Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canim ya bende cok seviyorum cevremde bukadar iyi insan yok beni bukadar anlayan dinleyen kimse yok iyiki uye olmusum diyorum Allah hepinizden razi olsun...
Amin cnm cumlemizden sen kac yasindasn bi oglun varmis snrm onceki mesajlarda oyle gordum yanlis hatrlamiyorsam

Maşallah bende 24 yasindayim 4 yaşında bi kızım var ikinciyi istiyoruz Allah nasip ederse
Bizde cnm Allah izin vrrirse oglum kardes cok istiyor tbi esimle bende 6 yil sonra tekrar hamile kaldim nasip olmadi 13 haftalik kalbi durdu kurtaj olmak zorunda kaldim cok uzgunuz ailecek cnm daha 11 gun oldu kurtaj olali ...

Bizde cnm Allah izin vrrirse oglum kardes cok istiyor tbi esimle bende 6 yil sonra tekrar hamile kaldim nasip olmadi 13 haftalik kalbi durdu kurtaj olmak zorunda kaldim cok uzgunuz ailecek cnm daha 11 gun oldu kurtaj olali ...
Allah bagislasin yavrunu buarada cnm

Gecmis olsun cnm herseyin hayirlisi bunda da vardir bi hayır ins en kisa zamnda saglikla hamilr kalirsn tum isteynlerle beraber

Bat 30 ekim şimdilik:) 30 ekime saat itibariyle girdik sabah kırmızıları görürüm diye düşünüyorum birkaç gündür adet belirtileri de var ekim olmadı sanırım ama nasip. Bat olarak 28 kasımı ekleyin benden yinede:)

Canım sonucları öğrenemedim henüz bugünde yine burnum kanayarak uyandım uykudan saat 5.30 gibi neler oluyor böyle tansiyonum çıkıyor hamileliktense basında böyleyse sonunu düşünemiyorum hayırlısı olsun inşallah

Canım sonucları öğrenemedim henüz bugünde yine burnum kanayarak uyandım uykudan saat 5.30 gibi neler oluyor böyle tansiyonum çıkıyor hamileliktense basında böyleyse sonunu düşünemiyorum hayırlısı olsun inşallah
Kuzum gunaydin baska bi sorun olmasinda bu burun kanamasi boyle ne bliim eger gebelik yoksa bu sorun icinde bi doktora gozuk cnm

Kuzum gunaydin baska bi sorun olmasinda bu burun kanamasi boyle ne bliim eger gebelik yoksa bu sorun icinde bi doktora gozuk cnm
Tansiyon yüksekliğinden kanıyor pazar günü acile gitmiştim ama tansiyon neden çıkıyor onu anlayamadım bugün kursa gitmesemde hastaneye mi gitsem acaba hem kadın dogumada gözükürüm burun kanaması ile ilgilide gözükürüm kulak burun boğaza mi gitmem lazım acaaba

Gunaydin kizlar bu femara regl geciktiriyor mu hic duydunuz mu. Yada kucuk kalan yumurtalar ?

X