Kayınvalidem ile tuvalet paylaşımı

Ben sizi anladım siz elinizden geleni yapıyorsunuz sizlik bir durum yok , psikiyatriye götürdüler mi mesela, zekası geriden geliyormuş dediniz bununla ilgili bir doktora göründü mü bunları kastetmiştim ,herkes kabullenmiş ama normal değil ki kadınının davranışları(temizlikten bahsetmiyorum).
Kafasına sihirli değnek değip bir sabah bambaşka biri olarak nasıl uyansın, yardım almadan nasıl hayata tutunsun ki , ilerleyen zamanlarda daha farklı zorluklarla karşılaşmamak adına kp ve oğulun aksiyon alması gerekiyor bence.
Gidiyor ilaçları vs kullanıyor mesela hemen durduğu yerde gözleri dolar kayınpeder de bıkmış asla söz geçmiyor aslında benim kayınpeder inanın parmakta oynayacak bir adam fakat kayınvalide rahatsız ya da bilemiyorum aralarında başka sorun var gezmek istemez saatlerce otursa onu o mutlu eder

Siz istediğiniz gibi düşünün fakat yanlış yargıladınız ben o kişilikte biri değilim başımın üstünde yeri var zaten öyle milletin kayınvalidesi gibi de biri değil çok güzel bir kalbi var coxuk gibi bildiğiniz kafına yıllarca baskı yapmışlar ben de baskı yapıp huzursuz edecek bir kişilik değilim en önemlisi harika bir evlat yetiştirmiş bu kadın demekki gençken çok daha farklıydı yani bunun bilincindeyim bir yerden vurmak değil amacım öyle değil öyleyse en adi insan olayım o kadar diyorum başka huylandığıö şeyler var her şeyi açıklamak da hem üşeniyorum hem de gereksiz görüyorum dün bir an yazdım buraya bu sebepten surat asmadım kimseye bir şey demedim zaten gidecek yani durum sandığınız gibi değil 🥲kayınvalidem yüzünü yıkamak yerine ıslak mendil ile siliyor mesela ayaklarında mantar var yıkamıyorsa elini yüzünü mutfakta yardımcı olmasın bu da alternatif ama ben kadına elini yıka demek istemiyorum mutfaktan uzak dur demek istemiyorum ya da açıkça tuvaletten mikrop kapmaktan korkuyorum ciddi bir şekilde korkuyorum bu da elimde değil sürekli enfeksiyon kapan biri ve tuvalet konusunda da evlerinde öyle bir pis tuvalet görmedim umarım karşısına da böylesi denk gelmez beni ayakta tutan kadın çok iyi biri bak yine döktüm buraya içimi kalkıp da telefonda millete kayınvalidemi anlatacak aciz biri olmadım en önemlisi eşimi de mahcup etmem
kız söylemezsen nerden bilelim o kadarı bilemeyiz anlıyorum

kız söylemezsen nerden bilelim o kadarı bilemeyiz anlıyorum
Gece artık gerildim ister istemez tuvalete gireceğim sabaha kadar girdi kayınpederin biraz dışarıda hayatı var eşim senelerce görüşmedi babası ile yani bi hastalık var mı diye bile insan düşünüyor kayınvalidem taharet musluğu hazır açıkken ellerini bile orda yıkayabilir o potansiyelde asla şaşırmam yani

Farkındaysan kadının başka rahatsız edici tavırları da varmış. Aşırı pis olduğu mesela. Bence sen konuyu iyice oku kızın yazdıklarını anlamaya çalış. Sen nerden biliyorsun ki yıkadığı için heryerin su olduğunu. Aynen canım bizler titiz olduğumuz için hassas olduğumuz için tedavi olmalıyız varmı önerdiğin bir psikiyatri 🤣
Ben sizinle 'siz' diye konuşuyorum. Sizde aynı şekilde konuşursanız sevinirim.
Konu sahibi yorum olarak yazmış ki biliyorum değil mi? Yoksa nereden biliyim tuvaleti pis bırakmadığı halde her yerin su olduğunu ama kapı kolları ve musluğa dokunmaktan huylandığını.
Evet tedavi olmalısınız, bu yorumdan sonra daha iyi anladım.

