Kayınbaba kaynana vakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir buçuk yıldır eşinizin ailesinin yardımıyla geçinirken sorun yokta nafaka mı sorun?

Boşanin da rahatlayın bence. Bu sinir şehir değişmeyle falan geçmez.

Bir buçuk yıldır eşinizin ailesini yardımıyla geçinirken sorun yokta nafaka mı sorun?

Boşanin da rahatlayın bence. Bu sınır şehir değişmeyle falan geçmez.
Ne güzel dedin. Olur mu be hep vardı :) hep nefret kin öfke içimdeydi. Düğünde bile tartışma çıkartan insanlara nefret kin olmaz mı hiç.

l ne komiksiniz ya
Durumunuz gercekten gülünç.
Zaten adamlarin evinde yasiyorsunuz yemegini yiyorsunuz.
30 yasina gelmissiniz bir baltaya sap olamamissiniz.
Gelmissiniz buraya kp onumuzu kesiyor diyorsunuz.
Adam olmasa uzaya cikacaktiniz cunku.
Senin gibi kadinlardan olmadigim icin cok mutluyum ayrica

DOLDUM DOLDUMMMM. Yetim öksüz büyüttü benim ailem. Onlara yiyici bilmem ne . Bir sürü şey söylenildi. Neler neler hangisini sayayım be hocam
Tamam kötü şeyler yasamız olabilirsiniz ama bunda buradaki üyelerin sucu ne ?
Ayrıca hiç kimsenin hayatı dört dörtlük değil . Herkesin kendine göre var sorunu , herkes birbirine böyle ağzına geleni saysa hoş olur mu ? Siz konu açtınız biz yorum yaptık. Ha yorumları beğenirsiniz beğenmezsiniz orasını siz bilirsiniz..

Bir kadın olarak böyle bir üslubu hiç yakıştıramadım açıkcası..

Baltaya sap atanamamış olmak benim suçum mu sence ? Benim gibi kadına kurban ol insan müsveddesi.

Valla arkadaşlar ben kanser olmadığıma şükrediyorum sizin hayatınızı bilmem de. Siizinkilerden daha bok bir hayatımın olduğu kesin iyi günler.

Ne güzel dedin. Olur mu be hep vardı :) hep nefret kin öfke içimdeydi. Düğünde bile tartışma çıkartan insanlara nefret kin olmaz mı hiç.
Onların evinde yaşayıp hayatınızı destekleri ile devam ettiriyorsunuz. İnsan hayatta herşey yaşayabilir ama bu kadar öfke duymanız sadece size zarar. Size kötü şeyler yaşatmış insanlardan bağımsızlığımızı ilan edememişsiniz bir şekilde.

Suçlusu burada size fikir veren insanlar değil, burada ki üslubu asıl sahiplerine yöneltin, kolaysa.

Nasıl olacaktı bu üslup. Burda biri başlattı. Yok kocanın ailesini yer bilmem ne saçmalıkları. Bunları söyleyen iki yüzlüler de oyun oynuyor eşlerine ailelerine. Biz net olduğumuz için de üslupsuz oluyoruz. Nedense.

Yahu konunuz neeeee konuştuğunuz ne???

Kayın ailenin yanınızda evladınızın kaostan beslendiğini ve onlardan kötü etkileneceğini falan gibisinden birşey yazmışsınız ama sizde pek sakin bir yapıya sahip değilsiniz sanırım..

Yazılan yorumlar sizi kızdırmış belli o yüzden bi de ben yazmayayım ama kendinizi düzgün bir üslupla ifade edebilirsiniz bu nedir böyle..

Hoşçakalın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…