kayınpeder, eş , araya mesafe nasıl yapmam gerek...

canım gerçekten bravo yıne ıyı sabretmıssın anlattığına göre cekılmeyecek derecede bence siz onu bı dr götürün belkı akıl hastası fılandır... yada şizofren sabır dılıyorum tatlım eşinle aranı bozma sonuçta ne yapabılırkı ıyıde olsa kötüde olsa babası... mesafenı koru... esınde bu mesafene müdahale etmesın:KK50:

adama acilen 100 mgr prozac başla.yemeğinin içine mi koyarsın ne yaparsın her gün ver.bak nasıl kurtulacaksın bu ruh hastasından

gerçerkten sakinleşir mi anneme öneriyim mi diye düşünmüyor değilim...

artık ne bahanesi arıyosun ki görüşmemek için..
eşini görmeye geldiğinde eşin yüz vermesin ..baba bu tavırların yüzünden huzurumuz kaçtı desin
sende çık o geldiğinde anlasın bi zahmet...gitmeyin evlerine filan tamamen koparın onunla bağınızı..kv.size gelsin gitsin
çekilmez bir adammış:KK25:

inanılmaz çekilmez birisi
annem kv şeker tansiyon kalp bütün hastalıklar oluştu...
eşim yüz vermek istemiyo ama babası sonuçta bide ailesine bağlı
küs kalmayı sevmez bi yapısı var
ben evlerine gitmeyeceğim artık eşimde şuanlık görmek istemediğini söyledi
kv babanın evde olmadığı zaman haber verecek öyle görüşcez...

canım gerçekten bravo yıne ıyı sabretmıssın anlattığına göre cekılmeyecek derecede bence siz onu bı dr götürün belkı akıl hastası fılandır... yada şizofren sabır dılıyorum tatlım eşinle aranı bozma sonuçta ne yapabılırkı ıyıde olsa kötüde olsa babası... mesafenı koru... esınde bu mesafene müdahale etmesın:KK50:

ona kalsa hiç bi hastalığı yok psikolağa gitmişmiş onda bi problem yokmuş
sana kim psikolağa git dediyse onları getir demiş doktor.
benim arama duvar örmem gerek ki uzaklaşsın yanaşamasın onun içinde kesin bişiler bulmam gerek
yoksa ciddi ciddi çok kötü olcam...

Canım allah sana sabır versin inş. Anlattığına göre eşin iyi birisine benziyor. Kayınvalidene zaten melek diyosun .Eşinle hiç bir zaman aranı bozma kayınpederin için bırak Allahından bulsun .En takıldığım yerde hatta dönüp ikinci kez okuduğum yerde ne hakla senin yatak odana girer ve seni görür şerefsiz denilcek kadar ahlaksız bir adamada benziyor.Sen çok bile sabredmişsin ona onla 1 yıl aynı evde yaşamışsın eminim hep tedirgin olmuşsundur gelcekmi yok odaya gircekmi ama şimdi ayrı evdesin eşinle senin evin öyle bir adam için eşinle aranı sakın bozma derim ben çünkü eşin hep senin yanında anlattıklarına göre derim ki ben eşini al konuş sana yaptıklarının hepsini tekrardan anlat gerekirse odanıza girdiğini bilmiyosa onu bile anlat eşin babasını daha iyi tanısın ! Kayınpederinin yaptıkları artık canına yettiğini ve onla hiçbir şekilde aynı ortamda bulunmak istemediğini söyle işinizi ortakmış senin yerine eşin eğer maddi durumunuz iyiyse başka birisini bulsun.Çünkü gerçekten kayınpederin sana evlat gözünle bakmıyor.Onla aynı ortama dahi girme derim cnm sana ben .

