Kayınvalide ile tartısmam

Kadın düşünmüş almış belkide ikinci el olduğunu bilmeden almış,kabul edip kullanmasaydınız.
Kalp kırmaya ne gerek vardı.
Bence ayıp eden taraf siz olmuşsunuz

Kadın düşünmüş almış belkide ikinci el olduğunu bilmeden almış,kabul edip kullanmasaydınız.
Kalp kırmaya ne gerek vardı.
Bence ayıp eden taraf siz olmuşsunuz
pazar tezgahından aldığı ürünün etiketi yok satıcı kişi orjnal a++ ürün sattığını iddia etmediğine göre ne aldığının o cok farkında ha eğer her şeye rağmen ben hata etmişsem cok güzel yapmışım onun bana yaptığı ayıbın haddi hesabı yok

Bence yinede pozitif yanindan bakin. O esyalari alip yikayip utuleyip paketleyip, etiketleri kasindirmasin diye kestim deyip verse farkina bile varmayabilirdiniz. En azindan gelip anlatiyor
Ay bence bu kv yıkayıp ütüleyecek kadar bile değer vermiyor, amaç hediye vermek değil moral bozmak, sinir etmek. Konu sahibi eşiniz sizden yanaysa hiç umrunuzda olmasın, hatta görüşmeyin bebek doğduktan sonra sizi sinir eder, lohusa depresyonuna sokar uzak durun.

Amann sağol de geç bir durumu olmayana verirsin kötü niyetle yapmamış belli ki ama can sıkıcı kabul ediyorum

Keske bende sizin kadar emin olsam kötü niyetle yapmış olmadığına ama utanıyorum onun adına
Yok yaa babanne sonuçta yavrusunun yavrusu benim kaynanamda camiye duzmusler bebek kıyafeti 0 zannetmiş bir sürü aldım ucuza diye sevine sevine getirdi ama deterjan kokuyor 😀🙃 anne bunlar 2. El dedim . Giydirmeyin ama boşver ya hiç kavgaya lüzum yok ameller niyete göre değişir

Yok yaa babanne sonuçta yavrusunun yavrusu benim kaynanamda camiye duzmusler bebek kıyafeti 0 zannetmiş bir sürü aldım ucuza diye sevine sevine getirdi ama deterjan kokuyor 😀🙃 anne bunlar 2. El dedim . Giydirmeyin ama boşver ya hiç kavgaya lüzum yok ameller niyete göre değişir
Yok asla ondan gelen bal olsa kabul etmem akıl sağlığımı yitirdim sayesinde karnım kasılıyor cocuğumun her bir zerressine kurban olsun o

Herkese merhaba,
Hamileliğimin son evrelerindeyim artık hormonlar tavan yapmıs sinirler gerilmiş durumda bende :)
Bugun ise şöyle bir durum oldu.
kv semt pazarından 2.el bir kaç parça zıbın tarzı şeyler almış resmini attı ilk basta anlamadım kırısık vs görünce pazardan alabileceği için sorun etmedim kesinlikle bende alıyorum ama etiketsiz olduğu için içim rahat etmediğinden sordum mağazadan mı aldın diye yok dedi işte ünlü markanın ürünlerini satan bir yer falan gibisinden anladım teşekkürler ama ben biraz pimpirikliyim mecbur kalmadıkça (aile yakınlarımın yeğenimin kıyafetlerinden bahsetmiyorum bu arada ) ikinci el ürünleri giydirme taraftarı değilim düşünmüşsün kesene bereket vs dedim yok ne kadar ayıp siz nasıl insanlarsınız (eşimle bana diyor kendisde benimle aynı fikirde olduğu için) bir dahada hiç bir şey almam bilmem ne yani böyle tartısma cıkacaksa almaman daha iyi olacak bizim için sağolasın dedim konuyu kapatmaya calıstım uzattıkça uzattı kaynım aradı eşime bağırıyor vs annem almıssa kabul edeceksiniz bilmem ne her konuda böyle çöpün kenarından bulduklarını alır eder zaten ama bari ilk torununa yapma ben bunu kabul etmek zorunda değilim ki ayıp etmek istemiyorum ama artık dayanamıyorum bu kadına
Not : kendisi bunu daha öncede yapmak istedi ben kibarca reddettim kabul etmeyeceğimi söyledim ona rağmen yaptı
Ayyy sizi. Kv benimki 😂😂😂 benimki de öyledir eski ne varsa doldurmaya çalışır evime güç bela vazgeçirdim kınamda oğlunun eskiden kalma sunnet tepsisini kullandırmak istedi kızının vefat etmis kv’sinin kıyafetlerini vermek istedi!! Ne münasebetse artık son bombasi torununa kızının çocuğundan kalma saklamış 12 yıl geçmiş kullanılmış bornoz çorap sararmış ve tüylenmiş zıbın yollamıştı istemiyorum dememe rağmen bir bebek arabası yolladı şoka girmiştim yapış yapış yemin ederim yağır içindeydi tutma yerleri pul pul dökülüyordu şok olmuştum onları görünce utanmadan getirmişlerdi kırık saçma sapan oyuncaklar vs o gün ya gülmekten ya sinirden doğururum demiştim eşim allahtan çok anlayışlı olduğu gibi gerisin geriye çöpe attık hepsini işte eşimin hatrina susuyorum ki çok şükür her şeyi alacak durumumuz var neden inatla böyle yapıyor anlamıyorum hadi beni geçtim torununa yapma bari sökülüp tekrardan örülmüş yelekler falan kabus gibi yedi kat ele böyle veremezsin o dereceydi hiçte utanmadı yüzü dahi kızarmadı 40’ı için gittik görsünler diye bana bi yasin kitabı verdi üzerinde merhum bilmem ne adına yazıyordu şok olmuştum taa 2020 de vefat etmis bir adam onun için basılan şeyi vermişti torununa saka gibiydi bide yakasına saçma sapan bi nazar boncuğu takmıştı kullanılmış çiçeklerin taktıkları gibi inan almasa daha iyiydi kimsenin ondan bir şey beklediği yok ama işte böyle olunca da insanın siniri zıplıyor bir değil iki değil çünku çok haklısın

