Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dedğim gibi takip için gitmediğim için bilemiyorum açıkcası. Çünkü ne zaman doktora gitsem moralim bozuluyor doktor bana hsgden sonra 3 ay bekleyelim olmazsa aşılama yaparız demişti bu 2. Ayım ya beklicem bir ay daha yada aşılama için tedaviye başlıcam beklemek yordu çünkü. Benimde göğüs hizzamda o yanma hissi ve afedersin sürekli gaz halim var
Doktorlar sanadami normal yolla olaz diyip duruyor

Doktorlar sanadami normal yolla olaz diyip duruyor
Demediler henüz ama bi ihtimal işte normal yollarla deniyoruz. Her ay bu ay tamam diyorum ama olmuyor ilk defa bu kadar yoğun belirtiler yaşıyorum sağ kasığım pıt pıt atıyor bugün ama işte vücudumu da dinlemek istemiyorum

Demediler henüz ama bi ihtimal işte normal yollarla deniyoruz. Her ay bu ay tamam diyorum ama olmuyor ilk defa bu kadar yoğun belirtiler yaşıyorum sağ kasığım pıt pıt atıyor bugün ama işte vücudumu da dinlemek istemiyorum
Evet progesteron testi olmasa bende umutlanicam cunku bende de degisik seyler var. Sagdan yumurtladm sag bacagim cekiyor mesela ☺alt karnim cok sert. Gecen tansiyonm aniden dustu falan filan

Kizlar benide ekler misiniz :anne: benim bat 27 ekim diye gösteriyordu takvim gün geçtikçe bugün başlayabilir diye devam etti normalde 2 aydır 26 günde bir oluyorum. Genele baktığımızda 25-30 günleri arasında olurum. Bugün 31. Gün gelen giden yok henüz :KK9: dün sabah uyurken aniden burnum kanamaya başladı 1 çay bardağı dolup taşmıştır uykudan uyandım aniden ilk defa geldi başıma :KK42: sonrasında midem çok bulandı başım ağrıdı akşama doğru acile gittik tansiyonum yüksekmiş dil alti verdiler düşürdüler mide bulantısı içinde iğne vurdular ama hamilelik için zararlı değilmiş sordum doktora ateşim de 36.9 du. Tam giderken gebelik için test yapalım mı dedi bende yapalım dedim idrar tahlili yaptık ama sonucu bekleyemedim eşim ise gidecekti internetten kontrol ediyorum sürekli henüz yansımamış tatil diye mi acaba :confused: Allah isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah güzel haberler alırız hep beraber Allah ın izniyle :KK36:
Neyaptn cnm merak ettim?

Evet progesteron testi olmasa bende umutlanicam cunku bende de degisik seyler var. Sagdan yumurtladm sag bacagim cekiyor mesela ☺alt karnim cok sert. Gecen tansiyonm aniden dustu falan filan
Bikaç gün bekle test yap bence eğer hamilelik yoksa adetin gecikmesi de kötü olur. Gerçi mevsim geçişlerinde bikaç günlük kaymalar olabiliyor. Bide sabah ateşine bi bak bakalım kaç çıkacak ama yataktan kalkmadan bakman lazım

Neyaptn cnm merak ettim?
Bekliyorum hala sisteme yansımamış ya aslında normalde hiçbirşey hissetmedim sadece dün o anlattıklarım oldu aklımda hiç yok normalde ama buraya yazınca okuyunca şimdi içimi bi korku aldi ya olursam diye bilmiyorum

Bikaç gün bekle test yap bence eğer hamilelik yoksa adetin gecikmesi de kötü olur. Gerçi mevsim geçişlerinde bikaç günlük kaymalar olabiliyor. Bide sabah ateşine bi bak bakalım kaç çıkacak ama yataktan kalkmadan bakman lazım
Vucudum cok sicak her temas eden yaniyorsun diyip duruyor zaten. Regl belirtisi olsa bari onu beklerm. Her ay aciyan goguslermin simdi acimayasi tutu ☺

Vucudum cok sicak her temas eden yaniyorsun diyip duruyor zaten. Regl belirtisi olsa bari onu beklerm. Her ay aciyan goguslermin simdi acimayasi tutu ☺
Ah bu belirsizlikler mahvediyor bizi :) valla benim göğüsler dünden beri içten içten sızlıyor uçları sert sürekli bilmiyorum kafayı yemezsek iyidir

Bekliyorum hala sisteme yansımamış ya aslında normalde hiçbirşey hissetmedim sadece dün o anlattıklarım oldu aklımda hiç yok normalde ama buraya yazınca okuyunca şimdi içimi bi korku aldi ya olursam diye bilmiyorum
Canim Allah büyük dua et kuzum dünde forumda bi arkadaşla bekledik oda kan verdi beraber bekledik ve dün hamile oldugunu ogrendi insallah sendende duyarim mutlu haberi kuzum ugurlu gelirim sana insallah:KK5:

