Göz Makyajı kaşlarım düştü :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nilly.nill

GoNCa
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
145
0

öncelikle mrb.. bu ay farkettim ki kaslarimda müthis bi sekilde düsüs var.. kaslarimin aldirilmamis hali zaten düsük ama aldirdigim zaman bile düsük görünmeye basladi.. sizce neden böyle oluyor kizlar 2 bucuk 3 ay gibi bi süre de aldirmamistim.. iyice ciksinlar diye.. aldirdim önceki aldirdiklarima bakarak cok düsük görünüyor lütfen yardim.. neden böyle oldu ?

canım benim de küçüklüğümden beri öyleydi.zamanı gelince kaşlarımı aldırdım.aldırdıktan sonra da aynı sorun devam etti.sürekli orta parmağımla aklıma geldikçe kaşlarıma masaj yapar gibi kaldırdım.ve şuan gerçekten kalkık.eski fotoğraflarıma bakınca hem şaşırıyorum hem de gülüyorum.bu tavsiyeyi bana teyzem vermişti.annem de hep aynı şeyi söylerdi ve inanırmısın hepsinin kaşları kalkık

Son düzenleme:
18 yasindayim henüz .. gecen seneden beride aldiriyorum kaslarimi.. össye calisirken 2 bucuk 3 ay aldirmadim.. össden bir hafta önce filan aldirdim.. önceki aldirdiklarima bakarak cok düstü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…