Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah
hayırlı olsun canım. ne zaman öğrendin hamileliğini. bugün adet günüm ben de az önce test yaptım. çif tçizgi çıktı. daha önce iki kimyasal gebeliğim oldu. çok sevinemedim. Yarın doktora gideceğim. Bu da testim.
IMG_4976.jpg

hayırlı olsun canım. ne zaman öğrendin hamileliğini. bugün adet günüm ben de az önce test yaptım. çif tçizgi çıktı. daha önce iki kimyasal gebeliğim oldu. çok sevinemedim. Yarın doktora gideceğim. Bu da testim.Eki Görüntüle 2207352
Testin pozitif çıkmasına çok sevindim cnm bende adetime 2 3 gün kala yaptım benim de testi böyle çıktı ertesi gün yani 2 gün vardı adetime kanda beta 64 çıktı sende bir baktır bakalım. İnşallah bu sefer diğerleri gibi olmaz Allah kucağına almayı nasip eder cnm

Testin pozitif çıkmasına çok sevindim cnm bende adetime 2 3 gün kala yaptım benim de testi böyle çıktı ertesi gün yani 2 gün vardı adetime kanda beta 64 çıktı sende bir baktır bakalım. İnşallah bu sefer diğerleri gibi olmaz Allah kucağına almayı nasip eder cnm
inşallah yarın kan vereceğim canım. Sen de sağlıkla kucağına al inşallah.

Slm kızlar herkesin kandili mübarek olsun . Rabbim hepimizin duasını kabul etsin . Dualarda bulaşabilmek dileğiyle...
Fit mutlu anne Fit mutlu anne kimyasaldan sonra benim de düzenim bozuldu . Canını sıkma inş nasibimizde varsa olacaktır inş . Ben de bu ay hiç test falan yapmadım akışına bıraktım öyle rahattım ki herkese tavsiye ederim. Kimyasaldan sonra iki kez adet oldum bakalım artık nasip neler olacak ?

Slm kızlar herkesin kandili mübarek olsun . Rabbim hepimizin duasını kabul etsin . Dualarda bulaşabilmek dileğiyle...
Fit mutlu anne Fit mutlu anne kimyasaldan sonra benim de düzenim bozuldu . Canını sıkma inş nasibimizde varsa olacaktır inş . Ben de bu ay hiç test falan yapmadım akışına bıraktım öyle rahattım ki herkese tavsiye ederim. Kimyasaldan sonra iki kez adet oldum bakalım artık nasip neler olacak ?
Yok kuzum bende test yapmadim hiç zaten ma gecikme olunca azda olsa umutlanmstm kimyasaldan sonra bnmde ikinci adetim bu bklm ne zmn düzene girecek akışına bıraktım zaten ben bırakmasam da olmuyor zaten daha nasibimizde yok demek ki

Yok cnm normal geliyor artık hyrlisi bklm ya ne bjlimmm biz eşimle büyük mü konuştuk belki de bilemiyorum hep kız okula başlasın öyle ikinci demiştik önceden şimdi istiyoruz ama henüz olmadı
Cnm biz çok istediğimizden dolayı hormonlar değişiyor ve adet geçikmesi oluyor onun için rahat olmamız ve hamileliği düşünmememiz gerek

Kızlar akşam yoğun şekilde beyaz akıntım oldu ama bu sefer eskiden olduğum gibi değil sakızım kıvamında yumurtlama belirtisi olduğunu düşündüm başka bir durum olabilir mi ?

Benim bu sorum var kızlar ilişki de tükürük sperm kalitesini düşürüyor mu ki yani hamilelige engel olabilir mi

Kızlar akşam yoğun şekilde beyaz akıntım oldu ama bu sefer eskiden olduğum gibi değil sakızım kıvamında yumurtlama belirtisi olduğunu düşündüm başka bir durum olabilir mi ?

En son ne zaman regl oldunuz? Ve kaç günde bir oluyorsunuz?

X