Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 14 kasım. 10 kasımda hastanede işim var gitmişken kandan beta hcg baktırsam mı diye kafamda deli sorular var:)) Dün sabah erken gebelik testi ile tertemiz bir negatifi gördüm ama daha erken olduğunu düşündüğüm için sıkıntı yapmadım.

Biz bu ayı fulltime bosverdik ya hayrlisi İnşAllah kasımdan pek umitli dglm

Evet gittim baktirmadigim sadece rahim filmi kaldi hersey normal eşimde biraz sorun var tedavi oluyo.bi iki aya kadar olmazsa filmi cektirecem senin ne gibi sorunun var
esimin ufak sorunu vardi zamanla cozulmesi gereken, cozume yakin Allahin izniyle. benimde tiroid bezlerim yavas calisiyor ve hap kullaniyorum bunun icin. ama hamilelik mumkun, o yuzden ozellikle bu ay cok konsantre oldum buna.

Bu aydan çok ümitliyim bu ay da olmazsa gerçekten çok demoralize olacağım Allah gönlümdekini biliyor nasip eder inşallah

Kizlar adet baslangici olarak hafif lekelenmeyi de aliyor musunuz yoksa direkt kirmizi kanama baslangicini mi?

Biz bu ayı fulltime bosverdik ya hayrlisi İnşAllah kasımdan pek umitli dglm
Hayırlısı canım ya.. Ben de öyle bu ay ümit yok fazla. Çünkü yumurtlamadan 2 gün öncesi yani adetten sonraki 3 günü sadece değerlendirebildik eşim soğuk algınlığı nedeniyle ilaç kullandı ilişkiyi kestik. Bakalım nasip canım diğer aylara gibi benimde ümidim yok

Arkadaşlar bu hafif lekelenme dediğiniz olayı yaşayan ne kadar çok kişi var ya. Niye oluyo bu doktorlarınız ne diyo? Yerleşme kanamasını duydum da hamile olmayanda da oluyo anladığım kadarıyla. Hormon ilaçları yüzünden mi acaba. Her ay mı başınıza geliyo bu kahverengi lekelenme? Benim kendimi bildim bileli hiç başıma gelmedi o yüzden okudukça dikkatimi çekti. Beyaz iç çamaşırı giymeyi sevmiyorum diye farkında mı olmuyorum acaba? :)

Selam canim mesela adet hemen boyle kirmizi kan seklinde mi geliyo senin ilk gunden?
Once bi az leke gibi oluyo ya onu sormustum ben :)

Selam canim mesela adet hemen boyle kirmizi kan seklinde mi geliyo senin ilk gunden?
Once bi az leke gibi oluyo ya onu sormustum ben :)

Evet ilk seferde bir iki damla ve baya bildiğin dümdüz kırmızı geliyo benim. Pembe değil, fuşya değil, bayrak kırmızısı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…