Kayınbabamla tartıştım

Çocuğum ilk doğdunda küçük doğdu kedi yavrusu gibi su şişesi gibi diye konuştu bişey demedim sustum sonra saçını uzatalım dedim eşime aklı erene kadar kız gibi kestirin saçını kimseye özenmeyin dedi en sonunda patladım

Benim giyimeme de karışmış bunu bana söylemedi eşime söylemiş eşim de bana söyledi sırf bu yüzden değil tabi ama yine de karışmaya hakkı yok benim fikrim

Eşim de yanımdaydı tek kelime demedi çünkü bir değil iki değil sürekli aynı konuşmalar yapıyor kayınbabam

Benim giyimeme de karışmış bunu bana söylemedi eşime söylemiş eşim de bana söyledi sırf bu yüzden değil tabi ama yine de karışmaya hakkı yok benim fikrim
Tahmin ettiğim gibi siz dolmuşsunuz. O yüzden bu olayla tepkinizi çıkarmışsınız

Ay ne saçma muhabbet. O yaş öyle işte dar görüşlü. Ağız dalaşına hiç gerek yok klasik telefonunu çıkar diyen dayı tiplemesi. Bizim millet bu olaya laf eder ayrıca . Malesef boş boş konuşmayı seviyoruz. Yani göze alıp bağlayacaksınız yapacak bişey yok.

Eski kafa yapısına sahip bir insanla tartışmaya girmeniz gereksiz. Aldırış etmezdiniz olur biter.

Çok gereksiz bir tartisma he deyip geçseydin ...

Yaptığınız çok ayıp. Umarım eşiniz de sizden fırsat sizin ailenizle en ufak şeyde patlayıp babanıza annenize bağırarak yüz göz olmaz.

İnsan düşmanıyla böyle bağırıp çağırmaz. Belli ki insan ilişkileriniz hep böyle.

Benim bir ömür yaşlancağım kişi sensin sen ne dersen o dedi
Kocanız tarzı insanlar sayesinde aileler gelinleriyle anlaşamazlar.. İkiyüzlüdurler çünkü

.Eşinizde 30 yıllık ailesini böyle sepetliyorsa. Bir süre sonra da sepet havası sizin için çalar bunu unutmayın.

Eşiniz tartışmanın uzamasına engel olmalıydı.
Sonradan ben senin yanındayım demekle olmuyor. Karısıyla, babası bağrışırken öylece durmuşsa cok tuhaf.
Sizde ben öyle seviyorum deyip geçseydiniz, uzatıp bağırınca ne oldu?
Gitmezsiniz bundan sonra evlerine o zaman, işinize gelir gibi.

Çok gereksiz bir tartisma he deyip geçseydin ...
Size göre umarım siz böyle durum olunca yada başka bişey olursa sakin kalırsınız ben pişman değilim çünkü öncesi de var hiç bir zor zamanımızda destek olmadılar oğluma mama alacak durumda değilken bize destek olmadılar birde onlar oğluma laf söyliycek

Ben sizi tanımıyorum siz de beni tanımıyorsunuz hangi baba evladına karısının yanında s..k.tr g.t der öncesinde yaşanmış olaylar var ben çok sakin biriyim ön yargıdan başka bişey değil yaptığınız yorum eşim ailemi çok seviyor saygısızlık yapmaz bundan eminim

Daha önceden de bir şeyler dediği için dolmuşsunuz demek ki ama yine de sizene falan deseydiniz yoksa yok karışmadınız şimdi de karışmayından kastınız neydi? Maddiyat mı? İlgi falan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…