Kayınvalide sorunu yeni evliyim uygulamada da yeniyim lütfen bir fikir verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fridakahrolduu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
218
-73
24
Arkadaşlar ben nerdeyse 4 aylık evliyim yeniyim evliliğimizin ilk 1 ay i mecburen kayınvalidemlerin evinde kaldım henüz evimiz hazır değildi eşimin işi vardı farklı şehirde idi sadece 1 hafta birlikte kaldık o da baş başa bile değil o gitti ben kaldım 1 ay sonra evimizi tuttuk kayınvalidem de bize geldi 1 ay da bizim evde kaldık sonra kayınvalidemi evine götürdük evimize geldik 1 ay da biz baş başa kaldık her şey o kadar güzeldi ki çok mutluydum eşimle vakit geçirmek çok güzeldi birlikte televizyon izlemek bile bana dünyalara bedeldi ama eşim çok konuşkan birisi olmasına rağmen evde tek ikimiz varken fazla konuşmuyor hep misafir istiyor eve şimdi de izni varken ailelerimizi ziyaret etmeye memlekete geldik ben hamileyim bazen bulantılarım oluyor diye eşim ve kayınvalidem bunu bahane ederek yine kayınvalidemin gelmesine karar vermişler üstelik 3 ay duracakmış çok canım sıkıldı kayınvalidem olduğu zaman her şeye çok fazla karışıyor eşimle vakit geçiremiyoruz ve sorunlarımız oluyor ne olduğunu anlamıyorum bile birbirimize giriyoruz birden aslında iyi bir kadın ama eşimle birbirlerine çok bağlılar bu beni önceleri rahatsız etmiyordu ama tartıştıktan sonra gidip annesi ile yatması annesinden de soğumama sebep oldu çok düşüncesiz insanlar ileride birlikte yaşarız diye korkmaya başladım şimdiden bunları yaşayan bir çözüm bulan tecrübesi olan arkadaşlarım ablalarim yazabilir mi lütfen kötü hissediyorum kendimi

En iyi cevap
Arkadaşlar ben nerdeyse 4 aylık evliyim yeniyim evliliğimizin ilk 1 ay i mecburen kayınvalidemlerin evinde kaldım henüz evimiz hazır değildi eşimin işi vardı farklı şehirde idi sadece 1 hafta birlikte kaldık o da baş başa bile değil o gitti ben kaldım 1 ay sonra evimizi tuttuk kayınvalidem de bize geldi 1 ay da bizim evde kaldık sonra kayınvalidemi evine götürdük evimize geldik 1 ay da biz baş başa kaldık her şey o kadar güzeldi ki çok mutluydum eşimle vakit geçirmek çok güzeldi birlikte televizyon izlemek bile bana dünyalara bedeldi ama eşim çok konuşkan birisi olmasına rağmen evde tek ikimiz varken fazla konuşmuyor hep misafir istiyor eve şimdi de izni varken ailelerimizi ziyaret etmeye memlekete geldik ben hamileyim bazen...
Tamam annesiyle yatması iğrençte
Yok uyurken sevişir gibi hareketler sesler falanda çıkarmıyorlar yani ne alaka
Sabah ereksiyonu, elle bilincsiz uyarma, yanında yatan varsa bilinçsiz temas...vs den bahsediyor ve haklı bence...Ergenlikten sonra her sağlıklı insanda uyku sırasında bunlar dogaldır.kadin için de erkek için de...

Sabah ereksiyonu, elle bilincsiz uyarma, yanında yatan varsa bilinçsiz temas...vs den bahsediyor ve haklı bence...Ergenlikten sonra her sağlıklı insanda uyku sırasında bunlar dogaldır.kadin için de erkek için de...
Tabii doğalda. Temas halinde ereksiyon vs çok normal
Ama adamın annesinin orasına burasına elleyecek kadar kendinen geçerek yatığınada ihtimal vermiyorum yinede.
Çocuklar küçükken hastalanınca yanımıza alırdık, daha dikkatli yatardı eşim mesela.

Ama adamın annesinin orasına burasına elleyecek kadar kendinen geçerek yatığınada ihtimal vermiyorum yinede.
Çocuklar küçükken hastalanınca yanımıza alırdık, daha dikkatli yatardı eşim mesela.
Aynen, emzirme doneminden sonra çocuklarla bile yatmiyoruz aynı yatakta, bas bas bağırıyor uzmanlar...Valla özellikle 26-27 yaşında duzenli cinsellik yaşamış insan uyku sırasında bilinçsizce elini kolunu atar bence .... Uyku bu sonuçta , libidal enerji superegonun kontrolünde değil uykuda, bu adam da insan sonuçta, o da yapıyordur yani.....

Gerçekten öyle insanlar değiller abdestinde namazında hepsi de

Gerçekten öyle insanlar değiller abdestinde namazında hepsi de
Tatlım superego diyorum, libidal enerji diyorum,içgüdü diyorum,REM-nonREM diyorum, 27 yaşında koccca adam diyorum...hey gidi hey...Ne alaka abdest namaz...Ayrıca niyeti bozuk olanı bunlar da hiiiiiç engellemiyor yani kusura bakma da hepimiz gayet iyi biliyoruz ... Ayy içim şişti yeminle....

