Göz Makyajı Kaşlarım Enden çok kısa ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Demha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
126
0
Kaçlarım gür ve siyah ama ben uzun kaş istiyorum yani boydan değilden enden uzun bir kaç istiyorum ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim .

Ama yan kısıma doğru uzamasını ıstıyorum ben orda hiç kaş yok

Ama yan kısıma doğru uzamasını ıstıyorum ben orda hiç kaş yok

O zaman canım sana bir kaç tavsiye vereyim. Bende kaşlarıma takıntılı bi insanımdır. Aldırmadan duramam. Annemde hep kızar zaten senin kendi doğal kaşlarında güzel diye. Ama hep aldıra aldıra benim kaşlarımda küstü.. Geçen hep gittiğim hep bu kuaför vardı ordaki kaş alan kızın işten çıktıgını duydum.. Başka bir kuaföre gittim. Yalan yok kız çok güzel bi şekilde aldı kaşlarımı ama biraz ince aldı ve uçlardan kısalttı. Buda beni rahatsız etti.. 1 haftadır yatmadan önce kaşlarıma bi pamuklu çubukla badem yağı sürüyorum.. Ve inan kaşlarım şimdiden gürleşmeye başladı.. Aslında pek düzenlide yapmadım hafta en fazla 2.3 gün yaptım :) Ama ona rağmen küsen kaşlarım bile çıkmaya başladı uçlarından.. Badem yağı cidden işe yarıyor..

Ayrıca 2.3 tane fındık içini kavur 2 ye böl sıcakken kaşlarına sür. Korkma o kadar sıcak olmuyor

Bununda faydasını görürsün.. Ya da sarımsak deneyebilirsin. Eğer sarımsak kokusu seni rahatsız edicekse 2.3 diş sarımsağı sütte kaynat sonra 2 ye bölüp kaşlarının uçlarına sür. İnan çok memnun kalırsın.. 1-2 hafta yap bunu.. Ama bu süre zarfında kaşlarına hiç dokunma.. Çıkanlarıda önemseme.. Çıkarsa çıksın.. Hiç dert etme kötü duruyo diye almaya kalkma sakın.. Bunları 1.2 hafta yaptıktan sonra çok iyi sonuçlar alıcağına eminim.. Kendimden biliyorum.. Ondan sonra kaşlaırnı istediğin şekilde aldırabilirsin.. Ama bunu yaptıktan sonra kuaföre gittiğinde kuaföre söyle hemen şekil vermeye kalkmasın.. Sadece kaşlarını toparlasın.. Ondan sonra bu uygulamalara biraz daha devam et 1 hafta daha mesela.. Ondan sonra kaşlarına şekil verdirmeye başla

Bunlar çok iyi oldu benim için çok çok teşekkür ediyorum hepsini denicem minnettarım tekrr sağolllllll :)))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…