Kayınvalidem beni sevmiyor mu?

Seni sevip sevmemesi önemli değil ki , asıl takılman gereken başka konular var mesela senin bebeğine oglusum deyip kendi evinde yatırma hayalleri kurması falan tuhaf , bırak sevmesin sen sınırlarını çiz uzak dur ...

Kimin beni sevip sevmedigi hic umrumda olmadi su yaşıma kadar, bunu dusunmedim bile, ben kimi seviyorum o önemli hep. Sizin de umrunuzda olmasin bu tür seylere dertlenmek bana cok sacma geliyor, sevmiyorsa sevmesin yani bana ne?
Sadece kendi mutluluğuma, kendi hayatima, keyfime, sevdiklerime odakliyim ve boyle cok mutluyum. Kimin benimle derdi oldugu hic umrumda değil, ben kendi dunyamdayim.

Gercekten cok kisa, cooook kisa bir hayat yasiyoruz ve bunu bu sekilde çöp etmemeliyiz.
Ben bu kafada olduğum icin belki de böyleyim, hayatimin degerinin farkindayim diyebiliriz, o yuzden de vız tırıs yani.

Surada hadi hadi diyelim 60-70 yıllık bir suremiz var, bunlarla mi uğrasacagim diye bi dank etmesi gerekiyor bi yerde kafaniza bence, bosverin yahu. Bakin keyfinize.

Kiminle mutluysaniz onun yaninda durun, ne ile mutluysaniz onu yapin,sadece ve sadece kendinize odaklanin, kendinizi memnun edin, kendinizi mutlu edin, kendiniz icin yaşayın, bosssss verin diger herkesi, hosunuza gitmeyen bir durumda bye bye demeyi bilin.

Sizi kisitlayan, oldugunuz yerden asagiya ceken, yukseltmeyen, hayatinizi daha da iyi bir noktaya getirmeyen herkesi tepin.

Bu herkese tavsiyem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…