Ben sizinle 'siz' diye konuşuyorum. Sizde aynı şekilde konuşursanız sevinirim.
Konu sahibi yorum olarak yazmış ki biliyorum değil mi? Yoksa nereden biliyim tuvaleti pis bırakmadığı halde her yerin su olduğunu ama kapı kolları ve musluğa dokunmaktan huylandığını.
Evet tedavi olmalısınız, bu yorumdan sonra daha iyi anladım.
Ben sanırım o an sadece gerildiğim için sadece gerginliğimi atmak için yazdım o yüzden siz de yazılandan ötürü bir şey bilmediğiniz için o sebepten tam durumu anlayamadınız ki bu çok normal ama bazı insanlar rahat oluyor siz de gerçekten rahat biriyseniz hayat size güzel ben tedavi edilecek durumda olsam evime kabul edemem zaten herkesin huylandığı bir şey vardır bu da çok normal bir şey ben aylarca Ordu evinde kalmak zorunda kaldım ama gittiğim de de banyosunu tuvaletini çamaşırsuyu ile yıkadım herkes sizin gibi değil binbir çeşit hastalık var kaldı ki bildiğiniz kişinin gözünün önünde olması da daha bir farklı oluyor yani şöyle diyim sanki ben çok abartmış gibi gözüktüm fakat o an bunaldım yazmak istedim sizler de yazdıkça ben de cevap verdim gidecek zaten bana bir zararı yok sular neler temizlemiyor dilerim sadece bu kadarı ile karşılaşmazsınız belki kalbi iyi olabilir ama tahammülü zorlayacak kadar pis ve ben de eşimin hatrına görmezden geliyorum geleceğim de

Ben sanırım o an sadece gerildiğim için sadece gerginliğimi atmak için yazdım o yüzden siz de yazılandan ötürü bir şey bilmediğiniz için o sebepten tam durumu anlayamadınız ki bu çok normal ama bazı insanlar rahat oluyor siz de gerçekten rahat biriyseniz hayat size güzel ben tedavi edilecek durumda olsam evime kabul edemem zaten herkesin huylandığı bir şey vardır bu da çok normal bir şey ben aylarca Ordu evinde kalmak zorunda kaldım ama gittiğim de de banyosunu tuvaletini çamaşırsuyu ile yıkadım herkes sizin gibi değil binbir çeşit hastalık var kaldı ki bildiğiniz kişinin gözünün önünde olması da daha bir farklı oluyor yani şöyle diyim sanki ben çok abartmış gibi gözüktüm fakat o an bunaldım yazmak istedim sizler de yazdıkça ben de cevap verdim gidecek zaten bana bir zararı yok sular neler temizlemiyor dilerim sadece bu kadarı ile karşılaşmazsınız belki kalbi iyi olabilir ama tahammülü zorlayacak kadar pis ve ben de eşimin hatrına görmezden geliyorum geleceğim de
Herkes sizin gibi değil diye takmış durumdasınız ama beni nereden biliyorsunuz? Hiç anlatmadım ki kendimi? Mesela dışarıdan yemek yiyemediğimi, heryere kendi yemeğimi taşıdığımı, eve gelen tüm market eşyalarının temizlenip yerlerine yerleştirdiğimi bilmiyorsunuz. O yüzden herkes sizin gibi değil yazmayın artık beni tanımıyorsunuz çünkü.
Herkesin tuvaletini kullanamam ama anlattığınız durumda 'anlattığınız kadarıyla' bana pis gelmedi diyorum. Tüm yorumları okumadım daha sonra detay verdiyseniz bilmiyorum.
Kusura bakmayın konunuzdanda çok sıkıldım, sadece kayinvalidenize çok üzüldüm. Etiketleyip yorum yazanlara cevap vermeyeceğim artık.

Herkes sizin gibi değil diye takmış durumdasınız ama beni nereden biliyorsunuz? Hiç anlatmadım ki kendimi? Mesela dışarıdan yemek yiyemediğimi, heryere kendi yemeğimi taşıdığımı, eve gelen tüm market eşyalarının temizlenip yerlerine yerleştirdiğimi bilmiyorsunuz. O yüzden herkes sizin gibi değil yazmayın artık beni tanımıyorsunuz çünkü.
Herkesin tuvaletini kullanamam ama anlattığınız durumda 'anlattığınız kadarıyla' bana pis gelmedi diyorum. Tüm yorumları okumadım daha sonra detay verdiyseniz bilmiyorum.
Kusura bakmayın konunuzdanda çok sıkıldım, sadece kayinvalidenize çok üzüldüm. Etiketleyip yorum yazanlara cevap vermeyeceğim.
Tabi daha yazmam ama öncelikle yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim herkes sizin gibi değil derken temizlik konusunda en iyi insan kendini bilir ya da hastalık varsa siz bilirsiniz hani ben kendimi bilirim karşındakini bilmem demek istedim yorumunuz için de teşekkür ederim 🙏

