Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalde beş gün sürerdi Altı gün sürdü geçen ay renginde değil ama daha yoğun geliyor adetim
Benim de tam tersi ya 5 gün sürerdi şimdi 4 gun falan sürüyor Bi gunu zaten lekelenme gibi suruyor ama çok ağrılı oluyor kaşık karın ve özellikle belim felaket ağrıyor sende de ağrı oluyor mu

Benim de tam tersi ya 5 gün sürerdi şimdi 4 gun falan sürüyor Bi gunju de lekelenme gibi oluyor zaten ama çok ağrılı oluyor kaşık karın ve özellikle belim felaket ağrıyor sende de ağrı oluyor mu
Benim normalde de ağrılı olurdu canım ama kimyasaldan sonraki adetim öyle ağrılı olmuştu ki onu hiç unutamam öleceğim sandım o derece . Geçen normal ağrılı oldu ilk gün lekelenme oldu ikinci gün başladı adetim hatta şüphelendim hamilelik olabilir mi diye ? Beş ve altıncı günler de lekelenme şeklindeydi .

Benim normalde de ağrılı olurdu canım ama kimyasaldan sonraki adetim öyle ağrılı olmuştu ki onu hiç unutamam öleceğim sandım o derece . Geçen normal ağrılı oldu ilk gün lekelenme oldu ikinci gün başladı adetim hatta şüphelendim hamilelik olabilir mi diye ? Beş ve altıncı günler de lekelenme şeklindeydi .
Lekelenme olayı kimyasal da n dolayı sanırım benim lekelenme şeklinde hiç olmazdı olmaya başladı

Normalde pek ağrım olmazdı ıkı aydır adet ağrısı çekiyorum

Benim 3 gün gecikse kesin hamileyim derim çünkü hayatımda hiç 1 gün bile gecikmedi. :) Yap bi test, varsa kesin çıkar. Ya da kaç gün daha bekleyeceksin mesela? Beraber yaptıralım testleri :))
Cnm durumunu merak ettim ben hastalandım salı günü test yapacaktım ama nasip olmadi

CF824A92-CB45-44F5-BBB3-A94CDBDABF92.jpeg
Kızlar benmi yanlış görüyorum bi bakarmisiniz ikinci çizgi var mi kafam çok karışık 2 gündür kasik agrisi cekiyorum

0DAB1AB4-F88C-41A2-9AE9-2A0512916B9F.jpeg
Buda normal cekim resimde farklı görünüyo siz gorebiliyomusunuz kızlar yardım edin

Kapalı halinde gölgeli çıktı hiç bisey gözükmüyo canim o yüzden açtım doğal cekimde çizgi gördün mü sen

X