Canım allah sana sabır versin inş. Anlattığına göre eşin iyi birisine benziyor. Kayınvalidene zaten melek diyosun .Eşinle hiç bir zaman aranı bozma kayınpederin için bırak Allahından bulsun .En takıldığım yerde hatta dönüp ikinci kez okuduğum yerde ne hakla senin yatak odana girer ve seni görür şerefsiz denilcek kadar ahlaksız bir adamada benziyor.Sen çok bile sabredmişsin ona onla 1 yıl aynı evde yaşamışsın eminim hep tedirgin olmuşsundur gelcekmi yok odaya gircekmi ama şimdi ayrı evdesin eşinle senin evin öyle bir adam için eşinle aranı sakın bozma derim ben çünkü eşin hep senin yanında anlattıklarına göre derim ki ben eşini al konuş sana yaptıklarının hepsini tekrardan anlat gerekirse odanıza girdiğini bilmiyosa onu bile anlat eşin babasını daha iyi tanısın ! Kayınpederinin yaptıkları artık canına yettiğini ve onla hiçbir şekilde aynı ortamda bulunmak istemediğini söyle işinizi ortakmış senin yerine eşin eğer maddi durumunuz iyiyse başka birisini bulsun.Çünkü gerçekten kayınpederin sana evlat gözünle bakmıyor.Onla aynı ortama dahi girme derim cnm sana ben .

benim destekcim eşim ve kayınvalidem
kendi ailem bunu bilse asla eşimin yanına bile göndermez
kendimde senin dediklerini düşünüyorum ve onunla kaldığım süre zarfında inan çok tedirgin oldum yaz boyu
uzun kolluyla gezdim ama yakıştıramadım yapmaz dedim. odamıza girdiğinden eşimin haberi var
ağladım çünkü adi herifte duydu ve birşey demedi hiç birşey yapmadı özr bile dilemedi
pislik neyin özürünü dileyecektiki. her fırsatta eşime yaptıklarını anlatıyorum ama
sürekli mızmızlanan şikayet eden eş konumuna düşmek istemiyorum.
eşimi babasıyla karşı karşıya getiremem ki ikiside birbirinden deli sinirlenince eşim canavar oluyo zaten
kendim araya mesafe koyum kendim halletmem gerek
it iti atmaz diye bi ata sözü var ne olur ne olmaz ilerde bana çıkıpta senin yüzünden olsun demesin
ne olur ne olmaz...

Kulübe üye oldum olalı,bir arkadaşın konusuna yorum yapmış çoğunlukla da okuyucu olarak burda bulundum.Şu an sabrım sinirim tavan yaptı.Konuzda herşey bir tarafa o adam!(ın) yatak odanıza dalması ve anahtarı bile alıp sizin kitleyememenize sebep olması tam bir namussuzluk.Herşeyden evvel ciddi anlamda bu konu bile sizin ne bayram ne seyran demeyip ipleri koparmanızı gerektirir.Bu davranışın altında ben çok pis kokular aldım.Tlf dan giriyorum kusurum olduysa da bağışlayın.

Son düzenleme:
Eşiniz, kayınpederinizin özellikle sizi uygunsuz basmak istemesi ve bunu gerçekleştirmesine neden yeteri kadar tepki gösteremedi? Bu bir namus meselesidir, hadi diğer olayları geçtim. Bu durumu yeterince önemsememiş bence eşiniz.

Kulübe üye oldum olalı,bir arkadaşın konusuna yorum yapmış çoğunlukla da okuyucu olarak burda bulundum.Şu an sabrım sinirim tavan yaptı.Konuzda herşey bir tarafa o adam!(ın) yatak odanıza dalması ve anahtarı bile alıp sizin kitleyememenize sebep olması tam bir namussuzluk.Herşeyden evvel ciddi anlamda bu konu bile sizin ne bayram ne seyran demeyip ipleri koparmanızı gerektirir.Bu davranışın altında ben çok pis kokular aldım.Tlf dan giriyorum kusurum olduysa da bağışlayın.

bunu 1 sefer yaptı ve ben o anda telefonu fırlattım arkasından ve küfrettim
ankamıştır ki birdaha yapmadı yatarken kanepe çekiyordum zaten kapı arkasına
bu adam dengesiz ahlaksız şuursuz
ben galiba dükkanımı kapatacağım artık...

