Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kızlar bende dün çok hastaydım ishal ve kusma işten izin alıp evime gittim bir uyumuşum sormayın karnıma sancılar giriyor midem hep ayakta. İnşallah hamileyimdirde o yüzden olmuştur. ama hiç sanmıyorum

inş canım sabah siteyi açtığımda ilk olarak duayı okuyorum rabbim hepimize hayırlısıyla anneliği nasip eder

Kızlar beni de ekleyin 18 aralık
her aralık listesine ekletiyom kendimi :KK1:
çok ümitliyim bu aydan
hayırlısı inşallah

Son düzenleme:
kızlar inş bu ay hamıle kalırsınız çok güzel bir duygu hamılelık her zaman sizin için dua ediyorum allahınm inş sizede bu güzel duyguyu tatmayı nasıp eder aminn.. dualarım sizinle

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. sudecan2 - 6 Aralık
2. beteray - 10 Aralık
3. alle - 10Aralık
4. golge_cicegi - 10 Aralık
5. exporter - 13 Aralık
6. _ebru32 - 14 Aralık
7. cenova - 14 Aralık
8. gamzemir - 15 Aralık
9. soulfly_eu - 18 Aralık
10. SevdeBilge - 20 Aralık
11. sirine - 20 Aralık
12. landarch - 28 Aralık
13. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Kızlar merhaba. exporter geçmiş olsun. Tavas hoş geldin. Nasılsınız? Ben iyiyim. Aralık ayı çalışmaları hızla devam ediyor. :) Rabbim hayırlı sonunu göstersin! Ben demiştim bu ay ateş ölçeceğim diye. Aynı zamanda ovulasyon testi de yapıyorum. Tablom şu şekilde;

19 Kasım 1.gün 36.7
20 Kasım 2.gün 36.7
21 Kasım 3.gün ----
22 Kasım 4.gün 36.2
23 Kasım 5.gün 36.2 (07:20)
24 Kasım 6.gün 36.3 (07:10)
25 Kasım 7.gün 36.3 (06:30)
26 Kasım 8.gün 36.1 (05:50)-(ç)
27 Kasım 9.gün 36.3 (06:00)-(ç)
28 Kasım 10.gün 36.3 (06:50)-(ç)
29 Kasım 11.gün 36.1 (06:20)-(ovulasyon testi 2.çizgi silik 16:00)
30 Kasım 12.gün 36.1 (06:30)-(ovulasyon testi 2.çizgi daha silik 13:15)
01 Aralık 13.gün 36.1 (06:30)-(ovulasyon testi 2.çizgi daha da silik 14:45)(ç)
02 Aralık 14.gün 36.3 (06:30)-(ovulasyon testi 2.çizgi oldukça koyu 12:00 ve 20:00)(ç)
03 Aralık 15.gün 36.2 (06:30)-(ovulasyon testi 2.çizgi oldukça koyu 14:10)

Sizlere de tavsiye ederim ateşinizi ölçmenizi ve ov.testi yapmanızı. İnşallah umutlarımız boşa çıkmaz. Dua ile...

bende iki aydır ovulasyon testi kullanıyorum ateşimide ölçüyorum meryem suresini okuyorum hergün listedekilerin ismini okyarak dua ediyorum her birerlerinize ayrı ayrı. bugün ateşim düştü moralim çok bozuk genemi tutmadı ne kırmızılar geliyo galiba:18: ALLAH ım ne olur gelmesin

kızlar merhaba. Exporter geçmiş olsun. Tavas hoş geldin. Nasılsınız? Ben iyiyim. Aralık ayı çalışmaları hızla devam ediyor. :) rabbim hayırlı sonunu göstersin! Ben demiştim bu ay ateş ölçeceğim diye. Aynı zamanda ovulasyon testi de yapıyorum. Tablom şu şekilde;

sizlere de tavsiye ederim ateşinizi ölçmenizi ve ov.testi yapmanızı. Inşallah umutlarımız boşa çıkmaz. Dua ile...
canım ben hıc ates olcemdım o konuda yardımcı olamamda ama 2 çizgi oldukca koyu cıkmıs 2 gundur demekkı bugun yarın yumurtlıcan o yuzden bugun yarın pazar pztsı yapın valla ben oyle hamıle kaldım senın gıbı koyu cızgıyı gordugum 3 gun ust uste calıstım sonra gun asırıya donduk.

canım ben hıc ates olcemdım o konuda yardımcı olamamda ama 2 çizgi oldukca koyu cıkmıs 2 gundur demekkı bugun yarın yumurtlıcan o yuzden bugun yarın pazar pztsı yapın valla ben oyle hamıle kaldım senın gıbı koyu cızgıyı gordugum 3 gun ust uste calıstım sonra gun asırıya donduk.

gittinmi canım doktora duydunmu kalp atışlarını

gittinmi canım doktora duydunmu kalp atışlarını

ewet gıttım canım.teyzelerı 5+3 gunlukmusuz keseyı gorduk allaha sukur dıs gebelık falan degıl ıkızde degıl 20-21 aralık gıbı kalp atısları ıcın gel dedı doktor cok müthiş cok garıp bır duygu allah hepınıze en yakın zamanda yasatsın. Sızde gebe olunda benı yanlız bırakmnayın dıger topkılere alısamadım

