiyorum ya bu düzen değişmez sanki çok üzücü

Değişmez annem de dedi kızım değişmezler dedi ben abini babanı değiştirmeyle ömrüm geçti bak hala aynılar dedi

Madem erken yaşanmış bir cinsellik var sizde şimdilik görmezden gelip huylarına gidin evlenince ilk gece yaşanmış gibi 1 hafta daha güzel güzel yaşayın sonra çıkartın gerçek yüzünüzü ortaya, ezdirmeyin kendinizi, yapılan salak salak hareketlere size hayırdır tavrı gösterin eee nasılsa millete göre ilk gecede yaşandı hani erken yaşanmış cinsellik yüzünden ayrılamıyorsunuz ya şimdi evlendiniz ve ilk gece yaşandı kim neyi nasıl ispatlayacak? Nerede kaldı erken cinsellik? Dumura uğrasın o manyak annesi ile karaktersiz herif ! Sonra da eş ve kaynana hareketleri yüzünden verin boşanma dilekçesini koyun o asalak adamın önüne seninle ve annenle daha fazla uğraşamayacağım ben be deyin bu kadar basit.

Ne yaşamış olursanız olun, göre göre kendinizi yakmayın.

Nokta atışı bu olsa gerek konu açıldığından beri üzülüyordum konu sahibine hani annesi destek duruyor, durumun yanlış olduğunun da farkında neden bırakmıyor diye cevabi siz buldunuz. Ben olsam yine de kuyruğu dik tutardım konu sahibi hakkında hayırlısı ama.

Size kapıyı gösteren adama siz de yüzünüzü göstermezsiniz umarım.
Kadın ille birileriyle yatacaksa evlensin bence. Hayat arkadaşı yarenlik eder. Oğlunun hayatının içine etmez.
Nişanlınızın da aklına şaşarım. Bir ay sonra karısıyla yatacağı yatakta annesiyle yatması, koskoca herifin annesiyle yatması gerekli değildi.
Evlenmeniz hayrınıza olmayacak gibi. Muhtemelen daha çoook garipliklerle karşılaşacaksınız. Yine de siz bilirsiniz.

Ne yaşamış olursanız olun, göre göre kendinizi yakmayın.
O öyle kolay olmuyor. Herkesin bulunduğu topluma göre göze alması gereken durumlar olabilir.

Şuan bu kızımız ayrılsa, evlenip boşanmaktan daha kötü bir hale düşer.

Yada gidip cerrahi işlem yaptıracak. Başka çaresi yok. Bu etik değil zaten. Kendine saygisi kalmaz. Bu şekilde toplum önünde aklanmış görünse bile içi kendini affetmez. Bu şekilde Yaptığı evlilik, asla sürmez.

O yüzden bir.secim yapmış ve sonucu bu olmuş mecburen savaşacak

O durumu önemsemiyorum dikim güçlüyüm gayet sadece olacakları bekliyorum

O durumu önemsemiyorum dikim güçlüyüm gayet sadece olacakları bekliyorum

Erken cinsellik yaşamış olmanız önemli değilse hangi olacakları bekliyorsunuz? Ya da daha ne olmalı ki? Adam size gidersen git demiş bir daha o eve girilir mi? Minnet etmeyen şımarığın teki annesi de ayrı manyak neden bu insanlara katlanarak vakit harcıyorsunuz ki? Sizin zamanınız bu kadar değersiz mi? Garip gerçekten 1 saniyene bile değmez insanlar.

Oldu ve ben o evlilik teklifi günümde uyuyamadım . Rahat edemedim sağolsun , o da ben rahat uyuyim diye kadın kıpırdamamış :) tuhaf bilmiyorum
Bence siz de çok tuhafsınız. Hiç tanımadığınız kadınla evlilik teklifi edildiği gün yatıyorsunuz .O gün itiraz etmiyorsanız bugün yaptığınız şımarıklık olarak algılanabilir.

Her hareketim öyle algılanıyor zaten onlar için
Ama siz başta böyle bir şey yapmayacaktınız.Ben yeni evlenec3k çiftlerin yatağında kim olursa olsun kizin kendi annesi ablası vs dahil yayılmasında hoşlanmam.Biz ne dersek diyelim siz 1 ay sonra evleneceksiniz maksimum 3 ay sonra da buraya ilk konunuz kayin validem evimin huzurunu bozuyor 2 ayda 1 bize tatili geliyor her şeyime karışıyor ne yapmalıyım olacak.Bazilari cocuk yokken boşanın böyle gitmez diyecek.Ama siz çok seviyorum çocuk olunca düzelir diye umut edeceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…