Eşiniz, kayınpederinizin özellikle sizi uygunsuz basmak istemesi ve bunu gerçekleştirmesine neden yeteri kadar tepki gösteremedi? Bu bir namus meselesidir, hadi diğer olayları geçtim. Bu durumu yeterince önemsememiş bence eşiniz.

eşimin yeterince önemsediğini biliyorum...
o anda gitseydi babasını peşinden çok daha kötü şeyler olurdu bundan eminim...

benimde aklıma bu geldi herşeyden önce.. ayrıca siz bu kadar hakarete ses çıkarmayarak saygımı göstermiş oldunuz burnunuzu kanatacak kadar sizi sinirlendiren bir insan ne kadar saygı hakeder kimin babası olursa şahsen umurumda bile olmazdı

eşimin yeterince önemsediğini biliyorum...
o anda gitseydi babasını peşinden çok daha kötü şeyler olurdu bundan eminim...

Tamam o anda kötü şeyler olurdu ve gitmedi. Daha sonra neden babasına haddini bildirmedi? Bu olay neden bu kadar kolay kapatıldı?

Evet olay kolay kapanmış.Kanepe vs çekmekte nedir güzel kardeşim,orası sizin mahreminiz.Babasına haddini bildirip anahtarı alacaktı eşin.Hatta ve hatta anahtar yaptırmak hiçte zor değil .Tiksindim be!Senin psikolojini tahmin edebiliyorum.Bıçak gibi kesin ilişkinizi.Kayınvalidene çok üzüldüm.Ey hayat!

öncelikle öfkenizi anlıyorum.ama koca adama sürekli küfüre varan hakaretler etmeniz beni rahatsız etti. keşke rahatsız olduğunuz konuları açıkça kendisine söyleseydiniz de bu kadar dolmasaydınız.

ayrıca çok sabırlıymışsınız.ben bunların hiç birine katlanamazdım.bence hakkınızı sonuna kadar alın.hiç birşeysen vazgeçmeyin. mutlaka karşılaşacaksınız kp nizle. çok muhattap olmayın yeterli.

Çok sabırlısın gerçekten .
Böyle insanlara asla tahammül edemem .
Bugüne kadar sabretmişsin sen sabrettin diye o üstüne gelmiş .
Gerçekten şu an nefret ettim o adamdan .
Eşinle konuş uzak dur o adamdan durabildiğin kadar .
O ne ya öyle .
Hatta ısrarlı davranırsa sert bir dille hatta saygısızlık yaparak daha evine gelmeyeceğini bile söyleyebilirsin .
Çünkü saygı diye bir kavram yok adamda .
Rabbim kurtarsın seni .

öncelikle öfkenizi anlıyorum.ama koca adama sürekli küfüre varan hakaretler etmeniz beni rahatsız etti. keşke rahatsız olduğunuz konuları açıkça kendisine söyleseydiniz de bu kadar dolmasaydınız.

ayrıca çok sabırlıymışsınız.ben bunların hiç birine katlanamazdım.bence hakkınızı sonuna kadar alın.hiç birşeysen vazgeçmeyin. mutlaka karşılaşacaksınız kp nizle. çok muhattap olmayın yeterli.

koca adama sürekli küfürlü konuşmak derken neyinden rahatsız oluyorsun anlamadım.
sen kendini benim yerime koy bakalım küfrü bırak neler yapardın.
dolmam artık çok normal burda birsürü kişi okudu ve sizin gibi tepki veren olmadı şaşırdım açıkcası...
mutlaka karşılaşmamak için elimden ne geliyorsa yaparım
mağazama bile gitmiyorum gelmesin diye 2 gündür evimdeyim
çok muhattap olmak değil ben artık görmek istemiyorum ve gerekirse sokağa bile çıkmam...

