Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi
1. sudecan2 - 6 Aralık
2. beteray - 10 Aralık
3. alle - 10Aralık
4. golge_cicegi - 10 Aralık
5. exporter - 13 Aralık
6. _ebru32 - 14 Aralık
7. gamzemir - 15 Aralık
8. SevdeBilge - 20 Aralık
9. landarch - 28 Aralık
10. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim
Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

Son düzenleme:
Sevdebilge benide eklermisin canım gerçi ben başka bir aralık ayında da varım ama burda da olmayı istiyorum 15 aralık

merhabalar.tavas ve melisax tebrikler.hayırlı olsun hamileliğiniz.çok sevindim bu güzel haberlere.
bizde kontrolden geldik bugün.7+2 günlük.Allahıma şükürler olsun bebeğimi gördüm ve kalp atışlarınıda duydum.öle mutlu oldumki anlatamam.inş.sağlıklı bi şekilde devam eder gebeliğimiz.
darısı diğer arkadaşlarımızın başına tez zamanda inşallah.

Canımm tebrik ederim. Bebişinle seni kocaman öpüyorum. :KK54: İnşallah sağlıkla kucağına alırsın. Duana da aminnnnn. :) Diğer hamişler gibi sen de bizi bırakıp gitme, arada yaz, moral ver bize, dua et. Timam mı? :) Naciye de uğruyor sık sık sağolsun. Dualarınızı eksik etmeyin bizim için.:KK70:

kızlar bugün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim değerim 1454 çıktı kasım ayı çıkmadan çift çizgiyi gördük çok şükür Allah herkese nasip etsin

Tebrik ederim canımmmm.:KK70: Hayırlısıyla, sağlıkla kucağına alırsın inşallah.:KK71:

arkadasım benide ekle hamileyim allahın izniyle az öce test yaptım cok belli iki cizgi cıktı rabbim isteyen herkeze nsip etsin

Kasım ayından haber alamadığımız birkaç kişi daha kaldı. Umarım onlar da hamiledirler. Tebrik ediyorum aysag. Sağlıklı bir gebelik süreci geçirirsin ve bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.:KK71:

sevde hani yeni liste ????

hadi hazırla besmele çekerek rabbim herkesi evlat sahibi yapsın

Yeni listeyi oluşturdum canım. Hadi bakalım bu ay kaç kişi olacağız ve kaçımız hamile kalacağız bakalım. Listeye eklediğimiz herkes lütfen bu başlığa girdikçe dua etsin lütfen. Bu bir dua listesi. Birbirimiz için olabildiğince dua edelim. İnşallah bu ay 13,26,52 bir sürü hamişimiz olur inşallahhhh!:KK52:

Sevdebilge benide eklermisin canım gerçi ben başka bir aralık ayında da varım ama burda da olmayı istiyorum 15 aralık

Canım ben de yazdırıyorum adımı başka listelere. Sorun değil. Bu liste dua listesi ve hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz. Sen de aramıza hoş geldin. Dua etmeye devammmm.:KK34:

ya ben suanda cok üzgünüm cok :KK43::KK58: dün yumurtlama günümdü ve ben bu firsati malesef degerlendiremedim hayallerim ve umutlarim simdiden suya düstü kizlar, beni isterseniz listeden silebilirsiniz:KK58::KK59:

Güzelim bugün deneyin. Kaçırmış değilsin. Geç döllenme olabilir. Kaçırıp kaçırmadığına emin olamazsın. Gün aşırı devam edin. Yumurtlama gününde birlikte olup sonra ilişkiye girmeyi bırakan ve o ay hamile olamayan çok kişi var. Çünkü adet görene kadar gün aşırı ilişkiye girmek gerekir. Geç döllenme olabilir. Bunu bilemeyiz. Sadece yumurtlama günlerini kaçırmamak için sık ilişkiye girerek garantiye almak istiyoruz o kadar. Bence 1-2 gün çalışmaya devam edin. Ümidini yitirme. Stres yapma. Stres kötü etkiliyor biliyorsun. :)

