Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef bende hiç belirti yok. Ne kasıkta batma.ne göğüs uçlarında koyulaşma. ne goguslerde hassasiyet ne de uyku hali yani zerre belirti yok
hahah biyandan komigime de gidiyo. vucudumuzu dinledikce ses vermiyo herhalde haha! insallah belirtisiz hamile kalanlardan oluruz!

hic degisik bisii hissetmiyorum, adetimde geliyorum demiyo. iki kez hafif bisii hissettim, tamam geliyo adetim dedim ama i ih.
sen? ay nasil dayaniyosun test yapmamaya ahaha ben erken gebelik testleri almistim, hic tik yoktu valla! nezaman yapacaksin testi?
Zor dayanıyorum ama 13aydır negatif olunca insanın eli gitmiyor teste. Belirti yok ama heran adet olcakmış gibi hissediyorum akıntım oluyor ama devamı gelmiyor gelmesin de zaten. Yarın ki duruma göre yapcam test

Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* nyks_42 nyks_42 27 Kasım :nazar:
* @sekerportakali_m 29 Ekim :nazar:
* @Vuslat ne zaman 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* @Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* @embytn 31 Ekim :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* @emineee_e 20 Ekim :nazar: 1. ---------------> :anneadayı::KK200:
* @Hatticeee32 10 Kasım :nazar:5. ------------------> :anneadayı::KK200:
* @SeevKaad 24 Kasım :nazar:
* @giustizia____ 28 Ekim :nazar:
* @patiliseker 28 Ekim :nazar:
* posterior posterior 9 Kasım :nazar:
* @17platon17 26 Ekim :nazar:
* @15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* BONCUK23 BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 24 Kasım :nazar: 3.------------------> :anneadayı::KK200:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
* @blondgunes 27 Ekim :nazar:
* @morcivertkedi 1 Kasım :nazar:
* elaide elaide 5Kasım :nazar:
* @kahvecibaby 10 Kasım :nazar:
* Fit mutlu anne Fit mutlu anne 15 Kasım :nazar:
* @Seymaaao 1 Kasım :nazar:
* @Yazankalem 24 Ekim :nazar:
* @woowoo 27 Ekim :nazar:4.-------------------> :anneadayı::KK200:
* @dvtb 11 Kasım :nazar:
* @Anneyimbenanne35 18 Kasım :nazar:
* @womanarchy :nazar: 2.------------------------> :anneadayı::KK200:
* @Aysucan20 13 Kasım :nazar:
* @sedamunzur 1 Kasım :nazar:
* @neiraida 22 Kasım :nazar:
* @mehtap mustafa 2 Kasım :nazar:
* @watchthesunset 27 Kasım :nazar:
* @esmerim53 27 Kasım :nazar:
Annelerin melekleri gelsinnnn artık .........................................:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
20 kasım beni de ekler misiinn :dua:

Zor dayanıyorum ama 13aydır negatif olunca insanın eli gitmiyor teste. Belirti yok ama heran adet olcakmış gibi hissediyorum akıntım oluyor ama devamı gelmiyor gelmesin de zaten. Yarın ki duruma göre yapcam test
bayagi uzun surmus canim, neden oyle oldu ki? cocugunuz var mi? biz asagi yukari 5 aydir aktif olarak arzuluyoruz evlat sahibi olmayi. yasimiz itibariyle de oyle onumuzde uzuuun seneler yok bebek sahibi olabilmek icin (ben 34 o 39). Allah nasip eder insallah!

bayagi uzun surmus canim, neden oyle oldu ki? cocugunuz var mi? biz asagi yukari 5 aydir aktif olarak arzuluyoruz evlat sahibi olmayi. yasimiz itibariyle de oyle onumuzde uzuuun seneler yok bebek sahibi olabilmek icin (ben 34 o 39). Allah nasip eder insallah!
Sebepsiz malesef ki. Bende 30 eşim 39 yaşında çocuğumuz yok daha tam gaz çalışıyoruz ama gelen giden olmadı. İnşallah bu ay tutmuştur da bu gecikme ondandır normalde çok düzenlidir 28 günde bir olurum bakalım heyecanla bekliyorum. Tek acaba mı dediğim normalde adet öncesi acaip tatlı yerdim bu ay ağzıma götürdüğüm an midem almıyor

Sebepsiz malesef ki. Bende 30 eşim 39 yaşında çocuğumuz yok daha tam gaz çalışıyoruz ama gelen giden olmadı. İnşallah bu ay tutmuştur da bu gecikme ondandır normalde çok düzenlidir 28 günde bir olurum bakalım heyecanla bekliyorum. Tek acaba mı dediğim normalde adet öncesi acaip tatlı yerdim bu ay ağzıma götürdüğüm an midem almıyor
insallah tutmustur kuzum. sabir guzel seydir, en hayirli en guzel sekliyle gelecek Allahin izniyle. insallah tutmustur, guzel dusunelim dimi ama! esime keciboynuzu pekmezleri findiklar bademler cevizler cinko vitaminleri aklina ne geliyosa yediriyorum (kendim de yiyorum findik ceviz badem).. guyaaaa iyi gelcek :bicak: :KK70:

insallah tutmustur kuzum. sabir guzel seydir, en hayirli en guzel sekliyle gelecek Allahin izniyle. insallah tutmustur, guzel dusunelim dimi ama! esime keciboynuzu pekmezleri findiklar bademler cevizler cinko vitaminleri aklina ne geliyosa yediriyorum (kendim de yiyorum findik ceviz badem).. guyaaaa iyi gelcek :bicak: :KK70:
Biz elimizden geleni yapalım da gerisini Allaha bırakalım. İnşallah tutmuştur bizim gibi isteyen herkesin böyle gecikince de günler geçmiyor sanki

Inşallah canım ya, Rabbim emeklerimizin umutlarımızın ve tabi dualarımızın karşılığını versin inşallah... Benim yarın yumurtlama günü 3 gündür değerlendirdim bakalım şimdiden stres sardı.
Benim de bugn yumurtlama günü canım değerlendircem bakalım inşallah tutar

Bata son 9 gün ama bnm pek umudum yok degerlendirdgimiz gunler hep sacma sapan gunler tutmaz die düşünüyorum gervi yumurtlama ne zmn oldu onuda bilmiyorum akintim hic olmadi dogru düzgün belki de yumurtlamadim daha

X