Çok sabırlısın gerçekten .
Böyle insanlara asla tahammül edemem .
Bugüne kadar sabretmişsin sen sabrettin diye o üstüne gelmiş .
Gerçekten şu an nefret ettim o adamdan .
Eşinle konuş uzak dur o adamdan durabildiğin kadar .
O ne ya öyle .
Hatta ısrarlı davranırsa sert bir dille hatta saygısızlık yaparak daha evine gelmeyeceğini bile söyleyebilirsin .
Çünkü saygı diye bir kavram yok adamda .
Rabbim kurtarsın seni .

evine gitmeyeceğimi kayınvalideme belirttim
ALllah razı olsun kızım o yokken gelirsin dışarda görüşürüz dedi
ben artık kin kusuyorum 2 gündür sürekli düşünüyorum ve huzurlu olmak için dua ediyorum
bugün eşimi aramış işimle ilgili birşey sormuş
eşim aradı beni sordu bende o iş artık yok ilgilenmiyorum dedim tamam dedi kapadı
artık babasına ne dedi bilmiyorum umrumdada değil o adamın adını bile duymak sinirlerimi bozulmasına yetiyor.
Allahım uzak tutsun beni karşılaştırmasın...
amin duan için...

Evet olay kolay kapanmış.Kanepe vs çekmekte nedir güzel kardeşim,orası sizin mahreminiz.Babasına haddini bildirip anahtarı alacaktı eşin.Hatta ve hatta anahtar yaptırmak hiçte zor değil .Tiksindim be!Senin psikolojini tahmin edebiliyorum.Bıçak gibi kesin ilişkinizi.Kayınvalidene çok üzüldüm.Ey hayat!

benim kendi ailemde kavganı k sı hiç olmadı
eşimgilin ailede sürekli kavga bi arada yaşarken kavga olmasın
ses çıkmasın diye hep yuttum herşeyi yuttum
eşim gitseydi yine kavga olacaktı ve ben yine huzursuz olacaktım onuda sindirmeye çalıştım.
ama olmuyo sindirdikçe üstüme geliyordu ama şeytan görsün diyorum yüzünü
Allahından bulsun pislik herif

Merhaba kizlar ben guruba yeni üyeyim. Ben 2. Evliligimi yaptim arkadasla kocam calisiyor kaynanamda calisiyor kayin pederimle ben birde kizim evde oluyoruz hergun . Son bir haftadir kayin paderimin bana davranislari degisti be i anlimdan operdi disariya ciktigi zaman suanda ise yanagimdan opmeye basladi 2 defa da dudagimdan opmeye calisti kendimi geri cektim sarilmalari var hatta bana 2 defa dusa girecegim zaman sirtini ovalamaya gelim mi diye soruyor. Cok utaniyorum ne yapicam bilmiyorum. Yururken bile arkadan bana bakip masallah masallah diyor. Kalcama el temasinda bulunmaya basladi. Kocama soyeleyemiyorum . Cnku kayinpederimin oyle sakalari konusmalari var herkese karsi oyle namazinda niyazinda benide seviyor kizim diyor surekli. Ama ben davranislarindan cok rahatsizim. Esimde sinir hastasi ona da soyleyemiyorum ya bana inanmazsa...
Ben artik evde durmak bile istemiyorum . Yanima oturuyor surekli sarilmaya calisiyor ne yapamaya calisiyor bilmiyorum. Kendimi cok kotu hissediyorum. Yardim edin bana

kızlar merhaba
aslında bu konuyu dün açacaktım ama ağlamaktan kendimi toparlamayadım.
benim problemim kayınpederim inanılmaz üstüme geliyor ve sinir kirizi geçirtene kadar konuşuyor
o kadar çok konuşur ki birlikte yaşadık bir dönem eşimin ailesiyle birlikte
sabah kahvaltıda sucuk yaptım ocağa 1 tane düşmüş
hiç görmedim aslen titizimdir ama o an gözümden kaçmış 4 saat boyunca 1 parça sucuk yüzünden konuşmuştu.

