Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah!
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
29. zehra_2509 - 16 Kasım
30. SevdeBilge - 17 Kasım
31. bananickkalmamis - 17 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
35. beteray - 17 Kasım
36. gamzelim.66 - 20 Kasım
37. miray_80 - 22 Kasım
38. love_honey - 24 Kasım
39. sirine - 24 Kasım
40. aysag - 25 Kasım
41. melisax - 26 Kasım
42. naciye00 - 26 Kasım
43. aysglbrkn - 27 Kasım
44. JELLYMELLY - 27 Kasım
45. landarch - 30 Kasım
46. brsnugur - 30 Kasım
47. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Son düzenleme:

teşekür ederim canım.inş.bebişin seninledir.bende o üşümeleri gripmi olacağım acaba diye değerlendirmiştim.ama değilmiş.kemik ağrımaları da böle daha çok eklem yerlerim,ayak bileklerim falan ağrıyordu.böle uzanıp gerinme ihtiyacı hissediyordum.dün gebelik testimin pozitif çıkmasından sonra her yerim ağrıdı resmen.heyecan ve şoktan olsa gerek bütün bedenim tir tir titriyordu.kaç gündür meraktan uyuyamıyordum.dün gecede sevinçten uyuyamadım:)
adet günüm yarın normalde.ama ben hemen hemen 2 gün öncesinden öğrendim.varsa çıkıyormuş demekki.kendimi sabırlı zannederdim meğerse.ama dayanamadım.çünkü bebeğimin benimle olduğunu hissediyordum ama haykırmak için testin sonucu gerekliydi.ben ilk gebeliğimden sonra ilk defa test yapma ihtiyacı hissettim.oda çok şükürki pozitif.Rabbim tamamına erdirir inş.

Son düzenleme:
evet benim de kırmızılar artık gitti bugün.
demek ki bizimde bu ay daha sıkı çalışmamaız lazım. öyle salıvermekle olmuyor. yani sadece yumurtlama gününde değil daha sık olması lazım demekki.
acaba adet gününe kaç gün kalana kadar çalışmalara devam etmek lazım ki.
eğer döllenme olmuş sa adet gününe yakın yapılan çalışmalarda zarar görüyormuş diye birşeyler okumuştum.
acaba doğru mudur bilen varmıdır ki

onu bende merak edıyorum canım adette kac gun kalaya kadar calısmak lazım eger gebelık olusmussa dusuk rıskı olabılır dıyorlar bazıları

Bunu ben de merak ediyorum ama forumda birisinin olması gereken adetinden 20 gün gecikince hamile olduğu ortaya çıkmış bu da geç döllenme olduğunu gösteriyormuş. E bizim de geç döllenmemiz olursa ilişkiye girmeyi bırakırsak boşuna gitmesin bütün çalışmalar? :44:

merhaba kızlar benı de yazarmısınız regl tarıhımı 2 aralık bu ay olmadı ıns aralıkta çift çizgiyi görürüm

ama adetı duzenlı ve duzensız olan olarak ıkıye ayırmak lazım mesela ben 26-27 gunde bır olurum ama kımı 40 gunde bır oluyor benım yumurtlamam atıyom 12-13.gunse gec olanın farklı olur oda kalır yanı 20.gunde hamıle

kızlar ben bişeyler hissetmeye başladıktan sonra girmedim ilişkiye.belki bişey olmaz bilmiyorum ama korktum.şöle söliyeyim.adetime henüz 10 gün varken göğüslerim acımaya başlamıştı benim dedimki ya bebiş var yada adet olcam biraz yapmayalım dedim eşime.böle işte.ama bi zararı olacağını sanmıyorum ben.
dediğiniz gibi kimilerinde geç döllenme olabiliyo.ihtimalleri düşünmek lazım kızlar...

Son düzenleme:
Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah!
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
29. zehra_2509 - 16 Kasım
30. SevdeBilge - 17 Kasım
31. bananickkalmamis - 17 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
35. beteray - 17 Kasım
36. gamzelim.66 - 20 Kasım
37. miray_80 - 22 Kasım
38. love_honey - 24 Kasım
39. sirine - 24 Kasım
40. aysag - 25 Kasım
41. melisax - 26 Kasım
42. naciye00 - 26 Kasım
43. aysglbrkn - 27 Kasım
44. JELLYMELLY - 27 Kasım
45. landarch - 30 Kasım
46. brsnugur - 30 Kasım
47. kadergonul - 1 Aralık
48. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

canım tebrikler öncelikle şimdi okuyunca bende dank etti 1 haftadır bütün eklem yerlerim ağrıyo benimde sabah yataktan dayak yemiş gibi kalkıyorum sürekli bir gerinme isteği var ayak bileklerimin ağrımasına topuklu ayakkabıları neden görmüştüm bilekleri ise işim gereği sürekli yazı yazıyor olmamdan demek bunlarda bir belirti

bugün 2. gün kırmızılar yok ALLAHIMA her saniye yalvarıyorum hiç olmasın diye ...bazı sitelerde testler var bebeğiniz kaç haftalık diye onları yaptım 3.5 olarak gözüküyor nedir benim durumum ya noluyorrrrrrr:79:

gec dollenmede olabılr ya kızlar bu hesap kıtapla olmuyo galıba hayatın akısına bırakmak lazım bız cok herseyı dusunuyoz ya bakıyorum coocuk sahıbı olanlara daha yumurtlama gunlerı ne zmn onu bıle bılmıyolar bız herseye dıkkat eıdyoruz dıyemı olmuyor ben anlamadım yok gun asırı ılıskı yok sunu yap yok bunu mıllet tek ılıskıyle hamıle kalıyor rahat olmak lazım bence ama bunu basarmak cok zor ıste.

asyabebek sen test yapmadın mı.
2 gün geçmiş
belli olur herhalde...

evet bencede kızlar psikolojik oluyor genelde bende sankı hamıleymısım gıbı hıssettım butun belırtıler vardı kesın hamıleyim diyordum krndimi inandırmıştım sonra kırmızılar geldı cok üzüldüm ağladım ve anladımkı hiçbir belirti yokmuş ben kendımı oyle düşündüğüm için o belirtiler varmış bence cok üzerine düşmeyın en azından ben artık boyle yapıcam herseyın hayırlısı nasipse olur

Son düzenleme:
asyabebek sen test yapmadın mı.
2 gün geçmiş
belli olur herhalde...

yaptım ama 2 gün önce hiç bişi çıkmadı yeniden yapmaya korkuyorum yarınıda bekliycem olmadı yarın akşam yapıcam ama beklemek gerçekten inanılmaz zor 8 aydır uğraşıyoruz biz ilk defa bu kadar belirti var ve ilk defa geç kalıyo yine negatif çıkarsa yıkılıcam sanırım ondan çok korkuyorum ....

akşam değil de sabah yap istersen.
sabah ilk idrar konsantre olduğu için daha net sonuç çıkıyormuş diye duydum...

inşallah iyi haberler vardır.
en zoru beklemek zaten ya....
günler geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…