Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bütün hamilelik belirtilerinden sonra kırmızıları gören bennnn... bat 27 Kasım :ruh::KK51:

Benim bata 1 gün kaldı. Sonuç ne olcak çok merak ediyorum. Kendimi regl olcak gibi hissetmiyorum yine de hayırlısı bakalım

Kırmızıyi gormeden umutsuzluga kapilma cnm
Kırmızılar geldi canım :KK61:en azından günü hala şaşmıyor 28 i gecmıyor bende ıyı bır tarafını bulmaya çalısıyorum :KK22:yeni bat 28 kasım :KK6:kasım ayında tanısma yıldönümümüz ya 24 kasım :dua:inşallah eşime hayatının hediyesini veririm bu ay :dua:

Bugünöğleye doğru kanamam oldu cnm. Kimyasal olduktan sonra reglim çok erken gelmeye başladı bu iyi mi kötü mi bilemedim. Normalda 40 günde anca gelir bu ay 25. Gün geldi.
Bnmde 25 gunde gelmişti kimyasaldan sonra ilk adetim bklm bu sefer nasıl olacak

Kırmızılar geldi canım :KK61:en azından günü hala şaşmıyor 28 i gecmıyor bende ıyı bır tarafını bulmaya çalısıyorum :KK22:yeni bat 28 kasım :KK6:kasım ayında tanısma yıldönümümüz ya 24 kasım :dua:inşallah eşime hayatının hediyesini veririm bu ay :dua:
İns cnm hayırlısı düzenli olması da güzel

Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* nyks_42 nyks_42 27 Kasım :nazar:
* @sekerportakali_m 29 Ekim :nazar:
* @Vuslat ne zaman 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* G Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* embytn embytn 31 Ekim :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* @emineee_e 20 Ekim :nazar: 1. ---------------> :anneadayı::KK200:
* H Hatticeee32 10 Kasım :nazar:
* @SeevKaad 1 Kasım :nazar:
* @giustizia____ 28 Ekim :nazar:
* @patiliseker 28 Ekim :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* @17platon17 26 Ekim :nazar:
* @15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* @BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 24 Kasım :nazar: 3.------------------> :anneadayı::KK200:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
* @blondgunes 27 Ekim :nazar:
* morcivertkedi morcivertkedi 1 Kasım :nazar:
* @elaide 5Kasım :nazar:
* @kahvecibaby 10 Kasım :nazar:
* Fit mutlu anne Fit mutlu anne 15 Kasım :nazar:
* @Seymaaao 1 Kasım :nazar:
* @Yazankalem 24 Ekim :nazar:
* @woowoo 27 Ekim :nazar:4.-------------------> :anneadayı::KK200:
* @dvtb 11 Kasım :nazar:
* @Anneyimbenanne35 18 Kasım :nazar:
* @womanarchy :nazar: 2.------------------------> :anneadayı::KK200:
* @Aysucan20 13 Kasım :nazar:
* sedamunzur sedamunzur 1 Kasım :nazar:
* @neiraida 22 Kasım :nazar:
* @mehtap mustafa 2 Kasım :nazar:
* @watchthesunset 27 Kasım :nazar:
* @esmerim53 27 Kasım :nazar:
Annelerin melekleri gelsinnnn artık .........................................:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
20 Kasım benim de.. Son olsun inşallah

Kizlar bata son 1-2 gün... 2 ya da 3 kasim kirmizi bekliyorum. Belirtim yok ama lekelenme gelince ağrılarım baslayabilir. Hepimize simdiden olan olmayan hayirli olsun

Kızlar iğnenin 10.günü test yaptım amacım çizgi çıkarsa iki güngsonra değişimi takip etmek. İkinci çizgi silik olarak var. Çatlatma iğnesini 6. Kullanışım 8. gün bembeyaz olurdu. İnşallah yanılmam İnşallah bebeğim benimledir hep benimle kalır. Marka redplus yanılma payı var mı bilmiyorum

Kızlar iğnenin 10.günü test yaptım amacım çizgi çıkarsa iki güngsonra değişimi takip etmek. İkinci çizgi silik olarak var. Çatlatma iğnesini 6. Kullanışım 8. gün bembeyaz olurdu. İnşallah yanılmam İnşallah bebeğim benimledir hep benimle kalır. Marka redplus yanılma payı var mı bilmiyorum
testlerini at istersen bakalım bi biliyosun en iyi doktorlar kk topiclerinden çıkar :KK53: insallah bebeğin seninledir

testlerini at istersen bakalım bi biliyosun en iyi doktorlar kk topiclerinden çıkar :KK53: insallah bebeğin seninledir
Maalesef fotoğrafta görünecek kadar yoklar teyzesi daha çok minik:)) hayalet çizgi canım ama 8. Günden itibaren tek çizgi çıkıyordu. Kimyasal geçirdiğimde hep çift çıktı. Yinede çok umutlanmıyorum elimde test var yarın da yaparım çizgi koyulaşırsa umut var demektir inşallah

X