Kayınbabamla tartıştım

Benim bir ömür yaşlancağım kişi sensin sen ne dersen o dedi
ohh iyi yapmışsın kız sefan olsun. herkese örnek olsun evli kadın dediğin böyle olacak işte. çocuğuna laf söyletmeyecek, kocayı yuları takacak. valla mutlu oldum okuyunca helal olsun

ay yetti bu saç bağlama mevzularına kasılan duyarlar ya! benim çevremde de var saç bağladı diye kız mı olunuyor Allahım akıl fikir özür dileme sakın bu sefer gülerek daha beterini yaparlar

Büyük ihtimal 60 yaş üstü kp iniz bağırıp çağırdığınız için büyük bir aydınlanma yaşamıştır eminim. Geçmiş bütün hayatını bir çırpıda silip çağı yakalamaya karar vermiştir. Önceki meselelerinizi bilemem tabi ama yaşını başını almış gitmiş inatçı dayıları kavga ederek düzelteceğini sanan gelinlere bayılıyorum.

İkiniz de hatalısınız.
Bağırıp çağıracak kavga edecek ne var ortada iyimisiniz siz ?
Görkem gibi size ne ? Diyip geçebilirdiniz asjsjsjsj
Sanki kavgaya yer arıyormuş gibi olmuş.

Onlar istediğini söyleyecek ama siz karşılık vermeyeceksiniz saygılı olmak zorundasınız öyle mi? Yok öyle dünya iyi cevap vermişsiniz bence sakın özür dilemeyin. Nefret ediyorum şu tip kayın ailelerden

Haklısın ama gereksiz olmuş. Sanki bakmaya yardımcı olmadıklarını söylemek için bahane aramışsın da bulmuşsun gibi olmuş

Benim kp de ağzından çıkanı pek duymaz, boş boş konuşur. Eşimi uyardım, babana söyle gün gelecek çenemi tutamayacağım dedim. Şimdilik idare ediyorum, az görüşüyorum. Özel bir şey olmadığı müddetçe ne ararım ne giderim. Bence sizde çok şey birikmiş, patlamışsınız. Sakın özür dilemeyin. Hele eşiniz deztekçinizse sakın sakın.

Benzer bir kavga da ben yaşadım kayınpederimle. Oğlum ufaktı. O gün bugündür asla konuşmam, ne bayramda ne seyranda ararım. Oğlumu tek göndermemek için senede iki kere beş gün kalıp dönüyorum. Onda da görmezden geliyorum. Asla özür dilemem. Ama bizde bana bağıran kayınpeder. Özür dilemesi gereken de o bence. Bu nedenle de asla barışmayı düşünmüyorum.

Evet gerçekten çok şey oldu ve daha 2 senelik evliyim eşim destekcim tabi ondan başka kimsem Yok

Kayınpederiniz cahilce yorumlar yapmış. Ben olsam benim de sinirim bozulurdu. Ama ben böyle durumlarda laf dalaşına girmektense hiç umursamamayı tercih ediyorum. Bağıra çağıra kavga edince yüz göz olunuyor çünkü. Sonuçta o kişi eşinizin babası. Hoş durumlar değil. Bir daha karışırsa hiç duymamış gibi yapın ya da gülerek alttan laf sokun ama kavgaya çevirmeyin olayı bence...

Bende böyle olmasını istemezdim ama daha öncesinde de aynı şekilde dedi benim cevabım ben böyle seviyorum oldu 2 gün sonra yine aynı şekilde konuştu artık patladım her seferinde aynı şeyi duymaktan sıkıldım

Bazı yorumlar bana ne kadar yozlaştığımızı hatırlattı ve üzüldüm.Çok iyi yapmışsın diyenler,kocanın yularını sıkı tut diyenler,ben olsam ömür boyu konuşmam diyenler…Her dediğini yaptırmaya,ezilen olmamaya çalışırken hemcinslerimin bu basit,asillikten uzak halleri bana yazık dedirtti.
Konu çok ciddidir anlarım araya konulan mesafeleri,tavırları.Ama şu altta kalmama yarışında düşülen haller çok avam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…