Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kizlar bugün 1-2 damla seklinde kan geldi benden:18:
adetime 4 gün var
ve cok akintim var:KK17:
onun haricinde hic bir belirtim yok:KK50:

sizce iyi bir haber mi bu???

insallah hepimiz icin hayirlisi olur

Kızlar ben şehir dışına çıkıyorum. Nete giremeyebilirim. Hepinizi öpüyorum. İyi haftasonları hepinize. Geldiğimde inşallah güzel haberlerinizi almış olurum ve listemizde yeni yeni hamişlerimiz olur inşallah. İyi akşamlar hepinize.:KK71:

canım ben dün doktora gittim genel muayene için bende pco var doktor ocakta gel demişti ama ben bu ay gittim rahim temiz çıktı sol tarafta çatlamamış bi yumrtan var ama endişelenme dedi ama bebek yokmuş:KK43: ilaç yazdı hem adet düzenleyici hemde rahim kuvetlenmesi için dedi 6 ay kullan eğer bebek olmazsa gel tedaviye başlayalım dedi yani bende bu ay bişi yok hayırlısıyla ocakta inş...

inşallah canım ocakta hamiş kalırsın sende ilaçlarını aman düzenli kullan tatlım rahminde temizmiş çok şükür gerisi rabbime kalmış hakkında hayırlısı olsun...

Kızlar ben şehir dışına çıkıyorum. Nete giremeyebilirim. Hepinizi öpüyorum. İyi haftasonları hepinize. Geldiğimde inşallah güzel haberlerinizi almış olurum ve listemizde yeni yeni hamişlerimiz olur inşallah. İyi akşamlar hepinize.:KK71:

güle güle git güle güle gel canım:90::KK16:

kızlar sakın kafanıza takmayın bende sızın gıbıydım dusugumden sonra cok uzuldum banada dedıler sakın uzulme dusukten sonra hemen hamıle kalırsın.3 ay kalmadım dedım hanı kalınır dıyolardı herks kalıyor ben nıye kalamıyorum bakın 4. ayda kaldım sımdı tekrar hamıleyım sakın kafanıza takmayın hayatınızı yasayın canlarım zamanı gelınce hepsı oluyor.

düşük nedenin nedir?
bi de hiç korku yaşıyor musun ya ikincisi de düşerse?

düşük nedenin nedir?
bi de hiç korku yaşıyor musun ya ikincisi de düşerse?

kımyasal gebelık yasadım ben adetım 1 gun gecınce gebelık testı yapmıstım sılık cıkmıstı kan testı yaptırdım pozıtıf cıkmıstı ama 1 hafta sonra bastan kahve rengı leke arkasındadan kanamam basladı ve dusuk yapıyormusum.bır cok ınsan bunu yasarmıs ve bılmezmıs adet gecıkmesı sanıp kanamada baslayınca adet oluyorum sanırmıs. ama bızım gıbı ınsanlar sabırsız oldugu ıcın oluruna bırakmıyoruz onun ıcın doktorlar adetınızın 10 gun gecmesını bekleyın dıyolar. bastan cok korkuyodum 2. hamılelıgımı duydugumda yıne aynı seylerı yasıyacagım dıye sagolsun doktorum cok moral verdı olucagı varsa bunun onune gecemeyız ne yazılmıssa onu yasıcaz. doktorum bana dedıkı sakın uzulme dusunme dusecegı varsa zaten duser ben kımlerı hamıle kaldırdım dogurttum senıde dogurturum merak etme dusersede uzulme gıbılerınden konustu.once allahıma sonrada doktoruma guvenıyorum benım cevremde okadar cok dusuk yasıyan ve sonrada hamıle kalıp saglıklı cocuklar doguran varkı artık kanun gıbı olmus dusuk olayı herkes yasıyor. olcakla ölceğin önüne gecemeyiz canım.

naciyecim nasılsın tatlım nasıl gidiyo hamişlik

ıyıyım canım sen nasılsın? hamılelık sımdılık ıyı gıdıyor arada kendını hıssettırıyor yorgunluk ve bıraz bulantılar ama ıyıyım yanı zor gecmıyor sukur. 21ınde doktor kontrolumuz var kalp atısı ıcın onun ıcın gun sayıyorum hayırlısıyla bıde kalp atısını duysaydık rahatlıcaz.

