Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

selam kızlar bende aranıza yeni katıldım ama maalesef bu ay adet gördüm 1 senedir uğraşıyos inş. öbür ay sevinirim bende...

adetine kadar var canım?

canım 5 daha var bugün akşama doğru bir ağrım oldu kesin oldum dedim öyle bir ağrı idi eve geldim baktım sadece beyaz bi akıntım olmuş. midem çok yanıyor üşüyorum her tarafım ağırıyor adet günüme kadar beklemekden başka şansım yok boşa ümitlenmekde istemiyorumm . hayırlısı artık.

hayırlı akşamlar kızlar...kaç gündür giremedim canım annem yanımda ondanneler oldu ya maşallah sayfalarda ilerlemiş okuyamadımda benimde 4 günüm kaldı exporter arkadaşımla aynıydık ne yaptı acaba ya bende hiç belirti yok yagöğsüm ağrıyo annemde o zaman hasta olcan diyor bakalım artık hakkımızda hayırlısı rabbim şu cuma gecesi yüzü sühürmetine hepimize nasip etsin inşallahhhhhh amin...

oyaz_08 canım senin günün yarındı yanlış hatırlamıyorsam durumlar nasıl belirtin filan varmı canım?

soulfy_eu senin günün ne zaman canım?

canım ben bu ay malesef günümü bekleyemiyorum
geçen ay denedik biz kimyasal oldu
bu ayda doktor bana mantar için ilaç vardı onu kullandım o yüzden korundum
inş aralığa hevesliyim azimliyim
inşallah sen hamilesindir canım inşallahhhhhhhhhhhhhh

canım benim ya geçmiş olsun inşallah rabbim seninde gönlüne göre versin...vallahi bende bilmiyorumki belirtim filan yok 4 günüm kaldı hakkımızda her zaman hayırlısı canım ya rabbim çok büyük o ol desin yeterki...

hayırlı akşamlar kızlar ben kaçar fatmagülün suçu ne başlayacakyarın inşallah bol hamişli bir gün olur inşallahhhhhhhhh

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah!
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
29. zehra_2509 - 16 Kasım
30. SevdeBilge - 17 Kasım
31. bananickkalmamis - 17 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
35. beteray - 17 Kasım
36. gamzelim.66 - 20 Kasım
37. miray_80 - 22 Kasım
38. love_honey - 24 Kasım
39. sirine - 24 Kasım
40. aysag - 25 Kasım
41. melisax - 26 Kasım
42. naciye00 - 26 Kasım
43. aysglbrkn - 27 Kasım
44. JELLYMELLY - 27 Kasım
45. landarch - 30 Kasım
46. brsnugur - 30 Kasım
47. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Son düzenleme:
Merak edenler için durumu güncelleyelim dedim... Maşallah baya hamişimiz var. Allah nazardan korusun... Yeni gelen arkadaşlarımız da hoş gelmiş. İnşallah başlıkta hamişlerimiz çoğalır hatta birkaç ay içinde hamiş kalmayanımız olmasın! İnşallah!

Bu arada kızlar ben kanda gebelik testi yaptırdım bugün. Neden bu kadar erken diyeceksiniz? Tabi merak ediyordum. Belirtilerim vardı, sonra kesildi. Hiçbir belirti kalmadı sayılır. Ama şuan çok ciddi kasık ağrım var. Kasık da değil tam olarak yumurtalıklarımın ağrıdığını hissediyorum derinden. Belime bile vuruyor ağrısı. Aslında ben bunu gebeliğe yorumlamıştım. Ara ara gelen bu ağrıya bu sebeple dayanıyordum. Beta Hcg 0.10 çıktı. Adetime daha var, 17 Kasım diye hesaplamıştım. 6 gün filan var daha. Ama hamile olsaydım çıkardı herhalde. Şimdi diyorum neden bu ağrı var? Akıntım yok, yumurtlama dönemim geçti sanıyorum. Geçen ay kistim vardı. Doktor önemsiz demişti. Progestan verdi hamile kalmama yardımcı olsun diye. Acaba diyorum kistim iyice büyüdü mü? Su kisti, önemsiz bir şey dedi doktor ama şuan hamile değilim ve yumurtalıklarım ağrıyor. Nedeni beni endişelendiriyor. Doktora yarın gitmeyi düşünüyorum. Hayırlısı inşallah. Dualaşmaya devam edelim... Rabbim sağlıkla bizlere hayırlı evlatlar versin inşallah ve en hayırlı zamanda inşallah.

canım banada olmuştu geçen sene doktor adetinle gider demişti seninde ondan ağrıyo olmasın geçen adette gtmediyse daha fazla agrı yapıyodur belki benimkide ilk adetimde gtmemişti 2.de gtmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…