Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım günaydın hadi bence test yap artık sen
Kuzum yapmak istiyormda daha iki gun gecti diye hemen yapmayayim dedim. Femara kullandgm icin gecmisse diye aklima geliyor. Progesteron dusuk cikti diye. Keske baktirmasaydm insanin kafasi karisiyor valla

Kuzum yapmak istiyormda daha iki gun gecti diye hemen yapmayayim dedim. Femara kullandgm icin gecmisse diye aklima geliyor. Progesteron dusuk cikti diye. Keske baktirmasaydm insanin kafasi karisiyor valla
İşte sabırsız olduğumuz için herşeyi önceden öğrenmek istiyoruz. Allahtan ümit kesilmez canım benimde 6 günüm kaldı sabah bel ağrısıyla uyandım göğüs uçlarım desen dokunamıyorum bile. Eşim dün dedi bence sende var bişiler hadi inşallah dedim bende

nasılsnz kızlarr.. batları yakın olanlar yok mu belirti?

Ben dayanamadım perşembe için doktordan randevu aldım. Kimyasal gebelik geçirmiştim ya onu danışıcam.. İyi bi doktor en azından içim rahat etsin. Ekstra bi tavsiye önerirse senide bilgilendiririm canım

Kızlar sistit yaşıyan varmı bir gunde geçermi bi de idrar yaptıktan sonra bi kaç damla peceteye açık kırmızı leke gelmesi sistitten olurmu?

Ben yaşamıştım cipro ve monurol verdi doktor. Çocuk denemelerine başlamadan en azından onu halledeyim demiştim. Ama en büyük ilacı bol bol su. Günde 2 litre su iç her gün. Suyla bile temizlenme ihtimali var. En azından tekrarlamaz.

Ben dayanamadım perşembe için doktordan randevu aldım. Kimyasal gebelik geçirmiştim ya onu danışıcam.. İyi bi doktor en azından içim rahat etsin. Ekstra bi tavsiye önerirse senide bilgilendiririm canım
Tmm cnm. İnş iyi hberlerle dön

Slm kızlar bugün adet olacak gibi ağrılarım var göğüslerimde hassasiyet de hat safhada adetime daha on gün var tahminimce ... inş hasta olmam

Erken gebelik yap istersen. Benim adetimin geciktiği gün normal gebelik testinde çook silik bi çizgi çıkmıştı. Predictor ultra erken gebelik testini aldım yaptım hemen onda baya belirgin 2 çizgi çıktı. Ultra erkenlerin hassasiyeti daha yüksek

Erken gebelik yap istersen. Benim adetimin geciktiği gün normal gebelik testinde çook silik bi çizgi çıkmıştı. Predictor ultra erken gebelik testini aldım yaptım hemen onda baya belirgin 2 çizgi çıktı. Ultra erkenlerin hassasiyeti daha yüksek
Yapmayavağım canm sabırla bekleyeceğim. Kaç aydr yapıyorum tertemz test. Moralm alt üst oluyor dur bakalım hyrlısı inş rabbim verdyse olur

Yapmayavağım canm sabırla bekleyeceğim. Kaç aydr yapıyorum tertemz test. Moralm alt üst oluyor dur bakalım hyrlısı inş rabbim verdyse olur

Senin daha 10 gün var zaten sen yapma çok erken. Bozma moralini lütfen :KK200: Yaş kaçtı? ilk çocuk sizinde değil mi?

Kızlarrr eveeeet adet ağrısı gibi bir ağrıdan olsa kahve bir akıntı da arkasndan geldi ve başka bir şey yok . Eğer akşama artmazsa belki bir umut bağlayabikirim bu belirtiye..

Kuzum gunaydin baska bi sorun olmasinda bu burun kanamasi boyle ne bliim eger gebelik yoksa bu sorun icinde bi doktora gozuk cnm
Gebelik yok canım hastaneye adım atar atmaz regl oldum :KK70: doktor kilodan kaynaklı olduğunu söyledi diyetisyene yönlendirdi

X