Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar griple mücadele ediyorum ve beni çok zorluyor onun üstünede ara da bir mide bulantısı bastırıyor fenayım yani bu aralar birde üstüne cumartesi doktora gidicem onun stresi aman Allahımmmm

Arkadaşlar merhaba kafamı karıştıran bir konu bilgisi olan lütfen yardımcı olsun..
Ben 5 ekimde adet gördüm ve 14.16.17.18.19.20.21 ekim yumurtlamayı kaçırmamak için o günleri değerlendik. Daha sonra ovülasyon testinde 23 ekimde cift çizgi oldu o günü de değerlendirdik. Normal zamana göre 4 kasımda regl görmem gerekiyor çünkü adetim gayet düzenliydi. 5kasım dr randevum vardı gittik alttan muayene oldum ultrasonda baktı ve kan testi yaptı sonuç negatif bikaç güne adet olursun dedi bana bugün 8 kasım ve ben hala ader olmadım acaba geç döllenme olablrmi ilişkiye girdiğim tarihler yukardaki gibi bilgisi olan lütfen benimle paylasablrmi acaba 23 ekimde tutmuş olablr mı die bi umut edyru

Canım M MaviBoncuk01 umudunu kirmak gibi görme yine belli olmaz bu isler ama tibben 23 ekimde olsa 5 kasima kadar 12 13 gün geçmiş. Normal şartlarda 10 günde belli oluyo kanda. Yani olsa o zaman kadar cikardi die dusunuorum.. bhcg kaç çıktı ayın 5inde?

Selam canim, stresten gecikmeler oluyor.
Adet gectikten sonra kanda cikar hamilelik, idrarda cikmasa da.
Bhcg kacti?

Hcg <2.30 yazıyordu kesin stresten napalim bu ay denicez yine kısmetse bi umut işte belki dedim bende

Vala ben yumurtlamayi ne zmn oldu onu da bilmiom ama sayili ilisko yok zaten

uniq12 araliga beraber hazirlanicaz gibi gorunuyor, bendede gorundu kirmizilar hafiften bugun

umudumuz aralik.
Aynen aralık bizim ayımız olsun inşallah. Bu umut bile güzeldi aslında :) ben ovu testi sipariş ettim bide bu ay sabahları denicem şansımı ablam tvde duymuş kadınların en doğurgan oldukları saatler sabah 8 ile 9 arasıymış. Bi de bunu deniyim bakalım

ahaha ciddi miii, ya ben sabahin korunde kalkip ise gidiyorum, sacim makyajim bisuru rituelim var. ugrasamam valla haha! sana kolay gelsin hahah!
ovu testleri kullanacagim bende, hemde heeeer gün! insallah yakalarim testle ovu gununu.

Bu ay akışına bıraktım kızlar. Ovulasyon testini kullandım beni çok strese soktu koyu olduğu çizgileri takip edip o günleri arka arkaya değerlendirmek psikolojimi bozdu . Koyuçizgiyi görünce görev gibi yapmakla usandım. Bu ay akışına bırakıyorum folik asit de belki kullanırım belki kullanmam . Kk’ya da çok girmiyorum buradaki yorumlarıokumak da kafamı yoruyor . Diyeceğim o ki stresten uzak olmak için bu ay elimden geleni yapıyorum. Herkes için hayırlı olur inşallah Bebişlerimiz bi an önce gelsin artık

Canlar.. Beni de alın aralığa :) içimden bir ses Aralık'ta gebe kalıcam diyor :) umut tükense halimiz yaman.. Inşallah diyelim Rabbim nasip eder isteyen herkese

En iyisini yaparsın canım ya. Kaç ay önce bende ovulasyon kullandım. Becerdim beceremedim koydum kenara. Gerçekten çok büyük stres sebebi. En Güzeli günaşırı ilişki

ahaha ciddi miii, ya ben sabahin korunde kalkip ise gidiyorum, sacim makyajim bisuru rituelim var. ugrasamam valla haha! sana kolay gelsin hahah!
ovu testleri kullanacagim bende, hemde heeeer gün! insallah yakalarim testle ovu gununu.
Ya denemedik demiyelim dimi :) benim işle ilgili sorun yok kendi işyerimiz olduğu için saat sıkıntımız olmuyor çocuk için her yol mübahtır bilirsin ki :) hangi markanın alcaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…