Kayınvalide sorunu yeni evliyim uygulamada da yeniyim lütfen bir fikir verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fridakahrolduu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
218
-73
24
Arkadaşlar ben nerdeyse 4 aylık evliyim yeniyim evliliğimizin ilk 1 ay i mecburen kayınvalidemlerin evinde kaldım henüz evimiz hazır değildi eşimin işi vardı farklı şehirde idi sadece 1 hafta birlikte kaldık o da baş başa bile değil o gitti ben kaldım 1 ay sonra evimizi tuttuk kayınvalidem de bize geldi 1 ay da bizim evde kaldık sonra kayınvalidemi evine götürdük evimize geldik 1 ay da biz baş başa kaldık her şey o kadar güzeldi ki çok mutluydum eşimle vakit geçirmek çok güzeldi birlikte televizyon izlemek bile bana dünyalara bedeldi ama eşim çok konuşkan birisi olmasına rağmen evde tek ikimiz varken fazla konuşmuyor hep misafir istiyor eve şimdi de izni varken ailelerimizi ziyaret etmeye memlekete geldik ben hamileyim bazen bulantılarım oluyor diye eşim ve kayınvalidem bunu bahane ederek yine kayınvalidemin gelmesine karar vermişler üstelik 3 ay duracakmış çok canım sıkıldı kayınvalidem olduğu zaman her şeye çok fazla karışıyor eşimle vakit geçiremiyoruz ve sorunlarımız oluyor ne olduğunu anlamıyorum bile birbirimize giriyoruz birden aslında iyi bir kadın ama eşimle birbirlerine çok bağlılar bu beni önceleri rahatsız etmiyordu ama tartıştıktan sonra gidip annesi ile yatması annesinden de soğumama sebep oldu çok düşüncesiz insanlar ileride birlikte yaşarız diye korkmaya başladım şimdiden bunları yaşayan bir çözüm bulan tecrübesi olan arkadaşlarım ablalarim yazabilir mi lütfen kötü hissediyorum kendimi

En iyi cevap
Ablacım ben mi yapamadim siteyi bir tek bu sorun için kullanmıştım sorunu çözdüm kocam kaynanamin adını bile anmiyor artık kurtuldum rahatım bebeğimle kocamlayim şükür

Her insanın değişebileceği gibi eşimde değişti diyorum yani
İşte ikiniz de bebekle büyüyormuşsunuz değişir büyürken iyi,kötü.
Ama bana çok uydumakıl geldi ya çok güvenmeyin.
Küsünce gidip anasıyla uyuyan bir insan sonuçta bir bakarsınız tersine başkası etkiler.
Umarım güzel güzel büyür artık

Ablacım ben mi yapamadim siteyi bir tek bu sorun için kullanmıştım sorunu çözdüm kocam kaynanamin adını bile anmiyor artık kurtuldum rahatım bebeğimle kosa
Güzel güzel büyüyoruz hiç merak etmeyin

Ablacım ben mi yapamadim siteyi bir tek bu sorun için kullanmıştım sorunu çözdüm kocam kaynanamin adını bile anmiyor artık kurtuldum rahatım bebeğimle kosa

Güzel güzel büyüyoruz hiç merak etmeyin
Yönetimden rica et konunu yoruma kapattir. Mune @ kazen bunlar yonetici. Ayrıca yaptığın şey yani kocani annesinin adını anmayacak seviyeye getirmen de yanlış, patlak vermez umarım. Ne dersek boş o yüzden mutlu huzurlu buyumeler kocanla bebeğinle

Evet her şey normal olsaydı benim yaptığım yanlış olurdu ama şu an benim yaptığım bütün yanlışların içinde en doğrusu diye düşünüyorum çünkü inanın bu bir sene içinde kayınvalidem benim sessizliğimi çok kullandı ve beni çok ezdi eşimi bile doldurdu ama ben sessiz kalıp her şeyi olup biterken eşime gosterdikce eşim kendisi gördü haklıyı haksızı ve tarafını seçti teşekkür ederim sağolun ama bende isterdim her şey güzel olsun kayınvalidemi çok severdim Nişanlıyken maalesef gerçek yüzü bambaşka çıktı

Hayırlısı olsun. Her evin derdi ayrı biz de yazılan kadarını biliyoruz. Mutluluklar.

Kaynanaya gelmeden önce sorun eşinizde ki. Annesine nasıl gider yada annesini niye çağırır. Bir ana kuzusuyla evlisiniz. Burda birsürü soru var anacı erkek diye sonunuz o olmasın diye yazıyorlar size niye hamilesiniz az bekleyin diye. Ayrıca kayınvalideniz doğurana kadar gitmeZ ki doğurduktan sonra hiç gitmez. Size yerleşir. Kocanıza gelmesin diyince kavga çıkar siz kötü gelin olursunuz. Gelin beni istemedi olur. Ne kendi çocuğunuzu istediğiniz gibi büyütebilirsiniz, nede bir hayatınız olur. Hafi hayırlısı. Yeni bir sorunlu üye doğuyor

Ayrıca en son yazdığınıza inanmadım. Mantıklı değil. Kocanızı kendinize çektiniz. Bu kadar kolaysa niye 4 ayda yapamadınız. Garip

Anneci eşiniz of birde kalabalık ailede büyümüş ses arıyor belli hemen ne çabuk hamile kaldın kuzum benim ya acelen neydi

Sağlıkla büyütün bebeğinizi ben böyle bir aile daha önce gerçek hayatta tanıyıp gördüğümde çok ama çok şaşırmıştım kız babayla yatıyordu erkek çocuk anneyle ve bunlar kocaman genç çocuklardı öyle küçükte değiller ve 25 yaşında erkek çocuğu annesine danışmadan kendine bir sweat alamadı gözümün önünde oldu bunlar artık o yüzden şaşırmıyorum. Kayınvalideniz nasıl rahat birakabildi ki daha büyük olaylar çıkardı aslında anlattiklariniza bakılırsa eşiniz annesiyle yatmasını garipsemenize nasıl bir tepki verdi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…