Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz normalde 29 ekimde olmam gerekiyordu hala olmadim. Yenisi yaklasti 23 kasim
Anladım canım şöyle bişey söyliyim sana benim bir tanıdığım 3. Ayında bile testlerde çıkmadı sonra doktora gittiğinde görmüş herşey mümkün yani. En son ne zaman test yaptın

Anladım canım şöyle bişey söyliyim sana benim bir tanıdığım 3. Ayında bile testlerde çıkmadı sonra doktora gittiğinde görmüş herşey mümkün yani. En son ne zaman test yaptın
7. Gun yaptim. Bi idrarda silik cikti bi idrar negatif bir kan testi negatif. Sanki hafif goguslerimin uc kismi koyulasti. Ama sisme faln yok. Ne regl belirtisi var nede bebek. Anlamadim gitti. Bu femara herkesi en fazla 3 4 gun geciktirmis

7. Gun yaptim. Bi idrarda silik cikti bi idrar negatif bir kan testi negatif. Sanki hafif goguslerimin uc kismi koyulasti. Ama sisme faln yok. Ne regl belirtisi var nede bebek. Anlamadim gitti. Bu femara herkesi en fazla 3 4 gun geciktirmis
Bende klomen kullandım bu ay bugün gecikmenin 3. Günü herhalde o kadar gecikme yapmaz ama femara. İstersen bir daha git doktora stres en büyük düşmanımız biliyorsun ki

bayagi uzun surmus canim, neden oyle oldu ki? cocugunuz var mi? biz asagi yukari 5 aydir aktif olarak arzuluyoruz evlat sahibi olmayi. yasimiz itibariyle de oyle onumuzde uzuuun seneler yok bebek sahibi olabilmek icin (ben 34 o 39). Allah nasip eder insallah!
malesef ben de 34 yaşındayım gecen sene evlendik hala hamile kalamadım:KK43:

elaide elaide günaydın canım var mı gelen giden bişeyler. Ben henüz olmadım ateşimde yüksek inşallah diyorum. Bugün test yapcam
merhaba tatlim, yok yaa tik yok! bugun karnimda hafif bi durtu var ama adetim geliyorum da diyebilir biseye yoramiyorum. adetin geliyorum alarmi gibide degil ama bilmiyorum iste, bat i 3 gün gectim artik. ama benim adet donemlerim cokta duzenli olmadigindan belki bu ay gecikmisimdir. Ayriyetten 38253849inci testi de yaptim, vallahi bu testleri aldigim magazayi zenginletcem heee bu gidisle ahaha..

naaptin testi?? hadi guzel seyler anlat!!

Eklentiler

• D7924A8B-F5D8-40A1-8404-0E6816C714F6.jpeg
    D7924A8B-F5D8-40A1-8404-0E6816C714F6.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 62
merhaba tatlim, yok yaa tik yok! bugun karnimda hafif bi durtu var ama adetim geliyorum da diyebilir biseye yoramiyorum. adetin geliyorum alarmi gibide degil ama bilmiyorum iste, bat i 3 gün gectim artik. ama benim adet donemlerim cokta duzenli olmadigindan belki bu ay gecikmisimdir. Ayriyetten 38253849inci testi de yaptim, vallahi bu testleri aldigim magazayi zenginletcem heee bu gidisle ahaha..

naaptin testi?? hadi guzel seyler anlat!!
Bende 3 gün geçtim az önce test yaptım negatif bana baktı ben ona baktım :) benim hep düzenlidir o yüzden zaten kafam takıldı

Yok canım yaptırmadım hiç gitmedim daha çok aşırı üstüne olmadık canım düzenli ilişkiye girmedik yumurtlamayı takip etmedik bakalım bu ay çok düzenli girdim ilişkiye takip de ettim hayırlısı olsun dua felan da okuyorum kuran okuyorum nasip canım herşeyin hayırlısını versin vardır rabbimin bir bildiği
Amin canım inşallah . Sabır ve dua ile beklicez zaten bize düşeni yaptıktan sonra. Ben de ilk defa bu ay yumurtlama günü mü ( bugün ) hissettim kasık krampı ve akıntı ile. Genelde şöyle yoruyordum bu belirtiyi galiba Döllenme oldu falan diyordum diğer aylar, meğer akıntı ve kramp yumurtamın çatlamasındanmış bu ay yeni keşfettim :) hayırlısı canım Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Kızlar bnm bugun bata son 9 gun artık ama bugun su gibi akintim geliyo acaba hala yumurtlamadim mi ki
Canım geç yumurtlama ya da ikinci kez yumurtlama durumu falan olabilir. Ben bu ay yeni keşfettim inanki. Akıntı ve kasıklarımda kramp oluyordu; oramı buramı dinlediğimden, diyordum ki galiba Döllenme oldu sonra ilişki yaşamıyordum meğer yumurtam çatlıyormuş onun belirtisiymiş. Sen de günaşırı devam et tavsiyem

Canım seninle aynı durumdayım sekiz gün gecikti yarın doktora gideceğim alttan mı muayene etti
Hayir ama normali vaginal ultrasondur. Ben hastende calisiyorm iki dk bakiverdik. Sende mi femara kullandin. Bugun benm 10 gun oldu. Kasiklarim agriyor karnim gergin cok

X