Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah canım benim. Tüp bebek falan niyetlendin mi, benim düşük öncesi doktora gittiğimde 6 ay Korunmasız olmazsa gel demişti, galiba ilaç ile falan denicekti, 5. Ay gebe kaldım. Senin de olmuş baya ya da yumurta takibi falan yaptırdın mı
Yok canım yaptırmadım hiç gitmedim daha çok aşırı üstüne olmadık canım düzenli ilişkiye girmedik yumurtlamayı takip etmedik bakalım bu ay çok düzenli girdim ilişkiye takip de ettim hayırlısı olsun dua felan da okuyorum kuran okuyorum nasip canım herşeyin hayırlısını versin vardır rabbimin bir bildiği

elaide elaide günaydın canım var mı gelen giden bişeyler. Ben henüz olmadım ateşimde yüksek inşallah diyorum. Bugün test yapcam

14 ekim son adet tarihim. 17-21 ekim klomen kullandım, günde 1 tane. 24 ekimde 22 mm yumurta görüldü. 27 ekimde gittiğimde yumurta çatlamış ama arkadan 17 mm lik yumurta daha geliyor. değerlendirin gün aşırı dedi. o sıra mantar oldum, ilk defa yaşadım, kaşıntı oldu. pembe akıntı ile başlayıp kahveye dönen 5 gün süren akıntım oldu. Doktoruma sordum, mantardan kaynaklı da olabilir, yerleşme kanması da olabilir dedi. Dün arkadaşımın ısrarıyla erken gebelik testi aldım, negatif tabiki 7 gün var daha. Şimdi bekliyorum sabırsızlıkla 14 kasımı. Cumartesi kan testi mi yapsam diye düşünüyorum :)

Rabbim hepimizin gönlüne göre versin kızlar 2018 bitmeden hepimiz hamiş olalım inşallah polen ari sütü bal karışımı yiyoruz inşallah iyi gelir siz ekstra birşey yapiyo musunuz iyi gelen başka ne var
Ben 20 ampüllük arı sütü içtik eşimle. zeytinyağında kuru incir yedim 10 gün. 2 aydır prowomen kullanıyorum doktorun önerisi ile.

14 ekim son adet tarihim. 17-21 ekim klomen kullandım, günde 1 tane. 24 ekimde 22 mm yumurta görüldü. 27 ekimde gittiğimde yumurta çatlamış ama arkadan 17 mm lik yumurta daha geliyor. değerlendirin gün aşırı dedi. o sıra mantar oldum, ilk defa yaşadım, kaşıntı oldu. pembe akıntı ile başlayıp kahveye dönen 5 gün süren akıntım oldu. Doktoruma sordum, mantardan kaynaklı da olabilir, yerleşme kanması da olabilir dedi. Dün arkadaşımın ısrarıyla erken gebelik testi aldım, negatif tabiki 7 gün var daha. Şimdi bekliyorum sabırsızlıkla 14 kasımı. Cumartesi kan testi mi yapsam diye düşünüyorum :)
Adet duzeninizi bozdu mu klomen. Ben 10 gun gecti femara mi yapti bilmiyorm. Test negatif. Anlamadim.noldu

Insalllllaaaahhhhh.Nezamandir ugrasiyorsunuz. Hormonlriniz nasil. Neler denediz
Evleneli 1.5 yıl oldu. 1 yıldır çocuk istiyoruz. FSH:6 AMH: 3.9 LH: 3.7 Prolaktin: 7.9 E2: 36.3
1defa klomen+çatlatma iğnesi denedik. Sadece 40. saati değerlendirebilmiştik. Bu ay doktorumudeğiştirdim. Sadece klomen denemek istedi, iğne yapmadı. İyiki yapmamış kendiliğinden çatladı.

Evleneli 1.5 yıl oldu. 1 yıldır çocuk istiyoruz. FSH:6 AMH: 3.9 LH: 3.7 Prolaktin: 7.9 E2: 36.3
1defa klomen+çatlatma iğnesi denedik. Sadece 40. saati değerlendirebilmiştik. Bu ay doktorumudeğiştirdim. Sadece klomen denemek istedi, iğne yapmadı. İyiki yapmamış kendiliğinden çatladı.
Kac cm cikolata kisti. Hormonlariniz bozmamais masallahhhh

X