Doktoru var düzenli iğne ve ilaç tedavisi alıyor hastanede demişler gel etkinlik var diye aman kim gidecek diyor kayınpeder vasisi oluyor vasi istemiyor çözüm olsa belkş yardımcı olucaz ama uzaktayız kayınpedere dedik altüst ev bakalım ev istemiyor her şeye karşılar yardım bi yere kadar istenmedikten sonra şuan bizi dinlemiyorlar ileride her şey daha kötü olacak yaşlanıyorlar kayınpeder dinç ve umursamıyor adam da bıkmış bi yerde ona da üzülüyorum bunlara çözüm yok ya
Tabi ki onların da istemesi lazım bişey yapamazsınız yazık olmuş öyle herşeyi red etmeleri peki kaç yaşındalar acaba

Aşırı pis ama tuvaleti pis bırakmıyor fakat sorun şu ben onun pis olduğunu bildiğim için çok huylanıyorum kapı kolu musluk vs
Dezenfektan alın sıkın tuvalete oturmadan. Girerkende ıslak temizlik mendilleri var ,alin elinize ışık,kapı kolu,sifon,musluk silip kullanin. Klozete de çamaşır suyu dökersiniz o ara. Yani kasıtlı bir durum olsa söyleyin diyecegim ama kendince pis bırakmıyormuş ne denir bilemedim. Ben huylandigim tuvalette yukaridakileri yapıyorum yalan yok,hassasım. Misafir gelsin gitsin o an yıkayamayacaksam bile temizlik havlusu ile dokunulan yerleri siliyorum prizden başlayarak dokunulan her yeri siliyorum,yada dezenfektan sıkıp siliyorum.

Evlerinden biliyorum benim kayınvalideme laf demesek iki hafta kalsın yıkanmaz yüzünü dahi yıkamayı sevmiyor ya çok şey var da buraya nasıl sığdarayım dün çok bunaldım yazdım buraya kimseye demek eğer çözüm üretmiyorsa boşa kırmaya gerek yok
Allah yardımcınız olsun, rahatsız insanlık yaşamak çok zor , bugün çıkardınız mi dışarı?

Aşırı pis ama tuvaleti pis bırakmıyor fakat sorun şu ben onun pis olduğunu bildiğim için çok huylanıyorum kapı kolu musluk vs
Tuvaleti pis birakmiyorsa söyleyebileceğiniz bir şey yok bence. Domol markasının hijyen spreyleri vardı. Korona zamanı başka markalar da çıkardı. Çok pratik. Onunla kapi kollarına fıs fıs yaparak kullanabilirsin. Klozet kapağını da oturmadan ıslak mendille silersin hemen.

Tuvaleti pis birakmiyorsa söyleyebileceğiniz bir şey yok bence. Domol markasının hijyen spreyleri vardı. Korona zamanı başka markalar da çıkardı. Çok pratik. Onunla kapi kollarına fıs fıs yaparak kullanabilirsin. Klozet kapağını da oturmadan ıslak mendille silersin hemen
Malesef tek sorunumuz tuvalet değil çok daha kötü durumlarla karşılaştım mesela iç çamaşırı değişimi sırasında kilodan dolayı ayakta değişmiyor ve çıkarırken de yenisini giyerken de oturuyor teni direk temas yani fazlaca kendimi yordum en iyisi herkes evinde olsun en azından söyleyebilirdi ve silerdim bunu da şans eseri öğrendim.

Dezenfektan alın sıkın tuvalete oturmadan. Girerkende ıslak temizlik mendilleri var ,alin elinize ışık,kapı kolu,sifon,musluk silip kullanin. Klozete de çamaşır suyu dökersiniz o ara. Yani kasıtlı bir durum olsa söyleyin diyecegim ama kendince pis bırakmıyormuş ne denir bilemedim. Ben huylandigim tuvalette yukaridakileri yapıyorum yalan yok,hassasım. Misafir gelsin gitsin o an yıkayamayacaksam bile temizlik havlusu ile dokunulan yerleri siliyorum prizden başlayarak dokunulan her yeri siliyorum,yada dezenfektan sıkıp siliyorum.
Dediğinizi aldım aynı şekilde yaptım teşekkür ederim ❤️

Ne cok abarttiniz ya. Al sundan bir tane. Sikiyorsun 30 saniye bekliyorsun mikrop bakteri vs kalmiyor.
Screenshot_20240728_005503_Chrome.jpg

X