Kayınvalidem ile tuvalet paylaşımı

Aşırı pis ama tuvaleti pis bırakmıyor fakat sorun şu ben onun pis olduğunu bildiğim için çok huylanıyorum kapı kolu musluk vs
Bence sizinki abartı, dışarıda hiç mi tuvalet kullanmıyorsunuz?
Rossmann da domol hijyen spreyi var. Kapı kollarını tutmadan önce sıkın o zaman
Klozete de sıkarsınız

Bence sizinki abartı, dışarıda hiç mi tuvalet kullanmıyorsunuz?
Rossmann da domol hijyen spreyi var. Kapı kollarını tutmadan önce sıkın o zaman
Klozete de sıkarsınız
Yani elimden geldikçe kullanmıyorum çok da tuvalete çıkmıyorum geleni de tuvalete sokmama huyum yok fakat huylanıyorum

Farkındaysan kadının başka rahatsız edici tavırları da varmış. Aşırı pis olduğu mesela. Bence sen konuyu iyice oku kızın yazdıklarını anlamaya çalış. Sen nerden biliyorsun ki yıkadığı için heryerin su olduğunu. Aynen canım bizler titiz olduğumuz için hassas olduğumuz için tedavi olmalıyız varmı önerdiğin bir psikiyatri

Yüz yıkamaması vesaire tabii ki hoş değil ama yüzünü yıkamıyor diye size hastalık bulaşmaz. Anladığım kadarıyla sizin dediğinizi yapıyormuş kırmadan güzel bir dille söyleyeceksiniz artık. Cinsel hastalık ihtimalini keşke konu başına yazsaydınız çünkü bu pis olmaktan apayrı bir konu. Pis deyince anlaşılmıyor. Daha iyi bilenler varsa yazsınlar ben el kol temasından bu tür hastalıklar geçmiyor diye biliyorum. Yani kapı kolu musluk için endişe etmenize gerek yok. Sadece tuvaletin oturduğunuz yerine dikkat etmeniz lazım. Onu da her oturuşta çamaşır sulu bezle silerseniz sorun kalacağını sanmıyorum. Kişisel eşyalarınız zaten ayrıdır.

Şimdi pişmiş temizmiş bilemedim de kadının belli ki psikolojik bir rahatsızlığı var, eşinizle buna yoğunlaşarak konuşun bir çözüm bulsunlar ,bu nedir böyle babalı oğullu kadıncağız umurlarında bile değil.

Evinizde ikinci bir tuvalette varmış ayrıca, bu kadar hassasiyetiniz varsa boşaltın kolileri orayı kullanın bu süreçte bence.

Bir bebek olarak dunyaya gelir bir bebek gibi goceriz.kalbi bebek gibiyse onlar bizim gozumuzun nuru olmali o kisi sizin esinizin cocugunuzun altini alan kadin.tiksinme gudusu ustune gidilebilir bir duygu.icsellestirmeyin ustune gidin... buda bizim hayattaki sinavimiz ne ekersek onu biceriz

Sorun tam olarak ne acaba yani tamam psikolojik sorun var elbette hani bir doktorla görüşse belki yarı yarıya alışkanlıkları gider kafada bitiyor bazı şeyler ama sizin rahatsız olduğunuz şey ne kirli mi evi tuvaleti mi kirli bırakıyor yoksa kendisi hijyenik mi değil

İyiysem, kvalideye gidince lavaboyu ve wcyi temizliyorum. Kendine de sürekli kadın tutalım diyorum. Hava ısısı normale dönünce yaptıracak kabul etti.

Fazladan tuvalet olduğu için birini gelince kullanıyor. Giderken de temizliyorum... Psikolojik sorunları var. Sizinki de öyle anladığım kadarıyla. Arkasından temizleyin. Yapacak birşey yok. Hasta kadın.

Tabi dediğimi yapar kırmam da normal yapı olarak da insan kırmayı sevmem hastalık olayına gelince bunu dile getirmek hiç istemedim getirmezdim de ama kendimi ifade etmek için yazmak zorunda kaldım temizlik konusuna gelince de ister istemez insan huylanıyor ben çok titiz olsun demiyorum bir yere kadar da beni ilgilendirmez aman neyse dün bir bunaldım yazdım işte :)

Sizin kalbiniz guzel,herseyin bilincindesiniz.tek dertlesip kendinizi rahatlatmak amaciniz.bazi annelerin burda bebeleri hk soylenmesi gibidilerim Allah size sabrini ve mukafatini verir

Ayy ne güzel yazmışsınız evet o kadar kötü bir evlilik içinde harika bir evlat yetiştirmiş ben bu kadına nasıl kötü derim Allah biliyor çok da kıymetlidir benim için en önemlisi bana karşı nazik bir erkek evladı büyütmüş kendisi de çok kibar bir kadın inşallah yaşama tutunur kendisine gelir dicem ama çok zor elimden gelen bir şey olsa yaparım ama ben de çıkamadığım için yoruluyorum bugün telefonla konuşuyor beni bir anlatıyor sanarsın melek Allah bin kat razı olsun tek bir kötü huyu var çok rahattır napim gidecek zaten

