Kayınvalide kocamın sessizliği

Su yaşananlara susan üstüne sizi suçlayan kocasinizi çok mu aradınız

Böyle bir "adami" erkek olarak nasıl ciddiye alabiliyorsunuz...hayret..hic bir erkek kendini böyle yok saymaya degmez. Okurken gözüme kalem sokasım geldi. Niye susuyorsun

Anlattığına göre o konuşmuş sen cevap bile vermemişsin. Buna rağmen eşin nasıl o misafir sen dayanmalıydın diyebiliyor. E zaten fazlasıyla dayanmışsin. Birde onca hakarete nasıl sessiz kalabiliyorsun, insan taş olsa çatlar.

Susmayacaktin işte ne o öyle ağlamak falan çıkıp sen kimsin beni kovuyorsun evimden desene . Kadın bide oturup ağlamış o Antrede tekme tokat dalmak vardı

Eskiden burada herkese boşanın diyenleri görünce sinirlenirdim
Ama ben de son günlerde garip insanların olaylarını okuyorum
Lütfen boşanın. Kendinize daha da kötülük yapmayın

Kayınvalide ilk terbiyesizliği yaptığında büyük bir tepki gösterseydiniz bu kadar abartamazdı.10 yaşında çocuklar bile bu kadar hakarete tepki gösteriri.Hiç mi kendine saygın yok.En boktan kocalar bile karısına bunların söylenmesine tepki verir.Seviyorum deme ,böyle bir adam sevilmez.Susma artık.Bu adamı erkek diye yatağına alma.

Eşe gelince gram laf etmeyin kaynana suçlu öyle mi.
İkisi de aynı.
Neden ayrılmıyorsunuz? Mal bu. Ya susup oturacak ya da boşanacaksınız.
Bosanmayacaksanız da kadın ne derse he peki deyip boyun eğin susun.

İnsan biraz da kendi değerini kendi belirler. Siz her şeye susup göz yummuşsunuz ve onlar da bunu fırsat bilip size saygısızlık etmekten hiç çekinmemişler. Kayınvalideniz gerçekten kötü biri ve size eziyet ediyor. Eşiniz de buna göz göre göre müsaade ediyor. Lütfen bu şekilde devam etmesine izin vermeyin.

Boşanman için daha ne yaşaman gerek

1. Her şeyi kendiniz yaptığınız ve
2. Gizli gizli ağladığınız için oluyor bunlar.

Sesinizi yükseltin biraz. Önce siz kendinizi savunun. Kendinizi ezdirdikçe kocanızda dahil hepsi ezer sizi.

Ne kadar saçma bir yorum. Birincisi kaynana nasıl mirasçıysa oğlu da aynı oranda mirasçı. Yani kadının diye bir şey yok babasından kalan her şey aynı zamanda oğlunun da. İkincisi her olaya neden direk maddiyat, para, iş güç çerçevesinden bakıyorsunuz. Konunun bunlarla zerre alakası yok. Kadın saygısız bu kadar

Eskiden burada herkese boşanın diyenleri görünce sinirlenirdim
Ama ben de son günlerde garip insanların olaylarını okuyorum
Lütfen boşanın. Kendinize daha da kötülük yapmayın
Yeni gelenler Kk' yi yuva yıkma örgütü zannediyorlar ,
çünkü; kendimiz mutsuzmușuz, herkes te mutsuz olsun istiyormuşuz.

Bence kadınla tartışmaya girmeyin aa bu tepki verdi deyip geri çekilmez daha da beter olur, kendini acındırır ağlar sızlar. Seviyesine düşmeden net bir şekilde bana bu şekilde konuşamazsın kabul etmiyorum deyin. Dik durun odalarda ağlamayın. Oğluna da adam akıllı bir ders verin. Bu ne yahu annesinin hakaretlerini görüp ağzını açmıyor. İstese annesine o lafları söyletmez. Eşiniz buna engel olmazsa da boşanmaya götürün bu işi. Hiçbir şey sizden ve ruh sağlığınızdan önemli değil.Siz değerlisiniz. Çocuk da yok tüm bağınızı koparıp yeni bir hayat kurabilirsiniz. Bu sizi korkutmasın. Öyle bir kadınla ve eşle hasta olursunuz siz. Yapmayın bunu kendinize.

kiz niye agliyorsun, aglama aglat.

kavga etme zamani gelmis. cocuk da yoksa daha guzel kavga edersin, tam delirmelik.

Kusura bakma ama tüm suç sen de buna katlanan sensin, eşin ne b... ka yarıyor acaba, boşa gitsin ...

Ya çok özür dileyerek soruyorum mal mısınız siz ? Kendinize gram saygınız yok doğal olarak eşinizin ve kv ninde size saygısı yok. Böcek olmayı kabul edeni ezerler siz çoktan etmişsiniz kabul.
gercekten ya. hani laf sokuyor falan da degil kadın size alenen hakaret ediyor siz de tuvalette agliyorsunuz eşşek olana semer vuran çok olur demişler, o hesap tepiniyolar üstünüzde. terapiye falan gidin de bi kendinize gelin yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…