Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kilodan burun mu kanarmis ki? Yani belki sinir ucu kanamasi falandir baksalardı bi degisikmis
Burun kanaması kilodan değil tansiyon kilodan canım. Tansiyon çıkınca burnum kanıyor :KK43: Ilk etapta zayıflamam gerektiğini söyledi başka bir sorun yokmus çok şükür

Burun kanaması kilodan değil tansiyon kilodan canım. Tansiyon çıkınca burnum kanıyor :KK43: Ilk etapta zayıflamam gerektiğini söyledi başka bir sorun yokmus çok şükür
Aynen cnm olsun ya Allah buyuk napican bende 90 kiloydum 6 sene boyunca olmadi doktor dedi kilolusun yumurtaliklarda yaglanma var 8 ayda zayifladim suan 73 kiloyum ve hemen kaldim tbi düsuk oldu ama demek istedigim kilo yuzundende olmuo buna inandm cnm

Ay tv de obezlerin patir patır doğurmasını görüyorum ya.. bende balik etliyim 10 kg fazlam var doktor normale çekin kendinizi demisti.
O insanlarin o rahme tutunuyor da masallah yani

Aynen cnm olsun ya Allah buyuk napican bende 90 kiloydum 6 sene boyunca olmadi doktor dedi kilolusun yumurtaliklarda yaglanma var 8 ayda zayifladim suan 73 kiloyum ve hemen kaldim tbi düsuk oldu ama demek istedigim kilo yuzundende olmuo buna inandm cnm
Yok canım ya biz zaten korunuyoruz yaşım daha 23 o yüzden biraz bekleyelim dedik birikim falan yapıyoruz şüpheye düşmüştük bu ay o yüzden ama yokmuş zaten. Ben kiloyla alakalı olduğunu düşünmüyorum yengem 120 kilo hamile kaldı çevremdeki çoğu insan öyle kilolu hamile kaldılar hep. Ya tabi kişiden kişiye değişir bünye kiloya alışık değilse tepki verebilir Allah hayırlısını versin inşallah. Bakalım bir kaç ay diyet yapalım tansiyon sağlık olaylarım düzelsin ondan sonra inşallah

son 5 gun bat'a. erken hamilelik testi yaptim sabah yine, bata dort gun kala yapilabilenlerden en erken. negatif cikti tabiki ama zaten sifir belirti yasiyorum. ay cok heyecanliiii! onumuzdeki ay icin hazirlamam lazim galiba kendimi ama olsun yinede keyifli ve heyecanli bence:))

siz ne durumdasiniz kizlar?

lekelenmem sürüyor kahverengi şeklnde. Kasıklarımda ağrı ve göğüslerimde sızı var. Umutlanmak istemiyorum hyrlısı bakalım. yrına kadar kırmızılar gelmezse bakcaz artık

selam kizlar benide ekleyin listeye 27 kasim bende dun adet oldum ekim fos gecti bakalim bu ay olur insallah

kızlar bugün doktora gdeceğim adetim gecikti test yaptım ama hamilelik çıkmadı. doktora neler sorayım ya? geçenki bi sene bekle öyle gel demişti.şimdi her testi yapın diyeceğim.

Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* nyks_42 nyks_42 10 Kasım :nazar:
* ironman_2020 ironman_2020 29 Ekim :nazar:
* @Vuslat ne zaman 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* @Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* embytn embytn 31 Ekim :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* @emineee_e 20 Ekim :nazar: 1. ---------------> :anneadayı::KK200:
* @Hatticeee32 10 Kasım :nazar:
* @SeevKaad 1 Kasım :nazar:
* @giustizia____ 28 Ekim :nazar:
* patiliseker patiliseker 28 Ekim :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* @17platon17 26 Ekim :nazar:
* @15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* @BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 24 Kasım :nazar: 3.------------------> :anneadayı::KK200:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
* @blondgunes 27 Ekim :nazar:
* @morcivertkedi 1 Kasım :nazar:
* elaide elaide 5Kasım :nazar:
* @kahvecibaby 10 Kasım :nazar:
* Fit mutlu anne Fit mutlu anne 15 Kasım :nazar:
* @Seymaaao 1 Kasım :nazar:
* @Yazankalem 24 Ekim :nazar:
* @woowoo 27 Ekim :nazar:4.-------------------> :anneadayı::KK200:
* @dvtb 11 Kasım :nazar:
* @Anneyimbenanne35 18 Kasım :nazar:
* @womanarchy :nazar: 2.------------------------> :anneadayı::KK200:
* @Aysucan20 13 Kasım :nazar:
* sedamunzur sedamunzur 1 Kasım :nazar:
* @neiraida 22 Kasım :nazar:
* @mehtap mustafa 2 Kasım :nazar:
* watchthesunset watchthesunset 27 Kasım :nazar:

Annelerin melekleri gelsinnnn artık .........................................:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydın kızlar geceden beri regl sancısı çektimm sanırım kırmızılar yakındırr :cry:

Bat kaç gün gecince gebelik testi yapılırsa en dogru sonuc cıkar
bat işleri karıştı iyice bnm cnm. Kimyasaldan sonra regl düzenm bozuldu . ama daha vardı regl olmama.. Şu an regl sancım var ama pede adet gibi yoğun bir kanama gelmiyor. lekelenme gibi pembeler geliyor.. Sonu kırmızı gibi görünüyor. Üstüne görme olayını yaşayan varsa aranzda bilgilendirrse sevinirim.

bat işleri karıştı iyice bnm cnm. Kimyasaldan sonra regl düzenm bozuldu . ama daha vardı regl olmama.. Şu an regl sancım var ama pede adet gibi yoğun bir kanama gelmiyor. lekelenme gibi pembeler geliyor.. Sonu kırmızı gibi görünüyor. Üstüne görme olayını yaşayan varsa aranzda bilgilendirrse sevinirim.
Adet gibi görünüyor ama üstüne görme de olabilir bekle bakalım. Gecen ay benimde oyle oldu 5 gün gecikmenin ardından kahverengi lekelenmeler ve ertesi gün kırmızılaştı adet oldum. benim dün batımdı olmadım ama bekarlığımdan beri klasik her ay olan adet belirtilerim var. Karın ağrısı göğüs hassaslığı vs. Hamilelik belirtisi yok gibi ama test yapsam varsa cıkar mı bat 1 gün gecti sadece?

Adet gibi görünüyor ama üstüne görme de olabilir bekle bakalım. Gecen ay benimde oyle oldu 5 gün gecikmenin ardından kahverengi lekelenmeler ve ertesi gün kırmızılaştı adet oldum. benim dün batımdı olmadım ama bekarlığımdan beri klasik her ay olan adet belirtilerim var. Karın ağrısı göğüs hassaslığı vs. Hamilelik belirtisi yok gibi ama test yapsam varsa cıkar mı bat 1 gün gecti sadece?
belki çıkabilir cnm. batın geçtiyse yap . ya da 2 gün daha bekle.

Başlığa bittim :d Geç kaldık biz bir dahaki kasıma artık :d

Canım benim kasık agrısı gectı sadece göğüslerim cok sıstı ve cok agrıyo bırgun kala bıle test yaptım ama hala negatıf umudum yok yarın regl gelir kesin bekliyorum :işsiz::KK51:

X