En Büyük TÜRKİYE
ewet gıttım canım.teyzelerı 5+3 gunlukmusuz keseyı gorduk allaha sukur dıs gebelık falan degıl ıkızde degıl 20-21 aralık gıbı kalp atısları ıcın gel dedı doktor cok müthiş cok garıp bır duygu allah hepınıze en yakın zamanda yasatsın. Sızde gebe olunda benı yanlız bırakmnayın dıger topkılere alısamadım

Çok sevindim canım ya farkındamısın ağustos ayında kimyasal yaşadın kısmet olursa ağustosda bebişini kucağına alacaksın. Senin enerjin bana geçecek ve allahımın izni ile belkide bu ay bende hamiş olacam

En Büyük TÜRKİYE

Çok sevindim canım ya farkındamısın ağustos ayında kimyasal yaşadın kısmet olursa ağustosda bebişini kucağına alacaksın. Senin enerjin bana geçecek ve allahımın izni ile belkide bu ay bende hamiş olacam[/EWET CANIM ALLAH BIRINI ALDI BIRINI VERCEK INSALLAH AGUSTOSMU OLUR TEMMUZ SONUMU DAHA BELLI DEGIL TABI 2 AGUSTOS YAZIYOR AMA BAKALIM CANIM HAYIRLISI, INSALLAH CANIM SENDE BU AY OLCAKSIN STRESS YAPMA SAKIN OLURUNA BIRAK DOKTOR BUGUN BILE BANA DEDI RAHAT OL HAMILE OLDUGUNU UNUT YASAMINA DEVAM ET HAYATININ TADINI CIKAR DEDI. HERSEY VAKTI GELINCE OLUYOR ISTESENDE ISTEMESENDE

En Büyük TÜRKİYE

Çok sevindim canım ya farkındamısın ağustos ayında kimyasal yaşadın kısmet olursa ağustosda bebişini kucağına alacaksın. Senin enerjin bana geçecek ve allahımın izni ile belkide bu ay bende hamiş olacam[/EWET CANIM ALLAH BIRINI ALDI BIRINI VERCEK INSALLAH AGUSTOSMU OLUR TEMMUZ SONUMU DAHA BELLI DEGIL TABI 2 AGUSTOS YAZIYOR AMA BAKALIM CANIM HAYIRLISI, INSALLAH CANIM SENDE BU AY OLCAKSIN STRESS YAPMA SAKIN OLURUNA BIRAK DOKTOR BUGUN BILE BANA DEDI RAHAT OL HAMILE OLDUGUNU UNUT YASAMINA DEVAM ET HAYATININ TADINI CIKAR DEDI. HERSEY VAKTI GELINCE OLUYOR ISTESENDE ISTEMESENDE

EVET CANIM AYNEN ÖLE BEN BU AY YUMURTLAMA TAKİBİ FALAN YAPMADIM NE ZAMAN CANIMIZ İSERSE RABBİM BİLİR HAYIRLISI OLSUNDA BEN BEKLERİM

naciyecim iyi olmana çok sevindim. Seni gördükçe moralim düzeliyor. Umudum artıyor. Buradaki bekleyişin geliyor aklıma ve şuan hamilesin. Çok şükür. İnşallah biz de bu duyguyu tadarız. Mevlam aratmasın. Dualarında bizi eksik etme. Bebişinle kendine dikkat et. :)

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)

Aralık Ayı Dua Listesi

1. sudecan2 - 6 Aralık
2. mevr - 7 Aralık
3. beteray - 10 Aralık
4. alle - 10Aralık
5. golge_cicegi - 10 Aralık
6. exporter - 13 Aralık
7. _ebru32 - 14 Aralık
8. cenova - 14 Aralık
9. gamzemir - 15 Aralık
10. soulfly_eu - 18 Aralık
11. SevdeBilge - 20 Aralık
12. sirine - 20 Aralık
13. landarch - 28 Aralık
14. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık
3. mevr - 7 Aralık
4. beteray - 10 Aralık
5. alle - 10Aralık
6. golge_cicegi - 10 Aralık
7. exporter - 13 Aralık
8. _ebru32 - 14 Aralık
9. cenova - 14 Aralık
10. gamzemir - 15 Aralık
11. soulfly_eu - 18 Aralık
12. SevdeBilge - 20 Aralık
13. sirine - 20 Aralık
14. landarch - 28 Aralık
15. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

kizlar bugün adetimin 18. günü ve sag yumurtaliklarimda 2-3 gündür hafif bi agri var
sizce bu neden olabilir??

ayy naciyecim cnm çok sevindim senin adına,günlerimiz nerdeyse çok yaşın,ama ben henüz dr gitmedim önümüzdeki hafta içi gitmeyi düşünüyorum,en azından senin kadar olmasını bekliyorum,dr hesabıyla senin hesap aynı gidiyo ozaman diymi...

X