Çözüm yokki eşim de ilgilensin ne diyim zaten annesine kıyamaz bazen çıkışır ama o da yanlış davranınca mesela ilacı içmez kayınpedere saldırır kötü olacak diye korkar ya da kalemi alır ressam gibi takılır çizer fakat bir tek beni dinler onları aman boş konuşuyor der dedikodu sever kayınpederin oturur yaparız napalım işte kayınvalide zeka olarak geriden geliyormuş kardeşi öyle dedi bana göre de sadece psikolojik olarak rahatsız bazen psikolojisi zorlandığı yerde saçmalıyor ama keyfi yerindeyken gayet normal bir insan yani kadına hastasın diye diye kabul ettiriyorlar bana göre gayet iyi ama ister istemez huylandım işte onunda sebebi var kendimce ben herkesi olduğu gibi kabul ettim yani kimseye demiyorum çözüm üretiyorum buraya yazdım kalkıp kıramam da en nefret ettiğim şey de gelincik ve kayınvalide oyunlarıdır kadının bir zararı yok içimi dökmek istedim çünkü dün cidden çok zorlandım tuvalet konusunda

Sizin kalbiniz guzel,herseyin bilincindesiniz.tek dertlesip kendinizi rahatlatmak amaciniz.bazi annelerin burda bebeleri hk soylenmesi gibidilerim Allah size sabrini ve mukafatini verir
Çok teşekkür ederim çok da ağzı dualı biri aslında böyle sorun olmasa inanın aynı evde sorun yaşamam dün balkonda oturduk sohbeti kafası çekiliyor öyle sıkıntılı değil evladı mutlu olsun yeter ben daha ne isteyim ama işte bir anda dediğimiz gibi buraya yazayım dedim çenem durmuyorsa buraya dökeyim

Biz dinleriz

Ben de dedim ama kadın iyi yapmaz diye yanıt aldım hayır temizlemeye kalksak onu da istemez demekki kendine göre temizlik ve düzeni var

Doktoru var düzenli iğne ve ilaç tedavisi alıyor hastanede demişler gel etkinlik var diye aman kim gidecek diyor kayınpeder vasisi oluyor vasi istemiyor çözüm olsa belkş yardımcı olucaz ama uzaktayız kayınpedere dedik altüst ev bakalım ev istemiyor her şeye karşılar yardım bi yere kadar istenmedikten sonra şuan bizi dinlemiyorlar ileride her şey daha kötü olacak yaşlanıyorlar kayınpeder dinç ve umursamıyor adam da bıkmış bi yerde ona da üzülüyorum bunlara çözüm yok ya

ne olursa olsun o senin eşinin annesi size bir zararı yok sonuçta çokmu dert etsiniz vah vah ay ne bunaltıcı ah ah evde kadına tahammülünüz yok bir yerden vuracan ya pis olmasını konu yaptın evi tadilatta olmasaydı gelmezdi oda mecbur kalmış gider gider evine merak etme

Ben sizi anladım siz elinizden geleni yapıyorsunuz sizlik bir durum yok , psikiyatriye götürdüler mi mesela, zekası geriden geliyormuş dediniz bununla ilgili bir doktora göründü mü bunları kastetmiştim ,herkes kabullenmiş ama normal değil ki kadınının davranışları(temizlikten bahsetmiyorum).
Kafasına sihirli değnek değip bir sabah bambaşka biri olarak nasıl uyansın, yardım almadan nasıl hayata tutunsun ki , ilerleyen zamanlarda daha farklı zorluklarla karşılaşmamak adına kp ve oğulun aksiyon alması gerekiyor bence.

Siz istediğiniz gibi düşünün fakat yanlış yargıladınız ben o kişilikte biri değilim başımın üstünde yeri var zaten öyle milletin kayınvalidesi gibi de biri değil çok güzel bir kalbi var coxuk gibi bildiğiniz kafına yıllarca baskı yapmışlar ben de baskı yapıp huzursuz edecek bir kişilik değilim en önemlisi harika bir evlat yetiştirmiş bu kadın demekki gençken çok daha farklıydı yani bunun bilincindeyim bir yerden vurmak değil amacım öyle değil öyleyse en adi insan olayım o kadar diyorum başka huylandığıö şeyler var her şeyi açıklamak da hem üşeniyorum hem de gereksiz görüyorum dün bir an yazdım buraya bu sebepten surat asmadım kimseye bir şey demedim zaten gidecek yani durum sandığınız gibi değil kayınvalidem yüzünü yıkamak yerine ıslak mendil ile siliyor mesela ayaklarında mantar var yıkamıyorsa elini yüzünü mutfakta yardımcı olmasın bu da alternatif ama ben kadına elini yıka demek istemiyorum mutfaktan uzak dur demek istemiyorum ya da açıkça tuvaletten mikrop kapmaktan korkuyorum ciddi bir şekilde korkuyorum bu da elimde değil sürekli enfeksiyon kapan biri ve tuvalet konusunda da evlerinde öyle bir pis tuvalet görmedim umarım karşısına da böylesi denk gelmez beni ayakta tutan kadın çok iyi biri bak yine döktüm buraya içimi kalkıp da telefonda millete kayınvalidemi anlatacak aciz biri olmadım en önemlisi eşimi de mahcup etmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…