sigara kullanıyorum kültablanın içinde 2 dal sigara söndürmüştüm akşam gördü ve otutturdu saatlerce konuştu
dışardayız yemek yiycez güya yemin ederim her yerimi karınca taladı.

en beteri anahtarı yoktu kayınpederin ilk zamanlarda saat gece 2 de biz uyuya kaldık eşimle
zile basmış duymamışız odamız en dipteydi arasana be adam cepten uyanırdık
ama yok kızacak ya gitmiş otelde yatmış ve sabah gelmediğini gördüm eşme dedim baban yok diye
işe giderken gördü bizi yolda bindik arabaya inanın akşama geliyordu artık sinirden burnum kanayınca sustu...

ve bunun gibi niceleri eşim takım elbiseden nefret eder giysin diye ısrar etti bunun için ayrıca 1 ay konuştu
ve hala devam eder sanki ben giydirmiyorum gerçi ohh iyiki giymiyor eşim o da gıcık oluyo çünkü...
birlikte 1 sene yaşadık ve dünyanın eziyetini etti odalara gecenin bi yarısı dan diye girmeler ve gerçekten üstüm hiç müsait değildi ve gördü telefonu fırlattım arkasından pisliğin odamızın anahtarını almıştı biz o eve gidince kilitleyemiyordum ve o gece de biz eşimle özel bişiler paylaşmıştık ve eşim uyudu ben üstümü değiştircektim daha sonralar dolabımı kurcalamalar
Allahım sana şükürler olsun ki artık kendi evimdeyim 9 aydır.
eşim bu süreçte hep sakinleştirdi haksız buldu babasını hep yanımdaydı.
ama benim artık dayanacak sabrım kalmamıştı.
annemler geldiler geçen sene ramazan bayramında yanıma bagajı babacım full doldurmuş turşular ekmkler
reçeller domatesler aklınıza ne gelirse kızımsız geçmez diye almış gelmiş
kayınpeder benim evimde yokmu diye tepki verdi ve 1 tanesini bile ağzına sürmedi..
bırak yemesin zaten ama babamları o gece zor kaldılar yanımda ertesi gün hemen geri döndüler evlerine Allah belanı versin adam senin benim canım onlar diyemedim.
iş için birlikte yaşamak zorundaydık bu arada başka şehirdeydik...
şuan kendi evimdeyim çok şükür ama
hergün mağazaya geliyor ortak çalıştığımız bir işimiz vardı
kayınpederi şehir dışında olunca rahattım ama geldiğinde kabus çöküyordu üstüme
hergün hakaret aşağılama duymaktan canımdan bezdim artık
benim babam asla bana öte git bile demedi elin adamı hergün eziyet yapıyor.
dünkü eziyet artık beni patlattı saat 9 da mağazamı aramış bende 9:05 de açtım
4 kere arar mı bi insan açtımı diye hergün arıyo gerçi o da ayrı bi konu neyse
mağaza geldiğinde saat 10 du saat 10 da bir başladı konuşmaya
sebep aynen yazıyorum ona dediğimi
iş benden kaçtı galiba demem
ne mahalle ağzıyla konuşmam kaldı
ne kapasitem ne vasıfsız bir adamla aynı kefeye konmam
beni aradığında bazen duşta oluyodum açamıyodum bazen wc de haliyle açıp baba ben duştamıyım diycem
markette arıyordu var mı gelişme diye baba marketteyim diyordum onların hepsini harmanladı ve saat 4 e kadar hakaretten başka hiçbirşey duymadım.
konuşamadım karşısında evime alışveriş yapamayacak mıyım evime yemek yapmaya gidemeyecek miyim bunların hiç birini
söyleyemedim gözümün önü karardı artık duyamıyordum konuştuklarını artık ortaklığımızı bitirdiğimi söyleyebildim sadece
ve eşim ilk defa birşey demedi ve ben ipi koparttım babası gidince
kp karşıdaki kişiyi öyle bir konuşur öyle bir ikna ederki ben bunu nasıl yaptım dersiniz hemen çekim alanına alır yani
eşim babasının çekimine girmiş belli ama ben kendimi tutamadım ağlamak yerini böğürmeye bıraktı
şuan o anı düşündüm ama insanlık dışındaydım. Ağzıma geleni saydım eşime o da bana tabi bu sefer ikimizde
cin atına binmiştik ve ikimizinde inmeye niyeti yoktu.artık iş ya baban ya ben olayına kadar getirdim.
çünkü yediremiyordum artık sindiremedim dediklerini kayınvalidemi aradım
onunla konuştum melek gibi kadın yemin ederim kadıncağız telefonda sakinleştirdi beni
eşimide aramış fırçalamış babanın ne olduğunu bilmiyormusunda karını kaybetcen deyince bizimkinin aklına geldim
Allah razı olsun melek annemden (kv).
inanın yaptığı eziyetleri anlatmakla bitmeyecek biri artık beni geçtim kendi anneme ve babama hakarete kadar gelmişti çünkü
ve hala içim dehşet acıyor bu kadar pasif değildim ben bu adam beni sindirdi artık konuşamadım kendimi savunamadım ağzımı açamadım.sadece Allahından bulsun pislik demek istiyorum.
kayınpeder kısaca kendisi mutsuzsa herkez mutsuz herkez bana muhtaç olsun
benim komutamdan kimse çıkmasın o modda birisi benim dediğimi ayet sayacaksın diyen aşağılık pisliğin teki adi herif
benim sizden tek istediğim şey bu adamdan kendimi nasıl uzak tutarım
artık birlikte çalışmayacağız dedim ben ortak olmak istemiyorum dedim ama
oğlunu görmeye gelecek mağazaya iş için mutlaka uğrayacak vs vs
artık görmeye tahammülüm dahi yok nolur bana akıl verin
dünü hatırladıkça sinir oluyorum kafamı dağıtmam için birsürü şeyler yaptım ama
sabır taşım çatladı.

