Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benide eklerimisin benim 19 kasim die gozukuo kurtaj oldum cnm ilk adetimi bekliorum bakalim hic korunmadim

Kızlar merhaba benim bat 31 ekimdi olmadı benim hormonlar çok kotu çıkmıştı hatta doktorum bu beni aşar adana baskente iyi bir doktora git dedi ben 2 hafta boyunca ağla ağla heder oldum adetim geçti tam menopoza giriyorum dedim bir test yaptım pozitif bu şekilde doğal yoldan hamile kalamazsın demişti ama rabbim istedikten sonra hepsi boşmuş ben size neler yaptığımi anlatmak istiyorum. Adetimin bittiği gün ari poleni ari sütü bal çiğ badem ve çiğ fındık yedim sabah akşam bir tatlı kaşığı bir de rakı maydanoz süt buharına oturdum şeffaf uzayan bir akintim oldu bir hafta da 2 defa yaptım ve yumurtlama günümü bekledim ballı karışımı eşim de bende yedik lütfen sizler de yapın ben faydası olduğuna inanıyorum. Benim yumurtam azmış 26 yaşındayim fsh im yüksek amh da düşük yani menapoza girmeme az kalmış yumurtalarim da çok kalitesiz. Kusura bakmayın biraz uzun yazdım umudumu kesmedim allahtan çünkü o istedikten sonra herşey olur. Biz çabalayalım takdir Allahtan herkes bir an önce mutlu haberlerini alır inşallah

Yaaa tebrik ederim, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun

Masallah Allah hayirli etsin canim ya Allah istediktenn sonra her sey hava civa ben de mesela bi tanıdığın 50 yaşında hamile olduğunu öğrendim doktor menepoza girdigini soylemis bi kac ay oncesinde kadının adeti 2 ay gecikince demis menopozdandır megerse hamileymiş kadin kocasina kızıp duruyormuş

Gözün aydın canım darısı bizlerin başına. Sağlıcakla kucağına al inşallah meleğini

Evet
Gözün aydın canım darısı bizlerin başına. Sağlıcakla kucağına al inşallah meleğini
Amin canım insallah tüm kalbimle dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun

Kızlar kasımda hamilelik cidden başkaymış grip ve mide bulantısının hakkından gelemiyorum perişan etti meleğim beni ama yine de buna da şükür diyorum ne garip bir his Allah'ım

Kızlar kasımda hamilelik cidden başkaymış grip ve mide bulantısının hakkından gelemiyorum perişan etti meleğim beni ama yine de buna da şükür diyorum ne garip bir his Allah'ım
Çok geçmiş olsun canım benim. Bol meyve ye, Rabbim şifa versin tez zamanda. Ben de oğluma hamileyken 3 kez grip geçirmiştim.inşallah atlatırsın hemen

Bende bu ay ovulasyon testi yaptım.. değerlendirdik koyu çıktigi 2 günü umarım tutturabilmisizdir

Eklentiler

• Screenshot_20181111-220525.png
    662 KB · Görüntüleme: 51
Tebrik ederim. Çok mutlu oldum. Sağlıkla alın kucağınıza.

Merhabalar, aslan pençesi , çoban çantasını bende duyup aldım kullanmaya başlamıştım ki , arkadaşımın kadın doğum doktoru uyarmış , bitki çayı yasakmış ödem söktürücü özelliği olduğundan dolayı riskliymiş , ama yine de kullanmak istersen sen bilirsin.

tşk ederm cnm zaten bıraktım kullanmıyorum

* @Vuslat ne zaman 11 Kasım
* M My heaven 9 Kasım
* G Gulmet3 2 Kasım
* 1 10N 12 Kasım
* mimice 3 Kasım
* SeevKaad 24 Kasım
* posterior 9 Kasım
* 15yusra11 1o Kasım
* Neic 9 Kasım
* @eymecik 10 Kasım
* elaide 5Kasım
* kahvecibaby 10 Kasım
* Fit mutlu anne 15 Kasım
* @Seymaaao 1 Kasım
* Yazankalem 24 Ekim
* dvtb 11 Kasım
* Anneyimbenanne35 18 Kasım
* A Aysucan20 13 Kasım
* sedamunzur 1 Kasım
* neiraida 22 Kasım
* @mehtap mustafa 2 Kasım
* watchthesunset 27 Kasım
* esmerim53 27 Kasım
* panic_attack 21 Kasım
* duruasya 9 Kasım
* @damlaozcan0666 20 Kasım
* nzha 7 Kasım
* G gcm19944 19 Kasım
* BONCUK23 29 Ekim
* Valensiya 24 Kasım
* @eymecik 10 Kasım
slm kızlar nasılsınız yok mu belirtileriniz, yeni hamişler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…