meraba arkadaşlar nasılsınız,hamile arkadaşlar sizler nasılsınız inş bende dahil bütün hamileler günlerini sağlıklı geçirirler,ve inş da hep dualarımda bütün hamile kalmak isteyenlerde var buna inanın,rabbim herkezin gönlüne ve yüreğine göre versin inş,istiyorumki herkez anne olsun herkez tatsın bu muhteşem duyguyu,rabbim kimsenin göbişini kollarını boş bırakmasın inş,kasım ayımız bitti 12 tane hamişimiz oldu,inş aralık ayında bu sayı 2 ye,3 e,hatta daha fazlasına katlansın,hepimizin allah yardımcısı olsun,öpüyorum hepinizi.......
sevdecim bu topiğe sabır gösterip zaman ayırdığın içinde çok tşk edrim hakkını helal et tek tek isimlerimizi yazıp ilgilendiğin için.....:KK3:

Güzelim bugün deneyin. Kaçırmış değilsin. Geç döllenme olabilir. Kaçırıp kaçırmadığına emin olamazsın. Gün aşırı devam edin. Yumurtlama gününde birlikte olup sonra ilişkiye girmeyi bırakan ve o ay hamile olamayan çok kişi var. Çünkü adet görene kadar gün aşırı ilişkiye girmek gerekir. Geç döllenme olabilir. Bunu bilemeyiz. Sadece yumurtlama günlerini kaçırmamak için sık ilişkiye girerek garantiye almak istiyoruz o kadar. Bence 1-2 gün çalışmaya devam edin. Ümidini yitirme. Stres yapma. Stres kötü etkiliyor biliyorsun. :)

cok haklisin canim ya bak icime bi su serptin sanki Allah Razi Olsun senden gercektende icim rahatladi ama ne bilim hani tamda o günü degerlendiremeyince bayaa bi üzülmüstüm. :KK71:

benide eklermisiniz aralık ayı dua listesine 14 aralık beklemediğim tarihh:)) hamişler hepinizi tebrik ederim burda sizin güzel haberlerinizle bende cok heyecanladım ve mutlu oldum...rabbim bizede en hayırlı zmanda nasip eder insallah anne olmayı bugün yumurtlama günüm sanırım lastik gibi uzayan bi sıvı vardı rengi sabah seffaftı aksam beyaz gibiydi değişmesi normal mi? çalışmalarımız olacak ama acayip yorgunum çalışıyorum 2 saat yol gidip geliyorum:KK43:((

meraba arkadaşlar nasılsınız,hamile arkadaşlar sizler nasılsınız inş bende dahil bütün hamileler günlerini sağlıklı geçirirler,ve inş da hep dualarımda bütün hamile kalmak isteyenlerde var buna inanın,rabbim herkezin gönlüne ve yüreğine göre versin inş,istiyorumki herkez anne olsun herkez tatsın bu muhteşem duyguyu,rabbim kimsenin göbişini kollarını boş bırakmasın inş,kasım ayımız bitti 12 tane hamişimiz oldu,inş aralık ayında bu sayı 2 ye,3 e,hatta daha fazlasına katlansın,hepimizin allah yardımcısı olsun,öpüyorum hepinizi.......
sevdecim bu topiğe sabır gösterip zaman ayırdığın içinde çok tşk edrim hakkını helal et tek tek isimlerimizi yazıp ilgilendiğin için.....:KK3:

Rica ederim canım benim. Ben burada paylaşımda bulundukça mutlu oluyorum. Hele 13 hamilemizin iyi haberlerini alınca daha da mutlu oluyorum ve umudum artıyor. Dualarda buluşalım tatlım...:128:

cok haklisin canim ya bak icime bi su serptin sanki Allah Razi Olsun senden gercektende icim rahatladi ama ne bilim hani tamda o günü degerlendiremeyince bayaa bi üzülmüstüm. :KK71:

Evvet böyle işte. Umudunu yitirmek yok. Bulutların üzerinde uçup da saçma sebeplerden yere çakılmak da yok. Ayaklarımızın üstüne basarak adım adım ilerleyeceğiz. Umudumuzu yitirmeyeceğiz. Dualarımızı eksik etmeyeceğiz inşaAllah. Vee Rabbim bize en güzelini en hayırlı zamanda nasip edecek inşaAllah.:KK71:

benide eklermisiniz aralık ayı dua listesine 14 aralık beklemediğim tarihh:)) hamişler hepinizi tebrik ederim burda sizin güzel haberlerinizle bende cok heyecanladım ve mutlu oldum...rabbim bizede en hayırlı zmanda nasip eder insallah anne olmayı bugün yumurtlama günüm sanırım lastik gibi uzayan bi sıvı vardı rengi sabah seffaftı aksam beyaz gibiydi değişmesi normal mi? çalışmalarımız olacak ama acayip yorgunum çalışıyorum 2 saat yol gidip geliyorum:KK43:((

Tamam canım ekliyorum. Dua edelim birbirimiz için inşaAllah. :KK71:

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. sudecan2 - 6 Aralık
2. beteray - 10 Aralık
3. alle - 10Aralık
4. golge_cicegi - 10 Aralık
5. exporter - 13 Aralık
6. _ebru32 - 14 Aralık
7. cenova - 14 Aralık
8. gamzemir - 15 Aralık
9. SevdeBilge - 20 Aralık
10. landarch - 28 Aralık
11. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

canım nehaber nasıl gıdıyor hamılelık? ben bu topık harıc 2011 agustos annelerınede takılıyorum senıde beklerız.optummm

ayyy şurda bi nazar boncuğu da ben alabilirmiyim ki acebaaaa?????????? :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

canım nehaber nasıl gıdıyor hamılelık? ben bu topık harıc 2011 agustos annelerınede takılıyorum senıde beklerız.optummm

canım iyiyim çok şükür sen nasılsın,valla şimdilik hamilelik çok iyi gidiyo daha çok yeniyiz ileride nolur bilemem inş sağlıklı geçiririz hepimiz.

Günaydın kızlar. Başlığı değiştirmedik diye mi acaba geçen aydan daha az katılan var aramıza. Aralık Ayı Dua Listesi için yeni bir başlık mı açsak? Dua listemiz ne kadar çok kişiye ulaşırsa ve ne kadar çok dua eden olursa o kadar iyi bizim için.

beteray inşallah biz de o listede yer alıcaz canım. Merak etme sen. Stres yapmadan çalışmalara devam.:KK34:

Son düzenleme:
canım iyiyim çok şükür sen nasılsın,valla şimdilik hamilelik çok iyi gidiyo daha çok yeniyiz ileride nolur bilemem inş sağlıklı geçiririz hepimiz.

benımde sımdılık bır sıkıntım yok canım hanı kendımı hamıle gıbı hıssetmıyorum zaten 6-7. haftadan sonra baslarmıs belırtıler sıkıntılar bızlerın daha cok yenı baklaım canım ınsallah sonuna kadar ıyı gıder.

Günaydın kızlar. Başlığı değiştirmedik diye mi acaba geçen aydan daha az katılan var aramıza. Aralık Ayı Dua Listesi için yeni bir başlık mı açsak? Dua listemiz ne kadar çok kişiye ulaşırsa ve ne kadar çok dua eden olursa o kadar iyi bizim için.

beteray inşallah biz de o listede yer alıcaz canım. Merak etme sen. Stres yapmadan çalışmalara devam.:KK34:

canım kızların yorumunu al olmaza baslıgı degıstırın evet kasım ayı yazıyor dıye gelmıyodur cogu

X