Tatlım superego diyorum, libidal enerji diyorum,içgüdü diyorum,REM-nonREM diyorum, 27 yaşında koccca adam diyorum...hey gidi hey...Ne alaka abdest namaz...Ayrıca niyeti bozuk olanı bunlar da hiiiiiç engellemiyor yani kusura bakma da hepimiz gayet iyi biliyoruz ... Ayy içim şişti yeminle....
Kız bırak ya ahahshsh şimdi iki tatlı dil döktüm hallettim sanıyor, birkaç hafta sonra gelir yine.

Kız bırak ya ahahshsh şimdi iki tatlı dil döktüm hallettim sanıyor, birkaç hafta sonra gelir yine.
Gelecek hemşire, hem de daha neler çıkacak bunlardan ama kızımızın hayata bakışında tek bir kriteri olduğu ve bilgiye sımsıkı kapalı olduğu için ama şoyle ama böyle diye diye delirtecek bizi....

Arkadaşlar ben nerdeyse 4 aylık evliyim yeniyim evliliğimizin ilk 1 ay i mecburen kayınvalidemlerin evinde kaldım henüz evimiz hazır değildi eşimin işi vardı farklı şehirde idi sadece 1 hafta birlikte kaldık o da baş başa bile değil o gitti ben kaldım 1 ay sonra evimizi tuttuk kayınvalidem de bize geldi 1 ay da bizim evde kaldık sonra kayınvalidemi evine götürdük evimize geldik 1 ay da biz baş başa kaldık her şey o kadar güzeldi ki çok mutluydum eşimle vakit geçirmek çok güzeldi birlikte televizyon izlemek bile bana dünyalara bedeldi ama eşim çok konuşkan birisi olmasına rağmen evde tek ikimiz varken fazla konuşmuyor hep misafir istiyor eve şimdi de izni varken ailelerimizi ziyaret etmeye memlekete geldik ben hamileyim bazen bulantılarım oluyor diye eşim ve kayınvalidem bunu bahane ederek yine kayınvalidemin gelmesine karar vermişler üstelik 3 ay duracakmış çok canım sıkıldı kayınvalidem olduğu zaman her şeye çok fazla karışıyor eşimle vakit geçiremiyoruz ve sorunlarımız oluyor ne olduğunu anlamıyorum bile birbirimize giriyoruz birden aslında iyi bir kadın ama eşimle birbirlerine çok bağlılar bu beni önceleri rahatsız etmiyordu ama tartıştıktan sonra gidip annesi ile yatması annesinden de soğumama sebep oldu çok düşüncesiz insanlar ileride birlikte yaşarız diye korkmaya başladım şimdiden bunları yaşayan bir çözüm bulan tecrübesi olan arkadaşlarım ablalarim yazabilir mi lütfen kötü hissediyorum kendimi

Erken yaşta evlenenlerin hep ailelerle sorunu oluyor gözlemlediğim kadarıyla. Ailelerden bağımsız birey olmayanlar evlenmese keşke. Siz daha çok sorun yaşarsınız gibi görünüyor. Yeni evli çiftin evinde kadının ne işi var 1 ay kalmış sizi çocuk gibi gördüğü için peşinizi mi bırakamıyor yardımcı olacağım diye? Eşiniz mi annem de annem diyor? Evlilik yaşı 25 e çıkartılmalı ki yaşadığımız dönemde 25 te de ergenlik bitmiş olmuyor.

Şu an da rahat konuşamıyoruz kendi ailesindeyiz yarın iznimiz bitiyor eve gidince ayrıntılı konuşacağız konusunu açtım biraz sert tepki gösterdi ama dinledi anladı az da olsa hak verdi eminim ki bi çözüme ulaşacağız inşallah
Daha kocanla tartisamiyorsunuz bile.
Allah askina kocana bi de "anneni burda 3 ay istemiyorum, bana sormadan eve misafir getirme" diye eminim esyalarini toplar apar topar cikar annesinin yanina.

Ayy hak verdi demez mi bide

Eşim çok istiyordu ben de bir bebeğimiz olursa eşim bize daha çok bağlanır daha güzel bir aile oluruz diye düşündüm
Adam yanınızda o kadar sıkılıyor ki sizinle iletişim bile kurmuyor, evde sıkıntıdan çatlayıp eve sürekli misafir, anne falan çağırıyor.

Aynen aşırı bağlı size gerçekten. Hayal dünyanıza hayran kaldım.

Ev işleri ve bedava cinsellik için evlenmiş sizle bunu görmek niye bu kadar zor?

Öyle mi siz tecrübelisiniz sanırım niye bağırmadi eve geçtik de
Eve adım mı attınız?
Eve geçince bağırır derken evde tekrar bu konuyu açtıktan sonra dedim ben
Hayret ediyorum kocasına carlayamayan burda terör estiriyor ne komik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X