uzun oldu özür dilerim hakkınızı helal edin...
Konuşma konusmak zorunda degilsin.adam artik kendini kaybetmis hadsiz.o sana mi saydiriyo sen de ona saydir yapacak bisey yok.hak etmis artik.

Merhaba kizlar ben guruba yeni üyeyim. Ben 2. Evliligimi yaptim arkadasla kocam calisiyor kaynanamda calisiyor kayin pederimle ben birde kizim evde oluyoruz hergun . Son bir haftadir kayin paderimin bana davranislari degisti be i anlimdan operdi disariya ciktigi zaman suanda ise yanagimdan opmeye basladi 2 defa da dudagimdan opmeye calisti kendimi geri cektim sarilmalari var hatta bana 2 defa dusa girecegim zaman sirtini ovalamaya gelim mi diye soruyor. Cok utaniyorum ne yapicam bilmiyorum. Yururken bile arkadan bana bakip masallah masallah diyor. Kalcama el temasinda bulunmaya basladi. Kocama soyeleyemiyorum . Cnku kayinpederimin oyle sakalari konusmalari var herkese karsi oyle namazinda niyazinda benide seviyor kizim diyor surekli. Ama ben davranislarindan cok rahatsizim. Esimde sinir hastasi ona da soyleyemiyorum ya bana inanmazsa...
Ben artik evde durmak bile istemiyorum . Yanima oturuyor surekli sarilmaya calisiyor ne yapamaya calisiyor bilmiyorum. Kendimi cok kotu hissediyorum. Yardim edin bana
Umarim gercek değilsinizdir.bi de neden bu konunun altina actiniz ki yeni konu ac var ordan acin konunuzu.

X