Kayınpeder sorunsalı..

Eşim kaç defa uyardı hatta bana kesinlkle eğer canını sıkıyorsa hiç çıkma yukarı dedi ben bi ara bunu çok denedim sonra baktm eltilerimn hoşuna gidiyor bu durum onlar bayramda özel günlerde hepsi toplanıo eşimde benden dolayı çıkamıo üzülüyor bayram da benden büyük diye öptüm elini
Kendi özsaygınız,huzurunuz eltiye fırsat vermemekten daha önemli olmalı ama.

Aayy yağlı ballı olsunlar bırakın Allasen. İyi olsunlar ki size bulaşmasınlar,uzak oynasınlar.

Eşim kaç defa uyardı hatta bana kesinlkle eğer canını sıkıyorsa hiç çıkma yukarı dedi ben bi ara bunu çok denedim sonra baktm eltilerimn hoşuna gidiyor bu durum onlar bayramda özel günlerde hepsi toplanıo eşimde benden dolayı çıkamıo üzülüyor bayram da benden büyük diye öptüm elini o da benden özür bile dilemşti sonra baktm geri başladı gerçektn artık onun değişeceğini hiç sanmıyorum
Eşinize de çok büyük saygısızlık yapılıyor. İnsan hiç çekinmez mi oğlunun kalbini kırmaktan 😐

Kaynanam ben evde yalnızım diye yemeğe davet etti bide hamileyim çok yemek yapamıyorm şuan
Dediği laf çok terbiyesizce üstüne bir de hamileymişsiniz bir daha ne gidin ne görüşün. Eşiniz de gitmezse gitmesin bırakın onu düşünmeyin, zaten bu laftan sonra gitmesin o da. Pislik herif ya 🤬

Ağzı var konuşmuş dengesiz

Sonra küçükten saygı beklerler gelin iyi kötü lafini ederler

Büyük olunca her lafı deme hakkları var kendilerinde

Altlı üstlü oturduğunuz sürece daha ne laflar edicek ve üzecek sizi

Ne kadar gitmem desenizde gidecekseniz aynı tavırları yaşıyacaksanız bence evden ayrılın en güzeli bu

Eşinizle konuşun eşinize dediniz mi bu durumu o ne dedi ?
Eşim henüz gelemedi işten gece 12 den sonra geliyor. Gelince de yorgunluktan bayılıo adam. Bu gece söylesm mi bilemedm

ne kadar ayıp koskoca adamın konuşma tarzına bak. bence bir daha muhatap olmayın siz de. esiniz gitsin görüşsün çok isterse ama siz uzak durun. bu insanlar böyledir siz büyüktür, aman sorun olmasın dedikçe tepenize çıkarlar. en yakın zamanda da tasının bence

Çok çirkin laflar, mide bulandırıcı. Böyle biriyle ben de görüşmezdim. Ayrıca eltinizin kıs kıs gülmesi de çok itici. Sizi sevse de sevmese de bir saygısızlık var ortada, tepki göstermesi gerekirdi bence. Kayınvalidenizin tepkisi ne oldu kayınpederiniz bunları derken?
Ne eltim ne kaynanam hiç biri tepki göstermedi. Hadi eltimi anladım onun işine gelir bu durum ama kaynanam uyarabilirdi sus zatn bu kadın hamile diye ne bileym susturabilirdi kocasını ama yapmadı. Orda içtiğim çay boğazmdan aşağı inmedi o kadar ki kırıldm o an içimden ne ahlar ettm ona

Ne eltim ne kaynanam hiç biri tepki göstermedi. Hadi eltimi anladım onun işine gelir bu durum ama kaynanam uyarabilirdi sus zatn bu kadın hamile diye ne bileym susturabilirdi kocasını ama yapmadı. Orda içtiğim çay boğazmdan aşağı inmedi o kadar ki kırıldm o an içimden ne ahlar ettm ona
Bu insanların hepsi kötü demek ki...

ne kadar ayıp koskoca adamın konuşma tarzına bak. bence bir daha muhatap olmayın siz de. esiniz gitsin görüşsün çok isterse ama siz uzak durun. bu insanlar böyledir siz büyüktür, aman sorun olmasın dedikçe tepenize çıkarlar. en yakın zamanda da tasının bence
Evt ben hep aman benden büyük aman yaşlı (bu arada 67 yaşında) diye diye bu duruma düştm

Şu an ayrı eve çıkma durumunuz yoksa kesinlikle görüşmeyin. Gelirlerse de kabul etmeyin.
Ama eşinizin bu konuda size destek olması gerekir.

Ailesine kapınızı kapatır geçer gidersiniz,tayinciymişsiniz de zaten. Ama eşiniz destek olmuyorsa aileci ise asıl buraya yoğunlaşmanız gerekir bence.
Bu sefer de şey diyebilirler bizim evde oturuyorlar bize kapı açmıyorlar en iyisi ucuz bi yer bulup çıkmak aslında

Biz eşimle severek evlendik o da hep bize karşı çıktı eşim için başka birini düşünüyordu ama eşim onları ezip beni seçince bi türlü kabullenemiyor sanırm karşı çıkma sebebi de ben uzak memlekette yaşıodm arada kültür farkı varmş
Niye gidip evine yerleştiniz? Ev kimin üstüne, aile apartmanında asla huzur vermezler size, taşınma imkânınız varsa taşının.

hiç umurunuzda olmasın ya. boşverin çok mu lazımlar Allah askına
Lazım değiller tabikide. İnanın umrumda bile olmaz fakat hani benim bir suçum günahm olsa tm bu adam bu yüzden böyle davranıyor derim ama hiç bir zaman saygıda kusur etmedim bir şey olsa ilk ben koştum kaynanam rahatsizlanır ben çorbasını yemeğini evimde yapar götürürm kendime bir şey alsam anne sana ne alaym diye sorarm hiç mi görmez bunları tm ben bu gelini sevmiyorum ama eşime iyi davranıyor her şeyi ne yetişiyor diye düşünemedi mi. İnsanın zoruna gidiyor

X