kıslar siz folik asit ve vitaminden başka ilaç içiyomusunuz..doktor bana vermedi ama okuduğum kadarıyla progestan içenlerde baya var bende içsemmi diye düşünüyorum ya gelecek ay başlıcas inş. tekrar çalışmalara eşimi ikna etmeyi başardım :KK52: ama şimdide tekrar aynısı olursa diye korkuyorum öyle olursa kızar bana beklemedinde oldu diye o yüzden progestana başlasammı diye düşünüyorum ama doktor vermedende olurmu bilmiyorum sizce ?

inş. hayırlısıyla kucağına alırsın sağlıklı bi şekilde ikixciklerini.ve inş. biri kız biri oğlandır. :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kız aynen ben de öle düşünüyorum.ikiz olsa da ikisi birden çıksa(üçüz düşünemem!:KK1:)
Allah gönlümüze göre verir inş.sağlıklı ve hayırlı bi şekilde.

ins cznım coktşk edıyorum bende cok merak edıyorum doktora cuma gunu gıdıcem hayırlısı bende cok sevındım ıkız gıbı dedı dr inş ikizdir allahım sizede nasip etsin

Tavascım 41 kere maşallah. Ne güzel ikiz haberi alırsın inşallah ve Mevlam sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip eder. Çok güzel ya. Bir sefer de 2 tane. :KK70: Hatta ben diyorum 3 tane istiyorum, üçüz olsa 1 seferde çıkıverse. :KK70: Sonra da sağlıkla olsun da diyorum kaç tane olursa olsun. :) Allah en hayırlısı nasip etsin.

evet canım inş senınde üçüzün olur bende cok heyecanlıyım inş canım olur ya kib en önemlisi saglıklı olsun

kıslar siz folik asit ve vitaminden başka ilaç içiyomusunuz..doktor bana vermedi ama okuduğum kadarıyla progestan içenlerde baya var bende içsemmi diye düşünüyorum ya gelecek ay başlıcas inş. tekrar çalışmalara eşimi ikna etmeyi başardım :KK52: ama şimdide tekrar aynısı olursa diye korkuyorum öyle olursa kızar bana beklemedinde oldu diye o yüzden progestana başlasammı diye düşünüyorum ama doktor vermedende olurmu bilmiyorum sizce ?

öncelikle çok sevindim eşini ikna etmene!':nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
bana da vermedi.bende düşündüm doktor vermeden kullanayayım mı diye ama sonra doktora danışmanın daha mantıklı olduğunu düşündüm.zaten kan pıhtılaşması için de test yaptıracağım.2. bebek için daha dikkatli olmalıyız!
kan uyuşmazlığımız yok.tiroidim yok.kan phtılaşmasını öğrenmem gerekir!bence sende kan pıhtılaşması için test yaptır.
iyi düşünelim iyi olsun.
sağlıklı bebiş düşünelim sağlıklı bebiş olsun.

öncelikle çok sevindim eşini ikna etmene!':nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
bana da vermedi.bende düşündüm doktor vermeden kullanayayım mı diye ama sonra doktora danışmanın daha mantıklı olduğunu düşündüm.zaten kan pıhtılaşması için de test yaptıracağım.2. bebek için daha dikkatli olmalıyız!
kan uyuşmazlığımız yok.tiroidim yok.kan phtılaşmasını öğrenmem gerekir!bence sende kan pıhtılaşması için test yaptır.
iyi düşünelim iyi olsun.
sağlıklı bebiş düşünelim sağlıklı bebiş olsun.

teşekkür ederim canm bende çok sevindim valla dayanamadı sonunda kabul etti:KK76:bana dktr birsürü test yaptı bilmiyorum içlerinde o da varmı ama doktora bi gitmek lasım haklısın.bu kan pıhtılaşması diğer testlerde belli olmuyomu acaba o kadar test yapıyolar hamile olduğumuz anlaşılınca ama valla bu doktorlara ben akıl sır erdiremedim bu pıhtılaşma bu kadar önemli bizim için madem neden her hamileden hemen bu testi istemiyolar sonra böyle üzülüyoruz.. ama ben inanıyorum inşlh bu sefer hamiş kaldığımızda sağlıklı olcak bebişlerimiz..

teşekkür ederim canm bende çok sevindim valla dayanamadı sonunda kabul etti:KK76:bana dktr birsürü test yaptı bilmiyorum içlerinde o da varmı ama doktora bi gitmek lasım haklısın.bu kan pıhtılaşması diğer testlerde belli olmuyomu acaba o kadar test yapıyolar hamile olduğumuz anlaşılınca ama valla bu doktorlara ben akıl sır erdiremedim bu pıhtılaşma bu kadar önemli bizim için madem neden her hamileden hemen bu testi istemiyolar sonra böyle üzülüyoruz.. ama ben inanıyorum inşlh bu sefer hamiş kaldığımızda sağlıklı olcak bebişlerimiz..