Ayyy sizi. Kv benimki 😂😂😂 benimki de öyledir eski ne varsa doldurmaya çalışır evime güç bela vazgeçirdim kınamda oğlunun eskiden kalma sunnet tepsisini kullandırmak istedi kızının vefat etmis kv’sinin kıyafetlerini vermek istedi!! Ne münasebetse artık son bombasi torununa kızının çocuğundan kalma saklamış 12 yıl geçmiş kullanılmış bornoz çorap sararmış ve tüylenmiş zıbın yollamıştı istemiyorum dememe rağmen bir bebek arabası yolladı şoka girmiştim yapış yapış yemin ederim yağır içindeydi tutma yerleri pul pul dökülüyordu şok olmuştum onları görünce utanmadan getirmişlerdi kırık saçma sapan oyuncaklar vs o gün ya gülmekten ya sinirden doğururum demiştim eşim allahtan çok anlayışlı olduğu gibi gerisin geriye çöpe attık hepsini işte eşimin hatrina susuyorum ki çok şükür her şeyi alacak durumumuz var neden inatla böyle yapıyor anlamıyorum hadi beni geçtim torununa yapma bari sökülüp tekrardan örülmüş yelekler falan kabus gibi yedi kat ele böyle veremezsin o dereceydi hiçte utanmadı yüzü dahi kızarmadı 40’ı için gittik görsünler diye bana bi yasin kitabı verdi üzerinde merhum bilmem ne adına yazıyordu şok olmuştum taa 2020 de vefat etmis bir adam onun için basılan şeyi vermişti torununa saka gibiydi bide yakasına saçma sapan bi nazar boncuğu takmıştı kullanılmış çiçeklerin taktıkları gibi inan almasa daha iyiydi kimsenin ondan bir şey beklediği yok ama işte böyle olunca da insanın siniri zıplıyor bir değil iki değil çünku çok haklısın
Ayy buda aynı evi full gereksiz şeylerle dolu banada kakalamaya calışıyor tabiki aman bişi almış olmayayım şu şurda spotcuda satılıyor şu bit pazarında var bilmem ne ya kendine napıyorsan yap benim cocuğumdan uzak dur sana ihtiyacımız yok çok şükür bıktım kendisinden yemin ederim

Tepkinizde haklısınız.Aman ayıp olmasın diye verilen tavizler yüzünden çizginizden çıkmanıza sebep olurdu.Çizgilerini her zaman net çizin yoksa her seferinde hoşunuza gitmeyen şeyleri yüz bulup tekrarlamaya devam eder.

Ayy buda aynı evi full gereksiz şeylerle dolu banada kakalamaya calışıyor tabiki aman bişi almış olmayayım şu şurda spotcuda satılıyor şu bit pazarında var bilmem ne ya kendine napıyorsan yap benim cocuğumdan uzak dur sana ihtiyacımız yok çok şükür bıktım kendisinden yemin ederim
Seni o kadar coook iyi anlıyorum ki birde bana çocuğun yediği helal giydiği haram diyor 😂 guya bana laf sokuyor 😂😂Allah Allah durumum olmasa hadi neyse diyeceğim ki o kıyafetler öyle de verilmez ya hadi neyse saçma sapan fikirler ki ben öyle almam etmem demiyorum çok samimi olduğum can dostum dediğim arkadaşım var onunda oğlu var benimkinden büyük küçülen çok güzel takimlari vardı onları yollamış çokta güzellerdi tertemiz yikadim ütüledim kullandım gocunmam ama böyle saçma sapan seylere de tahammülüm asla asla yok

Tepkinizde haklısınız.Aman ayıp olmasın diye verilen tavizler yüzünden çizginizden çıkmanıza sebep olurdu.Çizgilerini her zaman net çizin yoksa her seferinde hoşunuza gitmeyen şeyleri yüz bulup tekrarlamaya devam eder.
Zaten çok seviyor beni sinir etmeyi belliki bir ay sonra aynı durumu tekrar yasayacağıma çok eminim çüünkü kesinlikle kimseyi sallamıyor kendisi

Seni o kadar coook iyi anlıyorum ki birde bana çocuğun yediği helal giydiği haram diyor 😂 guya bana laf sokuyor 😂😂Allah Allah durumum olmasa hadi neyse diyeceğim ki o kıyafetler öyle de verilmez ya hadi neyse saçma sapan fikirler ki ben öyle almam etmem demiyorum çok samimi olduğum can dostum dediğim arkadaşım var onunda oğlu var benimkinden büyük küçülen çok güzel takimlari vardı onları yollamış çokta güzellerdi tertemiz yikadim ütüledim kullandım gocunmam ama böyle saçma sapan seylere de tahammülüm asla asla yok
Ya tabiki bende alırım paylaşırım ama sen benim aldığım güzelim kıyafetleri beğenme elini kolunu sallaya sallaya bit pazarından aldığın 2 zıbınla övün tesekkür bekle e daha çok beklersin. Eğer kabul edip alsaydım devamında neler gelirdi düşünmek istemiyorum

X