Canim Allah büyük dua et kuzum dünde forumda bi arkadaşla bekledik oda kan verdi beraber bekledik ve dün hamile oldugunu ogrendi insallah sendende duyarim mutlu haberi kuzum ugurlu gelirim sana insallah:KK5:
Ayy inşallah canım benim Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah :KK19: sen hamile mısın peki canım

Ayy inşallah canım benim Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah :KK19: sen hamile mısın peki canım
Yok kuzum ya 10 gün once 13 haftalik bebegimi kalbi durmasi uzerine kaybettim 20 gündur ölüymus karnimda melegim bakalim caliamalara devam edicem cnm rabbim tez zamanda kucagimiza almamizi nasip etsin psikolojik olarak anca topluyorum kendimi boyle guzel haberler beni cok mutlu edio cnm

Yok kuzum ya 10 gün once 13 haftalik bebegimi kalbi durmasi uzerine kaybettim 20 gündur ölüymus karnimda melegim bakalim caliamalara devam edicem cnm rabbim tez zamanda kucagimiza almamizi nasip etsin psikolojik olarak anca topluyorum kendimi boyle guzel haberler beni cok mutlu edio cnm
Başın sağolsun canım Allah bir daha böyle acılar göstermesin inşallah. Inşallah hayırlı haberler alırız

Başın sağolsun canım Allah bir daha böyle acılar göstermesin inşallah. Inşallah hayırlı haberler alırız
Insallah cnm bnm Rabbim senide sevindirsin herkezi guzel haberini bekliyorum cnm olmazsada hic uzulme caninin sagligi onemli kuzum

Insallah cnm bnm Rabbim senide sevindirsin herkezi guzel haberini bekliyorum cnm olmazsada hic uzulme caninin sagligi onemli kuzum
Sağol canım zaten olursa mucize olucak hiç beklemiyordum çünkü bilerek olmamış olcak yani :olamaz: ama inşallah hakkimizda hangisi hayırlısıyla o olsun :KK36:

Doktor bekleme süresi vermedi mi canım. 13 hafta çokta az değil. Düştükten ziyade doğum olmuştur. Rahmin toparlansın yeni bebeğe hazır olsun. Riskli diye biliyorum

Kurban bayramı zamanında kimyasal geçirdim. 6 aydor tedavi görüyordum o ay bayrama denk gelince tedaviyi iptal ettik. Aşırı gaz vardı senin gibi üşüttüm herhalde dedim meğer hamileymişim ama kimyasal oldu.
Canm ne tedavisi görüyorsun

Canm ne tedavisi görüyorsun
PCO VAR canım 3ay klomen kullandım ya yumurta hiç oluşmadı yada olgunlaşmadı kalitesizdi 4.ay klomen + iğnelerle anca cevap verdi. Kurban Bayramı yumurta takibi gününe denk gelince esgeçtik. İğnessiz hapsızhyumurtası oluşmayan ben yumurtlamışım döllenmiş bile. Ama kimyasal oldu. Yaz tatili olunca köydeydik traktör bindik erik topladım onlar biraz sarstı belki o dönem tutunamadı. Şimdi estrofem progesteron ve kanksulandırıcı iğneyi ekledik. Yarın çatlatma iğnesinin birinci haftası dolacak iki yumurtam vardı bekliyorım. Haftaya belli olur

canım başın sağolsun burada mücizeler okudukça güçleniyorum senin de öyle olacak umarım

PCO VAR canım 3ay klomen kullandım ya yumurta hiç oluşmadı yada olgunlaşmadı kalitesizdi 4.ay klomen + iğnelerle anca cevap verdi. Kurban Bayramı yumurta takibi gününe denk gelince esgeçtik. İğnessiz hapsızhyumurtası oluşmayan ben yumurtlamışım döllenmiş bile. Ama kimyasal oldu. Yaz tatili olunca köydeydik traktör bindik erik topladım onlar biraz sarstı belki o dönem tutunamadı. Şimdi estrofem progesteron ve kanksulandırıcı iğneyi ekledik. Yarın çatlatma iğnesinin birinci haftası dolacak iki yumurtam vardı bekliyorım. Haftaya belli olur
hyrlısı cnm canını sıkma kmyasal gebeliğin senn hareket etmenle bir alakası yok sağlıklı olmayan bir sperm yada yumurtanın birlşmesi sonucu oluyormuş yani dert etme. her şeyde vardr bi hayır

inş hyırlı hberler al cnm

X