kan pıhtılaştıran maddelere ait testler varmış.
ya canım çok sıkıldı.offf kıürtaj sonrası ilişki başlangıcında ağrılarım ve acıma oluyor.bi de akıntım çok pis kokmaya başladı.
bi doktora sordum.ENDOMETRİT olabilir dedi!o da çocuk yapmayı engelliyormuş.
hatta yumurtalıklara felan kaplıyormuş.
hatta ilerlerse rahmin alınmasını gerektiriyormuş.
ooofffffff moralim sıfır ya!:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

pko var bi de endometrit çıkarsa...! Allah ım sen kaldıramayacağımız kadar ağır yükler yükleme.

sevgili sevdebilge ve minik yaramaz teşekkürler ilginiz için umarım bu ay sizden güzel haberleri duyarız...umarım ben ve benim gibi diğer arkadaşlarım ocak ayında şu kırmızıyı sadece gebelik testinde ve çift olarak görürüz hayırlısıyla...sizler için yürekten dua ediyorum...

kan pıhtılaştıran maddelere ait testler varmış.
ya canım çok sıkıldı.offf kıürtaj sonrası ilişki başlangıcında ağrılarım ve acıma oluyor.bi de akıntım çok pis kokmaya başladı.
bi doktora sordum.ENDOMETRİT olabilir dedi!o da çocuk yapmayı engelliyormuş.
hatta yumurtalıklara felan kaplıyormuş.
hatta ilerlerse rahmin alınmasını gerektiriyormuş.
ooofffffff moralim sıfır ya!:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

pko var bi de endometrit çıkarsa...! Allah ım sen kaldıramayacağımız kadar ağır yükler yükleme.
benimde bazen akıntım kötü kokuyo hemen enfeksiyon kapabiliyoruz bildiğin gibi öyle bişeydir yada üşütmüşsündür canım ya dediğin gibi bişey olduğunu sanmıyorum,kürtajdan dolayı oluyodur o agrılarda bence hemen aklına kötü şeyler getirip üzme kendini kürtajdan önce varmıydı ilişki sırasında bişey mesela benim 2 sene olcak ama ben hala rahat bir ilişki yaşıyamıyorum sende böle bi sorun varmıydı,eger öle bişey yoktuysa kesin kürtaj ve düşükle alakalı olduğunu düşünüyorum ben çünkü ben kürtaj olmadığım halde agrılarım oluyo..lütfen kendini üzme kötüsünü aklına getirme inşlh hepimiz meleklerimize kavuşcaz en hayırlı zamanda bak pkolusun ama hamile kaldın demekki rabbim sana bebişi yazmış inşlh tekrar hamile kalıp sağlıklı şekilde bitirceksin hamileliğini..

benimde bazen akıntım kötü kokuyo hemen enfeksiyon kapabiliyoruz bildiğin gibi öyle bişeydir yada üşütmüşsündür canım ya dediğin gibi bişey olduğunu sanmıyorum,kürtajdan dolayı oluyodur o agrılarda bence hemen aklına kötü şeyler getirip üzme kendini kürtajdan önce varmıydı ilişki sırasında bişey mesela benim 2 sene olcak ama ben hala rahat bir ilişki yaşıyamıyorum sende böle bi sorun varmıydı,eger öle bişey yoktuysa kesin kürtaj ve düşükle alakalı olduğunu düşünüyorum ben çünkü ben kürtaj olmadığım halde agrılarım oluyo..lütfen kendini üzme kötüsünü aklına getirme inşlh hepimiz meleklerimize kavuşcaz en hayırlı zamanda bak pkolusun ama hamile kaldın demekki rabbim sana bebişi yazmış inşlh tekrar hamile kalıp sağlıklı şekilde bitirceksin hamileliğini..

moral verdiğin için çok teşekkürler.
benim evlendiğimde yoktu.kürtajdan sonra başladı.off ne bileyim yawh!
genellkilede düşük sonrası çıkıyormuş bu hastalık.
Allah ım bebişlerimiz bizi fazla bekletmez inş.

kızlar benim günüm 10uydu ama olmadı daha9unda doktora gitmiştim 20sine kadar olmazsan gel demişti kasıklarımda ağrı göğüslerimde şişkinlik var ama daha regl olmadım şimdi biraz umutlandım inş hayırlısıyla umudum boşa çıkmaz haftasonuna kadar olmazsam kan testi yaptırcam

X